Január 2009

30-01-2009 - This is Hector. The fool who thought he killed Achilles
Sľúbila som nový lay, tak ho teda aj prinášam.

Netrvalo mi veľmi dlho rozhodnúť sa, s čím - v tomto prípade skôr s kým - nový lay bude. Keď som videla tie shooty Evan Rachel Wood, okamžite sa mi v hlave vytvoril obraz jej ako Carry z LDG. A tak som vytvorila historický prvý lay, ktorého témou je moja poviedka. Je to... príliš žlté, ale prekvapivo, páči sa mi to.. :)

Trochu som pozmenila menu. V tom hornom nájdete len SITE - veci týkajúce sa stránky a tiež GIRL - veci týkajúce sa mňa (teda moje videá, poviedky atd.). Celú sekciu ART som šupla do bočného menu hneď navrchu. Odtiaľ sa po kliknutí na WALLPAPERS alebo BLENDS dostanete do mojej Galérie. Avatary zostávajú naďalej na tejto stránke...

A keď už sme pri avataroch: tuto nájdete 17 avatarov na tému "Postavy z Twilight". Sú to ale staršie diela, pretože v poslednej dobe avatary vôbec nevytváram.

Okrem toho prinášam dve blendy:

Victoria - Má to príliš malú veľkosť, aby z toho bol wall, tak je z toho blend. Je to... dielo, ktoré som použila na záhlavie na nový lay pre Twilight Series.

Masquerade - Tiež príliš malé na to, aby z toho bol wall. Ďalšie dielo, ktoré bolo pôvodne vytvorené ako záhlavie. Tentokrát na web Qtinky.

Ďalej hlásim zmenu pesničky. Najbližšiu dobu tam bude skladba River Flows In You od Yirumu. Neviem ako vy, ale my s Qtinkou sa zhodneme na tom, že toto znie oveľa lepšie ako Bellina oficiálna uspávanka... :/

No a tiež som zmenila aj hlášku, ehm, týždňa. Dala som tam hlášku z filmu Trója, ktorý som si pred nedávnom znovu pozrela a moja nenávisť k Parisovi (a tiež Orlandovi) sa znovu dostala na povrch.

A úplne na záver hlásim, že som spriatelila s dvoma ďalšími úchvatnými stránkami: stránkou JaniCZky a Lizzie. Určite sa tam pozrite... :)


26-01-2009 - I'm a bitch, I'm a lover, I'm a child, I'm a mother
Po piatich dňoch sa opäť hlásim... :)

Ako prvú tu mám zmenu pesničky. Tentokrát je tam song od Meredith Brooks s názvom Bitch. Videla som jedno musicvideo k seriálu Dark Angel a tam bola použitá práve táto pesnička. Mimoriadne sa mi to zapáčilo.

Ďalej, prinášam nejaké to info o novej grafike. Nepodarilo sa mi zatiaľ vyrobiť pre sestru ten wall (no mala som na to dosť dobré dôvody!). Ale za to som vytvorila nové layouty na Twilight Series a tiež sem. Predpokladám, že ich dám na web asi na budúci víkend. Na teraz vám musia stačiť moje tri "nové" wally.

Shopping with Alice - Dosť staré dielo pôvodne vytvorené do jednej súťaže, no potom som si to rozmyslela. Myslím, že výraz Kristen na tomto shoote dokonale vystihuje, čo si Bella myslí o nakupovaní s Alice.

Love is forever - Pôvodne vytvorené ako wall, neskôr zneužité na záhlavie tejto stránky. Myslím, že na záhlaví to vyzerá oveľa lepšie ako na tomto walle.

Cvok - Tento wall je vlastne záhlavím, ktoré som vytvorila na Future is Our. Tie fotky sa mi tak páčia, že som z toho napokon urobila aj wallovú verziu. A je to tiež prvý a zrejme aj jediný wall, na ktorom je použitý slovenský text.

A ešte jedna informácia týkajúca sa grafiky. Na Twilight Series som rozbehla druhú grafickú súťaž. Pravidlá si môžete prečítať tuto.

No a na záver nejaké to info o LDG. Do konca celého príbehu zostávajú ešte také 4 kapitoly, čo tvorí asi 12 častí. Momentálne píšem poslednú kapitolu a priznávam, že mi to vôbec nejde. Som zvedavá, kedy sa mi to podarí dopísať... :)

A to by bolo všetko. Ak do konca dnešného dňa ten wall pre sestru vyrobím, tak ho sem ešte editnem. Ale ak nie, tak... nie... :D


21-01-2009 - Ale prečo vždy ja?
Tak sa po niekoľkých dňoch opäť raz ozývam.

Tak po prvé, musela som zmeniť hlášku týždňa, pretože táto nová veľmi dobre vystihuje moju momentálnu životnú situáciu. Viac si o tom môžete prečítať na Future is Our.

Ďalšou veľmi dôležitou novinkou je nová spriatelená stránka, na ktorej nájdete veľké množstvo skvelej grafiky (a okrem iného tam v tomto čase prebieha aj niekoľko grafických súťaží :) - Our walls forever

No a takmer na záver prinášam posledné pokračovanie 27.kapitoly - Zoznam 3/3 - ktoré je o niečo kratšie než to predchádzajúce a... a k ďalším veciam sa nevyjadrujem.

Dôvod, pre ktorý tu dnes nie je žiadna grafika je ten, že na to momentálne skutočne nemám žiadnu náladu. Snáď zajtra, alebo pozajtra... alebo popozajtra. No, popozajtra určite, pretože sestra ma požiadala o wall a mne už vypršala lehota :D


13-01-2009 - "Tak už sa nám ***** aj youtube"
A teraz pekne po poriadku... :D

Najprv k tomu názvu - Asi po hodine sa mi KONEČNE podarilo nahrať na youtube jedno video a... no proste jedno VEĽKÉ NIČ - Vaše video porušuje autorské práve. Tak ja na to kašlem...

Ďalej k novinkám: Zmenila som "chosen song" - tento, ehm, istý čas tam nájdete pesničku Unintended od Muse. Pôvodne som tam chcela dať niečo iné, no neodolala som =)

Tiež som zmenila hlášku týždňa. Myslím, že som tam po prvýkrát dala niečo z Buffy, ale istá si tým nie som... ale vlastne... to je úplne jedno, že?

Do reklám pribudol banner s odkazom na súťaž u Michky - takže ak poznáte Twilight a radi tvoríte videá, môžete sa zapojiť.

Ehm, po dlhej dobe som napísala článok na Future is Our. Je tam len kopa mojich kecov o škole. Tak ak chcete, prečítajte si... (Ale neodporúčam x)

Okrem iného pridávam pokračovanie k LDG - je to dlhé a blbo ukončené. Viac vám k tomu nepoviem - 27. Zoznam 2/3.

No a na záver pridávam tri nové wally - dva k Twilight a jeden taký nejaký zvláštny. Nepýtajte sa ma, čo to je, pretože to ani ja sama neviem :D

Všetky wally nájdete v galérii


10-01-2009 - "Why? Is Bella pregnant?"
Tak sa mi to predsa len podarilo! Upravila som ďalšiu kapitolu do viac-menej zrozumiteľnej podoby.

27.kapitola - Zoznam 1/3

A poznámka z nadpisu tohto článku: Pozerala som sa na stránku fanfiction.com a tam som našla... ehm, poviedku... kde bolo napísaných 101 spôsobov, ako naštvať Edwarda Cullena. Ak si to chcete prečítať, tak tuto :D


08-01-2009 - Guys, I am smelling something
Chcela som pridať pokračovanie, rozmyslela som si to. Chcela som pridať nejaký wall, žiadny som nedokončila. A tak tu mám aspoň túto skvelú paródiu s názvom BAD VAMPS a vám určite došlo, že ide o paródiu na Jamesa, Victoriu a Laurenta.

"Ok James, you wanna snack? What do you want? Hostess? Liitle Debbie?"
"I think I want a little... Bella"
"Creepy, ok, even for a bad vamp, that was creepy"
"I can smell my creepiness"03-01-2009 - I had a dream... no, it was a nightmare...
Mám tu ďalšie pokračovanie LDG. Nie veľmi veselé, nie veľmi normálne, nie veľmi zaujímavé, ale hlavne dosť dlhé, myslím.

26.kapitola - Vízia 3/3


02-01-2009 - New Look!
S prvou tohtoročnou aktualizáciou prichádza aj prvý tohtoročný lay na tomto webe... :)

Som rada, že sa mi ho napokon podarilo dokončiť a som s ním celkom spokojná. Nie je to dokonalé, ale podľa mňa aspoň dostatočne dobré. Dúfam, že sa to aspoň máličko páči aj vám... :)