November 2008

29-11-2008 - So... Here we are!
No, sľúbila som pokračovanie, tak ho tu mám. Nebudem to zbytočne obkecávať. Viem, že je to divné, no ale... prepisovať to už nebudem.

25.kapitola - Láska a nenávisť 4/4

Okrem toho som zmenila "chosen song". Tentokrát tam nájdete pieseň od Radiohead - 15 Step. Ona do toho filmu (Twilight x) bola tak perfektne umiestená. Úplne Úžasne :)

No a na záver: Dnešná hláška pochádza z Pottera. Avšak nie z filmu (ktorý som včera sledovala), ale z knihy. Je trošku vytrhnutá z kontextu, ale mne sa páči tak či tak.


28-11-2008 - Ehm
"She´s happy, because she saw Twilight the movie... xD"

Takže asi toľko. Môj život je stále rovnako nudný, avšak skrášlil ho fakt, že som už videla Twilight. A fakt, že ho môžem pozerať stále dookola (bez ohľadu na to, že im takmer vôbec nerozumiem =) ma teší ešte viac. A teraz už môžem počúvať aj všetky pesničky zo soundtracku a z Twilight Score... I´m HAPPY (and I can thank myself... x)

Ehm, a k hláške dnešného dňa poviem len toľko, že ju MILUJEM. Keď som predvčerom pozerala Pirátov z Karibiku jednotku, spomenula som si na túto hlášku a dnes som si to musela pozrieť. Tak to sem dávam.

Ináč, celý tento týždeň bol boj o nervy. Internet ani za nič nechcel fungovať, ale teraz už konečne funguje a to je ďalší dôvod k tomu, aby som bola happy :D

A to by bolo asi na dnes všetko. Pokračovanie pribudne s najväčšou pravdepodobnosťou zajtra. Dnes už na to nemám náladu. Celý deň som upratovala a teraz sa chystám spláchnuť a pozrieť si Harryho Pottera. A kameň mudrcov :D


24-11-2008 - You´re up then you´re down...
Prinášam vám ďalšie pokračovanie. Môj názor naň je rovnaký, ako na tú predchádzajúcu časť, takže vás ušetrím zbytočných rečí:

25.kapitola - Láska alebo nenávisť? (3.časť)

Ďalej tu mám zmenu "chosen song". Dlho som uvažovala o tom, čo by to mohlo byť a napokon som vybrala niečo, čo sa tak nejako aj hodí k pokračovaniu.Takže je tu znovu Evanescence a Going Under.

No a na záver: Avatar, ktorý nesie názov: I´m Kellmet rabid fan. Ak ste teda Kellanoví šialení fanúšikovia, dajte si tento avatar (ktorého autorkou je Qtinka), na blog, alebo na web :)
21-11-2008 - Mám doma Súmrak
Včera som dostala doporučený list. Najprv mi nešlo do hlavy, kto by mi čo mohol poslať. A doporučene. A zo Šale! Dnes som na to však prišla, no neverila som tomu. Stále som sa presviedčala o tom, že to bude niečo iné. Avšak nebolo.

Pred dávnym časom som poslala odpoveď do súťaže v časopise Fantázia a cenou bola prvá časť Twilight série - Súmrak - v slovenčine. A hádajte, komu sa podarilo vyhrať. Áno, mne :D

I keď ma teda predstava čítania Twilightu v slovenčine desí, teším sa tomu. Asi to bude tým, že som doposiaľ nikdy nič také nevyhrala. Hmm, teší ma to aj napriek tomu, že si to možno nikdy neprečítam. Môj odpor voči tomu je až príliš veľký...

Ale konečne som zistila to, čo som tak veľmi chcela vedieť. Už viem, ako v slovenčine presne znie veta: "And so the lion fell in love with the lamb" :D


18-11-2008 - Please...
Ah jaj. Nájde sa niekto, kto by mi mohol povedať, prečo som napísala to, čo som napísala? Je tu niekto, kto by mi za to rád vynadal? Áno? Tak sa, prosím, ozvite.

Ako som už povedala, za túto časť sa fakt nenávidím. A za tú ďalšiu tiež. Vlastne... Ja sa nenávidím za všetko, čo som napísala. Fuj. Fuj! Snáď budete schopní dočítať ten príbeh až dokonca.

Tak fajn. Už to nebudem viac obkecávať. Prečítajte si to a... a okomentujte, prosím... =)

Láska alebo nenávisť? (2.časť)


16-11-2008 - Láska alebo nenávisť?
Názov novej kapitoly je rovnaký, ako názov tohto príspevku. Láska alebo nenávisť? Nádhera, však? Neviem, čo si v tejto chvíli myslíte vy, keďže ešte neviete, o čo ide, ale ja si myslím, že to, čo som napísala je jedna veľká... blbosť.

Takže, pokračovanie nájdete tu: Láska alebo nenávisť? (1.časť)

No a tiež som zmenila "chosen song". Na tento týždeň je tam Evanescence - Everybody´s fool.


13-11-2008 - Nový layout!
Po istom čase prichádzam s nový layoutom. Je v tmavých farbách a možno vyzerá aj trochu depresívne, ale... Neodrážajú sa v ňom moje pocity. Ja proste nedokážem robiť veselé veci. A to ani vtedy, keď mám radostné životné obdobie.

K vytváraniu som sa dostala včera. Po dokončení layu pre Qtinku som sa pustila do toho svojho. (Ja viem, že som povedala, že najbližší týždeň si dám od designovania pokoj, ale... no... keď už som bola tak pekne rozbehnutá... =). No a podarilo sa mi toto.

Rada by som počula Váš názor :)


12-11-2008 - Living Dead Girl
Tak a je tu posledná časť 24.kapitoly. Do konca nám zostáva už len (ha, že už len x) takých osem kapitol. Každá kapitola má možno tak... tri časti. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáte ešte 23. častí :D

No, teraz niečo k pokračovaniu. Musím povedať, že týmto sa dostávame k tomu, za čo na seba nie som hrdá. To, čo sa bude v nasledujúcich kapitolách odohrávať, som vlastne neplánovala zahrnúť do príbehu. No a napokon z toho vyšlo niečo, čo sa s postavami ťahá až do konca príbehu.

Ja len dúfam, že sa vám táto časť bude páčiť.

Bolesť a emócie (3.časť)


08-11-2008 - Nová pieseň a pokračovanie
Tak najprv sa ospravedlňujem, že to tak dlho trvalo. Celý tento týždeň som mala tak nejako preplnený a vo štvrtok, keď som sa chytala robiť nový lay na Twilight Series som dostala teplotu. Po dvoch rokoch!! Dva roky som nemala teplotu a teraz odrazu BUM... To je drzosť.

Ok, a teraz k aktuálnym veciam. Ako prvé vám sem pridávam pokračovanie LDG. Kapitola je, ehm, dalo by sa povedať, že dlhá. A mala by mať smutný nádych. Len neviem, či sa mi to podarilo... dať jej smutný nádych.

Bolesť a emócie (2.časť)

No a okrem toho som po dvoch týždňoch zmenila "chosen song". Dala som tam inštrumentálnu skladbu od Chrisa Becka - Close Your Eyes. Skladba je známa zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov a ja osobne ju milujem od okamihu, keď som ju prvýkrát počula.


01-11-2008 - New Moon MusicVideo
Podarilo sa mi vyrobiť moje prvé video. Robila som ho v Movie Makery a kvalita použitých videí tiež nie je práve najlepšia, ale aj napriek tomu sa mi celkom páči.