Júl 2008

30-07-2008 - Living Dead Girl
Po dlhšej dobe prinášam pokračovanie LDG. Nebudem to zbytočne obkecávať. Poviem len toľko, že je to dosť divná časť a ehm... divná. Chcela som ju upraviť, ale nie je na to časť.

Bezcitnosť (4.časť)


25-07-2008 - Some wallpapers
Ehm, keďže sa zajtra vraciam domov - namiesto bez rýchleho internetu :D - neviem, ako často sem budú pribúdať nejaké aktuality. Ale nebudeme sa tým zaoberať. Dnes tu mám tri svoje wally. Nie sú dokonalé, ani super, ale mne sa páčia :)

Sarah Michelle Gellar - tento wall som urobila dnes a dosť narýchlo... Asi je to vidieť, čo?
Nikki Reed - neviem prečo, ale mne sa páči. Tie shooty sú skvelé.
Kellan Lutz - nj, Kellan :)
24-07-2008 - Poviedky...
Podarilo sa mi upraviť všetky kapitoly Living Dead Girl do HTML podoby a tak ich sem dávam. Plus, mám tu aj jedno pokračovanie, ktoré nájdete tu: Bezcitnosť (3.časť).

(Ináč, neviem, či ste si všimli ale LDG som premenovala na Black Rose. LDG vlastne niky nebol originálny názov tejto poviedky. Bolo to len núdzové riešenie :)

A ešte taká drobnosť. si možete prečítať obsah novej poviedky s názvom Scent of Blood (Vôňa krvi)


23-07-2008 - Welcome
Po veľmi dlhej dobe plnej sľubov sa mi podarilo vytvoriť niečo, čo by sa dalo nazvať www stránkou. S radosťou malého dieťaťa vám teda oznamujem, že dnešným dňom je tento web oficiálne otvorený a pevne verím, že aj dlho otvorený bude. Nepotešilo by ma, keby som to tu musela zrušiť. Ale človek nikdy nevie. No teraz sa tým nemienim zaoberať. Chcem sa len tešiť zo svojho maličkého úspechu (ktorý ma ale stál mimoriadne veľa nervov :)

Pokiaľ ste očakávali niečo iné, tak vás musím sklamať. Som len obyčajný začiatočník bez skúseností. Tak so mnou prosím majte aspoň trochu trpezlivosti. Ja sa to hádam naučím robiť poriadne. Pevne v to verím.

Veľa tu toho zatiaľ nenájdete. Na materiáloch sa ešte stále pracuje. A neviem, ako dlho sa na poriadnych materiáloch ešte bude pracovať... Prázdniny sa pomaly blížia ku koncu (to není ha-ha) a to znamená, v období školy na nich budem mať ešte menej času... xD Ale ja to zvládnem.

Tak a to by bolo na úvod všetko. Verím, že sa vám tu časom zapáči a že sa sem budete (možno aj pravidelne) vracať... xD

Michelle Sun