Winter is here #IfYouKnowWhatImean + 9th Birthday
31-07-2017
Po dlhých (dlhých dlhých) mesiacoch som sa rozhodla oživiť svoj milovaný web. Viac-menej. Nakoľko sa môžem vyhovoriť na to, že až do júna som sa musela venovať škole (koho zaujíma, čo presne sa v uplynulom polroku dialo v mojom živote, odkazujem vás na svoj blog), nebudem váhať a vyhovorím sa na to. Po škole som taktiež nemala príliš veľa času na voľnočasové aktivity – musela som sa vrátiť do Bratislavy kvôli odubytovaniu, týždeň som strávila u jednej sestry, dva týždne u ďalšej sestry, potom týždeň na Festivale fantázie 2017 a napokon ma čakali dva týždne rodinného života u nás doma.

Dnes, keď od nás odišla posledná návšteva, som dostala nečakanú inšpiráciu a hneď som sa ju rozhodla spracovať to dizajnu, na ktorý sa práve teraz dívate. Lucifera síce stále zbožňujem, ale ten sa tu pretŕčal už dosť dlho (rekordne dlho - držala som ho tu viac ako rok... Tomu vravím lenivosť!). Nastal čas postaviť na výslnie niekoho iného a voľba padla práve na Game of Thrones, konkrétnejšie na Dany a Jona #NoReasonAtAll. Pokúsim sa v blízkej dobe prispieť aj nejakými wallpapermi – mám za sebou niekoľko úžasných finálových epizód, niekoľko nedopozeraných sérií a taktiež seriály/filmy, na ktoré sa strašne teším. Hádam ma aspoň niečo z toho nakopne a dokážem to spracovať do schopnej grafiky.

Medzitým by som ešte rada poznamenala, že – tak ako posledných pár rokov – aj tento rok som zabudla, že môj web oslavuje v lete svoje narodeniny! Udržiavam ho v chode už celých 9 rokov, a hoci moja aktivita v poslednej dobe nie je najvyššia, nehodlám to zabaliť! Ďakujem preto každému, kto sa tu ešte z času na čas zastaví, a dúfam, že v tom budete pokračovať!

Dva smutné wally a ešte smutnejšia štatistika
25-02-2017 | Kategórie: Wallpapers, Lucifer, Daredevil
Hanbím sa sama za seba, že som tu už tak dlho nič nepridala (celé dva mesiace) a pritom som strávila asi tri mesiace doma. Síce som sa extrémne nenudila - najprv tu boli Vianoce a rodinné povinnosti, potom som sa musela vrátiť do Bratislavy na skúšku, potom som sa konečne pustila do písania diplomovky a potom ma zase dohnali rodinné povinnosti -, ale naozaj som verila, že si nájdem pár dní na to, aby som sa povenovala grafike. Nuž, našla som si na to iba jeden deň a výsledkom mojej činnosti boli dva smutné wallpapery. No stále lepšie ako nič, že?

A tak vám po viac ako dvoch mesiacoch prinášam wallpaper k Luciferovi a k Daredevilovi. Aktuálne majú oba seriály pauzu (Lucifer našťastie iba do mája, zato Daredevil ešte celý jeden rok, ale medzitým sa dočkáme Defenders, voohoo), ale urobili na mňa taký dojem, že by som k nim chcela urobiť omnoho viac grafiky. Tak... Hádam... Jedného dňa... Vo vzdialenej budúcnosti...

 

Real (Lucifer) - Chloe & Lucifer
Asi som to povedala už pri prechádzajúcom poste, kde som taktiež zverejnila jeden wall k Luciferovi, ale keďže to bolo tak strašne dávno, môžem to zopakovať - druhá séria Lucifera bola ge-ni-ál-na! Spočiatku som sa trochu obávala, pretože prvé epizódy boli slabšie, ale potom sa to rozbehlo a bola z toho neskutočná jazda. Hrozne sa teším na tých dodatočných deväť epizód, ktoré stanica Fox pridala k druhej sérii (hádam sa to neobráti proti mne a nepôjde to zase dolu vodou). Zatiaľ to však vyzerá, že som schopná tvoriť iba wallpapery s Luciferom a Chloe - niežeby mi to vadilo, tých dvoch spolu zbožňujem.
This is not the end (Daredevil) - Daredevil & Elektra
No a ešte jeden dodatočný wallpaper s Daredevilom a Elektrou. Som zvedavá, čo si pre nás tvorcovia prichystali v tretej sérii, pretože prvé dve boli dosť dobré. Elektra síce nepatrí medzi moje najobľúbenejšie postavy, ale som zvedavá, ako to s ňou po tom závere druhej série bude pokračovať.

A áno, odignorovala som dokonca aj začiatok roka 2017 a nespravila som svoj tradičný štatistický súhrn. Je to možno aj tým, že som minulý rok robila ešte menej grafiky ako rok predtým a tie čísla by ma zrejme frustrovali. Ale tak pre zaujímavosť môžem povedať, že som vytvorila 211 avatarov k druhej sérii Galavanta (a keďže seriál neobnovili, žiadna ďalšia obrovská várka avatarov zrejme najbližších pár rokov nepribudne) a dokopy som vytvorila až 17 smutných wallpaperov (toto číslo prekvapilo aj mňa, naozaj som nečakala, že ich bude až tak málo, ah). Najviac som však aj tak hrdá na obálku, ktorú som vytvorila pre Lyn. Vlastne som vytvorila až dve, ale keďže do éteru sme zatiaľ vypustili iba tú prvú, musím si ju nateraz nechať pre seba, heh.

Archív noviniek