August 2009

30-08-2009 - Vôňa krvi
Už ani neviem ako dlho som sem nepridávala žiadnu poviedku (to kódovanie mi ale ani trochu nechýbalo x). Viem, že som už čosi sľúbila začiatkom prázdnin, ale keď už sa to na začiatku nepodarilo, prinášam to aspoň na konci. Neviem koľkých z vás to poteší, no ale snáď sa medzi vami aspoň niekto nájde... Kapitoly sú tri - jedna z každého pohľadu. Dúfam, že v tom nebude príliš veľký zmätok :D

10.kapitola - 11.kapitola - 12.kapitola + pridala som aj obrázky postáv - asi približne takto nejako si ich predstavujem ja... :)

Na záver musím dodať, že mi je ľúto, že je to všetko napísané takto - tak divne a hrozne - ale písala som to už strašne dávno a keby som to chcela prepisovať, tak by som... nie, to by som sa na to skôr vykašľala. V písaní tejto poviedky som už na nejaké prepisovanie príliš ďaleko, takže... takto... :/


26-08-2009 - I believe I can fly
Včera som mala menšiu mániu - podarilo sa mi vytvoriť dva layouty. Ten prvý, ten ktorý som včera aj dokončila, je septembrovým layoutom na tento web, takže ho logicky zverejňovať nebudem :D Ten druhý nesie názov I believe I can fly a do cieľovej rovinky sa mi ho podarilo dotiahnuť pred malou chvíľou, takže ho zverejňujem až dnes. Opäť to bolo tak trochu pokusné dielko a opäť sa mi to... tak trochu páči. (odkaz pre Michku - Čím bližšie je nový školský rok, tým viac okamihových skratov mám, ale počas školy žiadne neočakávaj :D )
22-08-2009 - Layout & Musicvideo
Musím využiť posledné prázdninové chvíle a zaplniť tento web množstvom pravidelných objemných aktuálok - presne toto by som si mohla predsavziať, no aj tak by mi to dlho nevydržalo...

Neprinášam žiadny wall a ani žiadny avatar. Dnes sa to bude točiť okolo môjho starého layoutu s Kristen Stewart, ktorý som vyrobila ešte pred odchodom do Prahy, no zabudla som ho zverejniť. Je to môj prvý layout, ktorý je kompletne celý svetlý a musím povedať, že sa mi to páči... to, že je svetlý, samozrejme :D Možno by som mohla svetlých vecí robiť viac. Ale keď oni sa robia tak ťažko...

Druhú polovičku tejto "objemnej" aktualizácie zaplní jedno musicvideo vyrábané v Movie Makeri. Mne osobne by ten Movie Maker zas tak nevadil, keby samozrejme dokázal otvoriť videa všetkých formátov a nie len dvoch! A k inému poriadnemu programu sa neviem dostať, takže zostanem len pri tomto. Aj tak mi tie videa veľmi nedarí... Video nájdete na youtube (ak ho teda chcete vidieť).
20-08-2009 - ...you could be my unintended...
Dnes k vám prichádzam skromne len s jedným wallom a desiatimi avatarmi. Tých wallov je v mojom PC síce viac, ale ani jeden z nich nie je dokončený a aj tých avatarov je viac, ale na tie príde raz neskôr.

Unintended - Zisťujem, že ako avatary, tak aj wally s Jacobom a Bellou a mi robia jednoduchšie než tie s Edwardom a Bellou. To ale ešte neznamená, že som zmenila tím, to ani náhodou :D

A dnešná minidávka avatarov je - prekvapivo - k Buffy a myslím, že aj niekoľko ďalších dávok bude k Buffy... Buffy avatarov sa mi v PC za posledných dní fakt dosť nakopilo. Hmm, nie že by mi to vadilo.


14-08-2009 - Avatars
Po návrate domov som si posťahovala nejaké tie brushe a textury a dnes som sa pustila do tvorenia. A keďže na wally ani layouty som akosi nemala náladu, pustila som sa do pokusov s avatarmi. A aj keď viem, že moje schopnosti sú v tomto smere tak nejako obmedzené, tieto avy sa mi páčia... :D Všetky sú k Twilight a všetky si môžete pozrieť tuto. Staré (tie hrozne odporné) avatary som vymazala a nechala tam len zopár výnimiek plus tieto nové. Snáď sa aspoň trošku páčia.


09-08-2009 - Wallpapers
Dostala som sa k PhotoShopu skôr než som predpokladala a hneď som sa pustila do tvorenia.

Ako prvý som vytvorila taká pokusná layout k SPN. Pozrieť sa naň môžete tuto.

Dean Winchester - aj toto by som mohla nazvať pokusným dielom. Podľa názvu je hádam jasné, s kým ten wall je. Po zhliadnutí všetkých častí poslednej série ma to tak nejako posadlo a stále mám chuť tvoriť len SPN diela.

What is and what should never be - dôkazom mojej mánie je aj tento wall a tiež ďalšie nedokončené, ktoré sú zatiaľ ukryté v mojom PC :) Táto je konkrétne k časti What is and what should never be - jednej z mojich obľúbených častí.

Thirsty for blood - wall k Twilight s Victoriou - ešte stále verziou Rachel Lefevre. Neviem si predstaviť aké to bude bez nej, no v každom prípade som zvedavá na stvárnenie tej novej herečky.

A to je na teraz asi všetko. Kým sa mi aspoň niektorý z wall z tých, ktoré mám v PC, podarí dokončiť a ak bude čas... prídem čoskoro s ďalšou aktuálkou :)


03-08-2009 - Nový layout
Prinášam sľúbený nový layout a s ním aj niekoľko menších – väčších zmien. Nebudem tu všetky zmeny vypisovať – predpokladám, že tí, ktorí to tu aspoň trošku poznajú si ich rozhodne všimnú.

Pôvodne som tento lay vytvárala ako lay na stiahnutie na Free Layouts, no napokon som sa rozhodla dať ho sem. Evan Rachel Wood tu už síce raz bola, ale opakovanie je matka múdrosti a Evan je skvelá herečka, takže si to zaslúži :)

Snáď sa vám nový look aspoň trochu páči...

+ mám tu dve nové spriatelené stránky – Emm a S1M0NE

Okrem toho na stránkach Qtinky a Paty nájdete zaujímavé grafické súťaže – takže ak ste súťaživé typy s grafickým talentom, zapojte sa!

Zabudla som na svoj nový kútik LDG - Vampire Diary - ktorý je akousi náhradou za Future is our.