Júl 2009

Wallpaper and posters
Posted on 24.07.2009 at 16:55
Aby tu nebolo tak ticho, prinášam zopár starších diel, ktoré som samozrejme vytvorila ešte doma. Dve z nich boli v súťažiach, takže som ich skôr vlastne ani nemohla zverejniť. No teraz už môžem, tak ich teda aj zverejňujem.

Heart - Začneme wallom, ktorý bol vytvorený do súťaže na Dream World. Na moje veľké prekvapenie sa mu podarilo vyhrať prvé miesto - podľa mňa tam ale boli aj krajšie diela.

Vendetta - Tento poster bol vytvorený do súťaže na webe Elanne. Zadanie bolo veľmi zaujímavé - vytvoriť poster k fiktívnemu filmu a ja som vytvorila toto. Poster ocenenie nedostal, ale ak vás zaujíma jeho hodnotenie, prečítať si ho môžete tuto.

The princess of wolves - Tak toto sa mi vôbec ale VOBEC nepáči. Nemám to teda ani ako okomentovať. Je to proste o ničom.


Výročie
Posted on 23.07.2009 at 22:20
Prinášam ten malý oznamček, ktorý som pred svojím odchodom sľúbila... :)

Dnešným dňom je to presne rok, čo je tento web na (internetovom) svete. Pamätám si deň, kedy som to tu spustila tak dobre, ako by to bolo len včera. Spomínam si aj na svoj úplne prvý design, ktorý bol vlastne druhý, pretože ten prvý pôvodný sa mi nepáčil.

Počítadlo za ten jeden rok zaznamenalo 7 212 návštevníkov, vystriedalo sa tu dokopy 11 layoutov, LDG má 25 spriatelených webov/blogov a menu prešlo už toľkými zmenami, že to nedokážem ani spočítať. Pevne verím, že tieto čísla budú na budúci rok aspoň dvakrát také. Ale to by som možno chcela veľa.

Chcela by som sa teda všetkým pravidelným aj nepravidelným návštevníkom tohto webu poďakovať za každú jednu návštevu i komentár a dúfam, že sa sem budeme ešte dlho s radosťou vracať. (Opäť si priveľmi fandím, že??)


Odchádzam
Posted on 16.07.2009 at 13:45
Zajtra odchádzam na svoj mesačný výlet (nie, nie je to výlet na mesiac, je to výlet trvajúci mesiac).

V predchádzajúcej aktualizácii som písala, že prístup na net mať budem, no neviem ako to bude s prístupom ku grafickým programom, takže žiadnu grafiku neočakávajte. Ak by som už aj aktualizovala, tak predpokladám, že to bude len poviedková aktualizácia a AK aj príde nejaká grafika, tak... tak to bude zázrak.

No ale aby som zachovala svoju layoutovú tradíciu (každý mesiac nový lay), pripravila som si augustový design už teraz, takže okolo prvého môžete očakávať menšiu väčšiu zmenu.

Prajem Vám teda šťastné a veselé... prázdniny... :)

PS: ešte jednu špeciálnu aktuálku môžete očakávať 23.07.2009 - a) nebude to nič veľké - len malý oznam, b) dúfam, že sa mi podarí ju napísať.


Wallpapers
Posted on 12.07.2009 at 17:45
Konečne tu mám aj zopár wallov, s ktorými ale nie som vôbec spokojná. Pokúšala som sa naučiť nejaké nové metódy ale dopadlo to katastrofálne. Zrejme bude lepšie, ak zostanem pri tej svojej technike.

Bella Cullen - Najčerstvejší kúsok s Bells. Pôvodne to bola len manipulácia, ktorú som spravila v dôsledku nudy, no napokon som z nej vytvorila aj wall.

Bella and Jacob - Na tomto walle som robila všetky svoje pokusy. Práve preto vyzerá tak, ako vyzerá.

I feel the same way - Keď tu už máme wall s Bellou a Jakom, musí tu byť aj jeden s Bellou a Edwardom. Tento sa mi páči o niečo viac, i keď... nevyzerá to tak ako som chcela, aby to vyzeralo.

Romeo and Juliet - Tento posledný wall môže brať skôr ako pokus o vtip. V mojej hlave vyzeral omnoho lepšie, lenže úplne všetko vyzerá v mojej hlave lepšie než na obrazovke. Wall bol vytvorený do súťaže a "prekvapivo" nič nezískal. Čo ma vlastne naozaj teší.

Toto sú asi na dlhší čas posledné wally. Budúci týždeň odchádzam asi na mesiac preč a i keď budem mať prístup na internet, nie som si istá tým, či budem mať aj prístup k nejakým grafickým programom. Možno sa mi ešte niečo podarí vytvoriť tento týždeň, ale s tým veľmi nepočítam...

EDIT: zabudla som zverejniť poďakovanie, ktoré som dostala od Elanne za pomoc s galériou... :)


Ďakujem, Elanne... :)
Free Layouts
Posted on 08.07.2009 at 19:25
Zub ma už síce nebolí, no tak či tak tu nemám žiadne nové wally ani avatary. Všetok svoj voľný čas od okamihu, kedy ma ten zub prestal bolieť, som totiž venovala trochu iným veciam.

S Qtinkou sme sa pustili do nového projektu, ktorý má názov Free Layouts - tzn. začali sme vyrábať layouty "na predaj". Takže ak chcete nejaký layout, potrebujete nejaký layout, alebo sa len chcete pozrieť na nejaké layouty, kliknite na www.FREE-LAYOUTS.yw.sk

Okrem layoutov od Qtinky a odo mňa, tam nájdete aj nádherné layouty SunnyWill a časom aj mnohých iných skvelých grafičiek.


Nový layout!
Posted on 03.07.2009 at 13:30
Minulý mesiac bol mimoriadne zvláštny. Jeho začiatkom som bola ako hyperaktívna včelička - to dosvedčujú tie dve aktuálky plné wallov. No na jeho konci som sa zmenila na vyžmýkanú handru. Práve preto ma veľmi prekvapuje, že sa mi napokon predsa len podarilo vyrobiť nový layout. Témou tohto mesiaca sa stala moja staro-nová mánia s názvom Taken. Neviem koľkí z vás alebo skôr či vôbec niekto z vás tento seriál pozná, ale mne sa veľmi páči a mám v pláne si ho v najbližšej dobe opäť pozrieť... :)

Okrem toho som vytvorila nový layout aj na Guilty Pleasures a celú stránku som presťahovala na nový server - www.guilty-pleaures.yw.sk

To je odo mňa na istý čas všetko. Pretože kým ma neprejdú tie bolesti, ktoré mi spôsobil istý pracovník jednej stomatologickej ambulancie, tak sa k vytváraniu grafiky, či písaniu zrejme nedostanem.