Máj 2009

Living Dead Girl
Posted on 20.05.2009 at 20:48
Tak fajn, dnes ešte jedna aktualizácia týkajúca sa LDG. Prinášam vám epilóg - teda poslednú časť tohto príbehu.

Skôr, než sem dám ten odkaz, by som sa chcela poďakovať tým, ktorí to čítali. Viem, že to nebola žiadna sláva a práve preto si fakt, že to niekto z vás dokázal dočítať do konca o to viac cením. Okrem toho ste ma prinútili dotiahnuť to do konca a dali ste tak tým trom rokom, ktoré som s touto poviedkou strávila, nejaký zmysel. A práve preto ma mrzí, že vám nemôžem dať viac než to jedno ĎAKUJEM.

Jedno špeciálne ďakujem by som ale ešte chcela dať trom osôbkam - Andreice a Zlatke za to, že komentovali vždy a svojimi komentármi ma nesmierne tešili a hlavne Michke, ktorá mi svojimi komentármi dodávala viac energie, než by to dokázala akákoľvek tepelná, jadrová, veterná či vodná elektráreň. ĎAKUJEM... :)

No a aby som stále neopakovala to isté slovo, pridám k tomu ešte aj slová plyšového Angela... I love you, guys!

Epilóg - Pochybnosti


Wallpapers
Posted on 20.05.2009 at 19:10
Trikrát hurá! Konečne sa mi podarilo dať dokopy aj nejakú tú grafiku :) Vlastne sú to len tri nie veľmi vydarené wally, no ale... aspoň niečo.

Tru Calling - Škoda, že tento seriál skončil tak, ako skončil. Teda nijako... :(

Supernatural - Pri pohľade na túto fotku som vedela, že s ňou niečo musím spraviť. Tak sa stalo. Nie je to žiadna sláva, ale kvôli tomuto wallu som si našla aj ten originálny font.

No happy ending - Konečne názov, ktorý v sebe nenesie názov seriálu. Ale aj tak je k seriálu. Konkrétne k Buffy. Je to dosť zvláštny výtvor, ktorý prišiel na svet veľmi divnou cestou. Vlastne ma veľmi prekvapuje, že sa z toho napokon predsa len stal wall.


Poďakovanie :)
Posted on 14.05.2009 at 21:20
Bohužiaľ, momentálne nemám čas na zmysluplnejšiu aktuálku. Preto prinášam len toto malé poďakovanie... :)
Living Dead Girl
Posted on 09.05.2009 at 13:00
Tak... A máme tu poslednú časť poslednej kapitoly LDG.

Keď som asi pred troma rokmi začínala s týmto príbehom, nevedela som, ako to dopadne. Zakaždým, keď som si vytvorila novú verziu príbehu, alebo vymyslela ďalšiu zápletku, sa koniec zmenil. A predpokladám, že keby som písanie odložila o niekoľko mesiacov, vytvorila by som niečo iné a koniec by bol určite iný, než je ten súčasný a... oficiálny. Možno by bol horší, možno lepší... ale to sa nedozvieme. Takže mne v tejto chvíli nezostáva nič iné, než len dúfam, že... sa vám to bude aspoň nejakým spôsobom páčiť... :)

32.kapitola - Kvapka krvi 3/3


Wallpapers
Posted on 06.05.2009 at 20:52
Aby tu nebolo tak ticho, rozhodla som sa urobiť grafickú aktuálku... :) Prinášam tri wally - všetky k Twilight.

Renesmee Cullen - túto fotku som už raz na Renesmee použila a myslím, že je celkom dobrá a tak som ju použila ešte raz. Dlho som uvažovala nad tým, či ho mám, alebo nemám zverejniť, no ale... čo už :) Nie je to veľmi vydarené dielo. Hmm, možno je to tým, že nemám rada Renesmee.

New Moon - jeden starší wall, ktorý vznikol ani neviem ako. Na začiatku vyzeral úplne nepoužiteľne, no ale napokon som z toho aspoň niečo dostala.

Need - toto je mimoriadne starý wall. Mala som zopár dôvodov k tomu, aby som ho nezverejnila už skôr. Ale keďže sa tie dôvody akosi pominuli, dávam ho sem. Text pochádza z pesničky Need od Hany Pestle.


Nový layout
Posted on 01.05.2009 at 13:00
Nový mesiac = nový layout. Vytvorila som ho už pred niekoľkými týždňami a plánovala som ho sem dať skôr, no napokon som si to rozmyslela. Rozhodla som sa, že nový lay príde vždy prvého v mesiaci (pokiaľ sa teda nevyskytne niečo, čo by mi v tom bránilo). Hádam mi to vydrží.

Vybrala som si svetlé farby (pretože tej čiernej tu už bolo dosť a ešte jej tu aj určite dosť bude) a BtVS tému (pozerala som si nejaké promo fotky a táto mi padla do oka).

Tak teda dúfam, že sa vám to aspoň trochu páči... :)