December 2009

31-12-2009 - Happy New Year31-12-2009 - Buffy and Angel
V (pred)poslednej tohtoročnej aktuálke vám prinášam nový lay - vyskúšala som na ňom zopár nových techník a hlavne nový spôsob kódovania. Je to môj prvý neframový lay "na predaj", tak dúfam, že sa raz niekomu bude hodiť. Lay mal niekoľko verzií, ale myslím, že táto sa podarila najviac zo všetkých. A i keď fialová nie je moja farba, vôbec mi tam nevadí a s celkovým výsledkom som viac-menej spokojná :)


Download | Preview29-12-2009 - Wallpapers
Táto aktuálka by tu dnes vôbec nebola nebyť jednej osoby, ktorá si ju doslova vynútila a ja som si kvôli nej celý deň trápila mozoček. No a tak to potom aj vyzerá, keď vás niekto k niečomu núti :D

We got work to do - ako prvý tu mám wall k Supernatural. Pôvodne to bol obrázok do kalendára, ktorý som robila a musím povedať že nebyť toho divného textu tak by sa mi celkom páčil.

You have to love her - tento Buffykúsok bol tiež robený ako obrázok do kalendára. Páči sa mi viac než ten SPN wall, ale na tom texte mi opäť čosi nesedí.

I´m going down - najväčšia katastrofa dnes dostala číslo tri. Je ním tento wall k seriálu VD zo šiestej časti zachytávajúci scénu, na ktorú som si spomenula vďaka osobe, ktorá tiež zapríčinila túto aktuálku. Neviem či to viac kazí to divné otextúrovanie alebo nekvalitné screencapsy.

Every day I love you more and more - určite vás prekvapí, keď teraz poviem, že s týmto wallom som náramne spokojná :D Neviem čo viac by som k tomu mohla povedať. Som ním proste z nejakého dôvodu ohromená (a to aj napriek tomu, že moja Twilight mánia je už kdesi medzi jednotkou a nulou)

A na záver OPÄŤ zopár wallov robených pre Lu.Lusy - Devon x I know her x Alex & Mikayla (zdrž sa prosím komentárov, Lus... viem, že to nie je podľa tvojho gusta, ale môžeš si za to sama :D)


24-12-2009 - Christmas Wish23-12-2009 - She burns like the sun
Chcela som pripraviť nejakú predvianočnú aktuálku plný nových wallov, ale nepodarilo sa mi to. A nepodarilo sa mi ani upraviť ďalšiu kapitolu VK, takže budem teraz len veľmi stručná.

Ako ste si určite všimli, pozmenila som lay na... ehm... trochu viac vianočný. Alebo som sa o to aspoň pokúsila, no.

A potom tu mám ešte jeden wall, ktorý sa mi celkom páči... teda až na tú manipuláciu, ktorá vyzerá dobre len ak sa na ňu nepozeráte príliš dlho - She burns like the sun


13-12-2009 - Your guardian angel
Konečne sa mi po hrooozne dlhej dobe podarilo vytvoriť aj nejaký ten layout, s ktorým by som bola aspoň minimálne spokojná. Mimoriadne ma prekvapuje, že sa niečo také stalo, ale som tomu vážne rada. Lay vznikol na základe pesničky, ktorú som si dnes totálne zamilovala a nesie názov Your guardian angel.


Download | Preview12-12-2009 - Wallpapers
A to som si myslela, že sa mi tento mesiac podarí web aktualizovať častejšie.

Thanks for saying it - Po dlhej dobe som vytvorila aj zopár Buffykúskov a tento je jedným z nich. Myslím, že je zo všetkých troch najvydarenejší, ale aj napriek tomu hrozne divný.

Primeval - chcela som sa zachytiť záverečnú bojovú scénu, ale tie nekvalitné screencapsy z moje plány úplne podupali a napokon z toho vzniklo toto :/

Buffy & Angel - milujem túto scénu. Naradšej by som ju pozerala stále dookola.

Can´t forget you - od Buffy sa presúvame k One tree hill ale naďalej zostávame pri tých naozaj nevydarených walloch. Mám pocit, že dnes tu budú len také.

Have faith in me - tento wall by som nazvala svetlejšou stránkou dnešnej aktuálky... i keď je dosť tmavý :D

Love me or leave me alone - Peyton a Nathan spolu síce nemali nejaký výnimočný vzťah, ale to hádam nie je dôvod k tomu, aby spolu nemohli byť na jednom walle.

Tak a na záver opäť zopár wallov pre Lusy. Ale keďže tých je tak veľa, že by zaplnili jednu samostatnú aktuálku, vybrala som z nich len niektoré :) Alex/Gabriel x Until we´ll die x Alex/Devon x Choose your side


01-12-2009 - Nový layout
Posledný tohtoročný layout sa tak ako aj ten minuloročný bude niesť v modrých studených modrých farbách. Keď už nemáme poriadnu zasneženú zimu vonku (alebo aspoň ja ju tu teda zatiaľ nemám), prečo by sme ju nemohli mať aspoň na internete? Tak aspoň všetci vieme v akom ročnom období vlastne sme a tiež vieme, že sa konečne blížia Vianoce.

Hlavným motívom tohto layoutu je - ak ste to nepoznali - seriál One Tree Hill. Použila som promo fotky z druhej série, keďže tú práve sledujem. Takže ak niekto z vás náhodou tento seriál sleduje tiež a nie je tak pozadu ako ja, majte, prosím, trochu porozumenia :)