December 2008

31-12-2008 - Goodbye
A máme tu poslednú decembrovú a tiež tohtoročnú aktualizáciu. Zajtra už bude všetko iné. Deň, mesiac, rok... mena. No ešte stále je dnes a tak sa tým, čo bude zajtra nebudeme zaoberať.

Prvá novinka je nová "chosen song". Teraz je tam pieseň od Abby - I have a Dream. Avšak v prevedení Amandy Seyfried. Pieseň pochádza z muzikálu Mamma Mia, ktorí som si neskutočne zamilovala.

Ďalej, prinášam info o TWILIGHT CREW - Projekt, ktorý sa Qtinka rozhodla rozbehnúť už pred časom, no asi pred dvoma dňami sa do toho pustila na plno. Požiadala ma o design, ja som jej ho vyrobila a stránka sa tak dnes konečne dostala aj na net. Všetky dôležité informácie nájdete na www.TWILIGHT_CREW.yw.sk

Predposledné info je o mojich grafických, ehm, úspechoch... :) V súťaži na Immortal Heart som získala prvé miesto za wall s názvom HELPLESS.

Okrem toho som získala druhé miesto v súťaži na My Passion za wall s Willow a Alexom. Obe moje ceny sú tu.

No a na záver info o nových spriatelených stránkach. Jednou z nich je skvelá stránka o herečke Elize Dushku, ktorú môžete poznať zo seriálov Buffy a Angel alebo tiež Tru Calling. A tou druhou je stránka Magic Happens.
27-12-2008 - Willow & Tara
Pred pár dňami ma znovu chytila buffymánia. A tak som popri robení wallou s Buffy tematikou som dostala chuť aj na nejaké video. Urobila som video o Willow a Tare - mojom druhom najobľúbenejšom páre v Buffy. Pochytilo ma to dokonca tak veľmi, že sa chystám urobiť aj ďalšie videá o nich dvoch, ale o tom potom... :)

Nie je to žiadna sláva, pretože v Movie Makery sa toho veľa spraviť nedá, ale aj napriek tomu dúfam, že sa vám aspoň trochu bude páčiť... :)
25-12-2008 - Vianoce, Vianoce
Iné Kafe - Vianoce... Video na rozveselenie... :)
24-12-2008 - Merry Christmas
Prajem šťastné a veselé Vianoce všetkým, ktorý navštevujú môj web... :)
22-12-2008 - 26. kapitola

Konečne po dlhej dobe pridávam pokračovanie LDG. Nie je to žiadna sláva, ale aspoň niečo. Dúfam, že pri tej nasledujúcej časti sa už nudiť nebudete. No neviem, kedy ju sem pridám, pretože sa do tohto vianočného obdobia nehodí. Nechcem vám znepríjemňovať Vianoce násilnými činmi. Hmm... spoilerujem vlastnú poviedku. Ok, už som ticho...

26.kapitola - Vízia 2/3

Qtinka: Buď si istá, že ponožky pridám hneď, ako ich zdokumentujem... :D


20-12-2008 - Seventeen
"How old are you?"
"Seventeen"

Skôr než ma členovia mojej rodiny prinútia venovať sa pečeniu koláčov, pridávam menšiu aktualizáciu.

V úvode by som chcela vysvetliť tú hlášku z Twilight. Ide len o to, že práve dnes oslavujem svoje sedemnáste narodeniny. Takže som zase o rok staršia. A až na fakt, že moja vlastná mama nevie, kedy mám narodeniny a tiež na to, že som dnes musela vstávať už o piatej ráno je tento deň celkom v pohode. I keď mám pocit, že pre mňa nie je ničím výnimočný...

Ďalej, prebehla zmenila som hlášku dňa. Tentokrát sú tam slová Toulousa z filmu Moulin Rouge. Je to skvelý muzikál s nádhernými pesničkami. Skutočne som si ho veľmi obľúbila.

Okrem toho som zmenila aj "chosen song". Vybrala som pieseň Breathe Me od speváčky menom Sia (aspoň myslím, že ide len o speváčku x). Náhodou som na ňu narazila na youtube a zapáčila sa mi.

No a na záver jedno moje grafické dielko. Toto sa mi podarilo vytvoriť z nekvalitnej fotky môjho narodeninového darčeka :D
18-12-2008 - Wallpapers
Konečne prichádzam s nejakou, ehm, normálnou aktualizáciou. Vlastne tu mám len zopár mojich wallov, ktoré sa mi už určitú dobu váľajú v PC... Dúfam, že sa vám aspoň jeden z nich páči... :)

Can´s say no to you - Jediným dôvodom vytvorenia tohto wallu bol ten text. Chcela som ho niekde použiť, no nevedela som kde. Napokon som vytvorila toto.

Isabella Volturi - Najprv z nej mala byť Bella Cullenová. Avšak po chvíli som si uvedomila, že to na tej fotke nie je členka rodiny Cullenových. Je to zlý upír, zlá Bella, Bella Volturi.

Unfailing Love - Môj (pokiaľ si dobre pamätám) prvý wall s Alice a Jasperom. Nie je to žiadna sláva, ale na moju obranu musím povedať, že aj tie fotky, ktoré som použila, neboli veľmi kvalitné. Kvalitné ako kvalitné, nie kvalitné ako pekné.

Kristen Stewart - Táto fotka z premiéry v Londýne sa mi mimoriadne zapáčila a rozhodla som sa ju použiť.

Two parts of myself - No a na záver wall s nerozhodnou Bells. Veľmi dlho trvalo, kým tento wall dostal svoju konečnú podobu. Nie som s ňou síce naplno spokojná, ale vyzeralo to aj horšie, to mi môžete veriť. Nepáči sa mi, ako je tam usporiadaný ten text, ale potrebovala som to tam napchať všetko, aby bola zachytená podstata Bellinho problému.

Plus jedna nová spriatelená stránka s grafikov a prekladom knihy Breaking Dawn - Letterwolf


15-12-2008 - Nový layout!
Ehm, ako ste si určite všimlo, vyrobila som nový layout. Verte mi, že mi dalo veľa práce niečo urobiť. Moja hlava túži po nových inšpiráciách, avšak tie neprichádzajú a neprichádzajú. A jediné, čo prišlo je toto, takže... Radšej som sa toho chytila skôr, než by bolo neskoro.

Na záhlaví je Kristen Stewart - Bella (Twilight)

Tiež som zmenila hlášku dňa. Tá pochádza z filmu Leví kráľ. Dobre, ja viem, že je to rozprávka. Ale veľmi pekná rozprávka a jedna z mojich obľúbených. Síce mám prvú časť radšej než druhú, ale táto hláška je skvelá. Ak by ste náhodou chceli vedieť, z ktorej časti je, pridávam tam aj link na youtube.

(Hláška je písaná z odposluchu, takže si nie som istá tým, či je to gramaticky správne... :)

No a na záver musím dodať, že dnešný bol doposiaľ najhorší v tomto školskom roku. Toľko smoly za tak krátky čas na jedného človeka... to je veľa. Všetko sa to začalo jedným blbým pádom na schodoch, nevoľnosťou a neznesiteľnou bolesťou a skončilo sa to neznesiteľne bolestivou cestou domov. Cesta zo zastávky k nám domov trvajúca maximálne päť minút mi dnes trvala asi desať (možno viac)... :D


11-12-2008 - New Affs, layout, song atd.
Tak ideme na to pekne po poriadku...

Začneme hláškou, ehm, dňa (alebo skôr týždňa). Pochádza z filmu George, král džungle. Pozerala som ho tuším v utorok a tak sa mi zapáčila, že som sa ju sem rozhodla dať.

New song - Somebody help me od Full blown rose. Niektorí vás si ju možno pamätajú ako titulnú pieseň k seriálu Tru Calling.

Treťou novinkou sú nové spriatelené stránky: Night Angel & Flowing River

No a na záver tu mám aj jedno svoje grafické dielo, ktoré bolo vytvorené na žiadosť Qtinky. Zimný layout na jej web...


07-12-2008 - Moje ceny
Dnes prinášam len správičku o tom, že sa mi podarilo vyhrať prvé (spoločne s Qtinkou) a aj druhé miesto v grafickej súťaži... :)

Prvé miesto bolo za wall Lion and Lamb story a druhé za wall Bella & Edward.


05-12-2008 - Pokračovanie
Po dosť dlhej dobe tu mám opäť pokračovanie. Podľa mňa je zbytočne dlhé a tiež nudné. Ale sľubujem, že v ďalšej kapitole sa už konečne niečo stane.

26. kapitola - Vízia 1/3

A... ehm... Zmenila som (konečne!) hlášku dňa. Dnes sú to znovu Piráti z Karibiku, ale tentokrát ide o hlášku z tretej časti. Neviem, či je to samo o sebe vtipné, ale mňa to rozveseľuje už len preto, že mi niečo podobné čas od času povie aj môj otec :)