Jún 2009

Avatars
Posted on 28.06.2009 at 18:55
Neviem čím to je, ale moja hlava je v posledných dňoch akási... prázdna. Nie som schopná nič vytvoriť, ani napísať, ani povedať a mám pocit, že už nedokážem ani zdravo uvažovať. Po skončení ďalšieho školského roka môj mozog proste vypol a kto vie, kedy sa znovu zapne. A tak si čakanie na jeho opätovné zapnutie skrátime starými-novými avatarmi.

Supernatural
Buffy the Vampire Slayer
Twilight


Wallpapers
Posted on 23.06.2009 at 18:30
Po desiatich dňoch tu mám ďalšie wally. Dnes to ale nebude také rozmanité, ako predtým. Mám tu len wally k Twilight, Buffy a Angelovi.

Reason for it all - Tento wall s Cordy, Angelom a Connorom bol vyrobený už skôr, no nenašla som naň vhodný text a tak som ho nechala zapadnúť prachom. Dnes sa mi konečne podarilo nejaký ten text vyhrabať, no veľmi mi tam nesedí... :/

The slayer will fight - Toto som vyrobila do súťaže na Angel Investigations a wall vyhral druhé miesto. Text pochádza z pesničky s názvom Buffy od Velvet Chain.

Slayers - Wall s Buffy a Faith, ktorý dopĺňajú slová samotnej Faith (prednedávnom som pozerala tretiu sériu, časť Bad Girls). Chvíľu po tom, ako som tento wall vyrobila, sa mi celkom páči. Ale teraz sa mi už až tak nepáči :/

Forever Young - Prechádzame k Twilight mánii a začíname wallom s Alice, Rose a Bells. Najväčším problémom tohto wallu bol opäť text a vážne nechápem, prečo som skončila u Forever young, keď význam tohto wallu mal byť úplne iný.

What happened? - Wall zachytávajúci scénu z New Moon - konkrétnejšie rozhovor medzi Bells a Alice. Za text ďakujem Qtinka, ktorá bola tak ochotná a vyhľadala mi ho v knihe. Čo by som bez teba robila?

That kind of love - Počas výrobného procesu vyzeral tento wall veľmi zle, no na konci vyzeral ešte horšie. Keď som ho urobila znovu, vzniklo z toho toto. Text je z pesničky od Alison Krass - That kind of love.

Goodbye to you - Posledný dnešný wall je s Bellou a Jacobom a mal by zachytávať záver Eclipse.

No a na záver nová spriatelená stránka. (Mohlo by sa to stať tradíciou, ale to by ste tu asi veľa aktuálok nemali. Možno ešte menej než teraz. Ak sa to vôbec dá :) Tou je už vyššie spomínaný web Angel Investigations.


Wallpapers
Posted on 13.06.2009 at 16:49
Toto bude asi moja najdlhšia grafická aktualizácia. Nikdy som na web nedala naraz toľko wallov a predpokladám, že už ich už toľko ani nikdy naraz nedám.

Sarah Michelle Gellar - Prezerala som si nejaké shooty Sarah a našla množstvo takých, ktoré by som dokázala nejako použiť. Ako prvé som využila tieto dve fotky a výsledok nevyzerá zak tak zle... Ale mohlo to byť aj lepšie.

Sorry - Prvý z trojice wallov na tému "Willow a Tara". Vyzerá trochu chaoticky - tých obrázkov tam zrejme malo byť menej... Celkovo by vlastne mohol byť lepší, no to by som ho nesmela robiť ja.

...proud of who I am - Chcela som skúsiť niečo iné, niečo nové, no nemyslím si, že sa mi to podarilo.

Everything I dreamed was true - Posledný WiTa wall je asi najvydarenejší... a najjednoduchší.

Esme Cullen - Už dlhšie som chcela urobiť wall s Esme, lenže kvalitných fotiek z filmu s Esme veľa nie je a ani Elizabeth nemá príliš veľké množstvo shootov, ktoré by som dokázala nejako použiť. Napokon som ale našla tieto, no a... vzišlo z toho toto.

I have a dream - Wall s Rosalie, ktorý by mal zachytávať tak nejako zachytávať jej ľudský život.

Stay with me - Wallpaper k New Moon s Bellou ležiacou na zemi a smútiacou za Edwardom.

Gossip Girl - Už ma prestáva baviť robiť wally stále k tomu istému, preto som sa rozhodla vstúpiť do inej mláky. Videla som síce len jednu sériu Gossip Girl a zas tak dobre si to nepamätám, ale myslím, že na vytvorenie tohto wallu mi stačili tie poznatky, ktoré o tomto seriály mám.

Echo - Našla som ešte jednu mláku, do ktorej som zatiaľ nevystúpila a tou mlákou je seriál Dollhouse. Našla som si nejaké promo fotky a vytvorila wall s Echo.

Bela and Dean - No a na záver jedno dielo k Supernatural. Wall bol vyrodebý do súťaže na Immortal Heart, no názov témy bol myslím Neočakávaná láska. Bela a Dean sa mi k sebe celkom hodili - kým som nezistila čo je Bela zač a ako dopadla.

Okrem wallov tu mám ešte aj jednu novú spriatelenú stránku, ktorej majiteľkou je Naryane - nájdete tam informácie o knihe a filme Pride & Prejudice a tiež množstvo skvelej grafiky.


Wallpapers
Posted on 03.06.2009 at 19:45
Už ani neviem, kedy naposledy som priniesla nejaké tie wally. V poslednej dobe sa mi ale v grafike akosi nedarí a už ani nemám náladu. Asi potrebujem dlhšiu pauzu.

Vampire with a soul - Wall s Angelom vyrobení do súťaže na Blend Challenge

Alice Cullen - Okomentovať toto akosi nedokážem. Tento wall som vyrobila len preto, že som si na Alice chcela vyskúšať menšiu manipuláciu. Tá sa podarila, ale samotný wall už, bohužiaľ, nie.

Breaking Dawn - Moja prvá skutočná manipulácia. Nie veľmi vydarená a ani s tým textom som sa akosi veľmi netrápila, no ale.

Unprotected - Wall k New Moon s fotkami z prvého traileru. Už keď som tu scénu videla, vedela som, že k nej musím vytvoriť wall. Takže... zámer dobrý - konečný výsledok nedostatočný.

Unprotected - Rovnaké fotky - iné textúry. No neviem sa rozhodnúť, ktorá verzia tohto wallu je horšia. Ale text sa mi páči... (Vďaka, Qtinka :)


Nový layout
Posted on 01.06.2009 at 16:30
Po dlhom čase sa opäť hlásim a prichádzam aj s nový layoutom (a teraz mám pocit, že tie layouty striedam ako ponožky, no mňa akosi nebaví pozerať sa príliš dlho na to isté... :)

Veľmi dlho som uvažovala nad tým, ako by mal nový look vyzerať. Na nič vhodné, dobré či normálne som prísť nevedela a tak som napokon skončila pri Twilight. Nechcela som však, aby to vyzeralo príliš klasicky - teda Bella&Edward. Tak som zvažovala rôzne iné varianty (dokonca aj Bella&Jacob). Zvíťazil však úplne iný pár - Edward & Rosalie.

Lay nevyzerá tak, ako som si ho predstavovala, ale lepšie to už asi ani nebude. Nie som príliš nadchnutá ani tými farbami, no ale... Čo už...