Apríl 2009

Poviedka - Vôňa krvi
Posted on 27.04.2009 at 19:39
Mám tu ešte jednu informatívnu novinku... :)

Keďže sa LDG za krátku chvíľu končí, začala som opäť pracovať na poviedke s názvom b>Vôňa krvi, (na ktorú si určite už nikto nespomína, pretože som ju sem už veeeľmi dlho nedávala). Dostala som sa cez dve problematické časti a teraz mi zostáva už len napísať záverečné scény.

Myslím, že skôr, než pridám pokračovanie, urobím nejaké malé zhrnutie toho, čo sa v tých deviatich krátkych kapitolách stalo, aby ste to (ak si na ten dej nespomínate) nemuseli čítať odznovu (hmm, ak sa do toho teda budete chcieť pustiť.. teda, do čítania x). Ale kedy presne tá kapitola príde, to vám neviem povedať.


Wallpapers
Posted on 27.04.2009 at 18:40
Po istom (dosť dlhom) čase prinášam niekoľko wallov pochádzajúcich z mojej dielne.... :)

Skin - Keď som začala sledovať prvú sériu SPN (pekne jednu časť za druhou, nie len každú tretiu), dostala som sa do istej SPN grafickej mánie, ktorá ma ale veľmi rýchlo opustila. Podarilo sa mi ale vyrobiť dve wally. Tento je jeden z nich. A tí, ktorí tento seriál sledujú vedia, že pochádza z časti s názvom Skin.

The Truth - priznám sa, že neviem ako sa volá táto časť. Ale ten záver sa mi páčil, tak som k nemu musela urobiť jeden wall... :)

Kristen Stewart - Prechádzame cez Twilight mániu. Tento wall je čerstvučký - pred chvíľou vyrobený a... fialový! Je to fialová, že? Alebo ružová?

Buffy & Dean - Posledný dnešný wall bol vyrobený do súťaže u Elanne a získal tretie miesto.


Living dead girl
Posted on 26.04.2009 at 16:20
Myslela som si, že to príde skôr, ale myslieť znamená... a tak ďalej.

Prinášam predposlednú časť poslednej kapitoly Living Dead Girl:

32.kapitola - Kvapka krvi 2/3False painting
Posted on 23.04.2009 at 20:10
Kvôli tomu otravnému pocity nudy, ktorý sa mi dnes usadil na duši som si otvorila photoshop a... nič. Nemala som žiadny nápad - nechcelo sa mi tvoriť ani wally, ani avy. A tak ma napadlo niečo iné... Maľovanie!

Vytvorila som teda jednu kresbu. Avšak tak trochu falošnú kresbu. Na skutočné kreslenie nemám talent a všetky kresby nakreslené v PS mojou rukou (a myšou) vyzerajú ešte katastrofálnejšie. Takže toto by som mohla nazvať... Maľovanie vyfoteného obrázku... :)

Kresba - Originál


Vynovená galéria
Posted on 22.04.2009 at 20:23
Včera sme sa s Qtinkou balivi o galérii a dostala som chuť na nový look. A tak som sa do toho pustila a vzniklo z toho toto. Na "čelo" galérie sa tak postavil Wolfram&Hart tím... alebo ak chcete, tak staré dobré Angel Investigation.
Avatary
Posted on 19.04.2009 at 19:03
Po týždni prinášam ďalšiu aktualizáciu. Najprv som chcela zverejniť wally, ktoré mi ležia v zložkách, ale napokon som sa uchýlila k avatarom. Na tie rozhodne talent nemám, ale ich tvorenie ma celkom bavilo... :)

Buffy the vampire slayer
Angel the series


I´m just a kid and life is a nightmare
Posted on 11.04.2009 at 00:15
Dnes som si konečne našla čas nie len na grafiku, ale aj na aktualizáciu tejto poslednou dobou veľmi málo aktualizovanej stránky. Takže prinášam nejaké tie wally, poviedku a moje ocenenia. Začneme grafikou.

The one true world - Kto nečítal Kroniky Amberu, nepochopí. A možno to nepochopí ani ten, kto to čítal. Vlastne to nechápem tak úplne ani ja, ale páči sa mi to. Je to taká... trochu temnejšia verzia Amberu.

Angel and Spike - Ak vám to pripomína lay na fanlistingu, tak áno, je to vytvorené z toho záhlavia.

Kate and Jensen - Tento wall bol vytvorený do súťaže u Páji a získal tretie miesto.

Twilight Saga - CZ Book cover - 4 české obálky vytvorené do súťaže na Dream World mali to šťastie, že vyhrali prvé miesto a získali tým úžasné ocenenie - knihu Rozbřesk od Stephenie Meyer. Heh, myslím, že ma tá výhra nikdy neprestane udivovať. Ako som mohla vyhrať práve JA?

A to by bolo z grafiky všetko. Mám prichystaných už aj niekoľko Twilight wallov, no tie som si nechala na ďalšiu aktualizáciu. Ale rozhodne sa nemáte na čo tešiť.

Prejdem teda k pokračovaniu. Je to prvá časť z poslednej kapitoly - 32.kapitola - Kvapka krvi 1/3.

Na záver už len informácia o zmene hlášky (konečne!). A keďže som si zamilovala film Interview s upírom, dala som tam niečo z toho... :)


Pokračovanie
Posted on 05.04.2009 at 17:35
V posledných dňoch som Photoshop veľmi často neotvorila. A keď už som ho aj otvorila, tak v ňom buď nič schopné nevzniklo, alebo to bolo niečo do školy. Takže tu mám pre dnešok len poslednú časť predposlednej kapitoly LDG... :) - 31.Pomsta 3/3


Nový layout!
Posted on 01.04.2009 at 18:22
S nový mesiacom prichádza aj nový layout!

Ako som už písala, vytvorila som dve nové layouty, no ani jeden z nich sa mi nezdal dosť dobrý. Napokon ale predsa len vyhral tento. Jeho záhlavie bolo vytvorené podľa wallu s Edwardom a Anitou, ktorý som zverejňovala už kedysi dávno. Viem, že to nie je príliš originálne, no... čo už.

Aj tak dúfam, že sa vám to aspoň trochu páči... :)