November 2009

29-11-2009 - Wallpapers
Posledná novembrová aktuálka prináša deväť nových wallov :)

A perfect moment - Prvý wall je zo seriálu One tree hill a zobrazuje pár Haley/Nathan. Prekvapivo, musím povedať, že - až na tie farby - sa mi tento wall celkom páči :D

Henry & Vicki - BT mánia ma ešte stále neprešla (asi to bude tým, že mňa na poličke čaká druhá kniha a v pc posledné dve časti druhej série :D ) a pri surfovaní po nete som narazila na jeden celkom dobrý tutoriál. Pokúsila sa podľa neho spraviť wall a vyšlo z toho toto.

Enjoy your darkness - Čo by to bolo za aktuálku bez VD wallov? :D Tento konkrétne bol vyrobený na prianie Lu.Lusy, tak dúfam, že je s ním spokojná :) Mne osobne sa páči len ten text .

The Vampire diaries - Tak ešte jeden úplne obyčajný VD wall.

I´ll never forget - Keď som zbadala túto fotku Victorie, hneď mi hlavou preletela veta "I´ll never forget" a wall bol na svete.

No a na záver (myslím, že sa to postupne stane tradíciou :D ) zopár wallov pre Lu.Lusy: Alex & Liam - Doug - Matt & Alex - The Legions


23-11-2009 - The Scent of blood
To ale trvalo, že? :-D

Tak som to predsa len spravila. Konečne som upravila ďalšiu kapitolu poviedky Vôňa krvi a s pravdepodobnosťou asi tak 5% tu ďalšia kapitola možno bude budúci víkend. Ak nie, tak potom ju môžete očakávať zrejme až za pár mesiacov. Tak si to užite a pokojne to skritizujte, pretože ja viem, že to nie je žiadna sláva... :)

14. kapitola - Alex


14-11-2009 - VD, SPN and OTH wallpapers
Mám tu pre vás päť starších a jeden pomerne čerstvý wall. Neviem, kedy prídu ďalšie, pretože sa mi v poslednej dobe akosi nechce wallovať, takže si to užite a nešetrite hrubými slovami.

Caroline & Damon - Začneme s The Vampire diaries. Pri tomto walle som sa opäť raz pustila do pokusov a "prekvapivo" sa mi to nepodarilo spraviť tak, ako by som to chcela mať spravené. Možno keby boli tie fotky, ktoré som použila kvalitnejšie, tak by to vyzeralo ináč, ale takto... :/

Love triangle - Úplne jednoduchý a úplne divný wall. Viac k tomu povedať neviem.

I belong to you - Proti tomuto wallu nemám žiadne výhrady, ale určite mohol byť lepší.

Stefan Salvatore - Aj toto dielo bolo obeťou mojich pokusov a zrejme neprekvapím, keď poviem, že to nevyzerá tak ako by som chcela, aby to vyzeralo :D Ale čo vytvorené mojou rukou vyzerá tak, ako som si to predstavovala?

I believe - Tento wall som robila už hrozne dávno a... čo ja viem.... Nemám slov...

How am I supposed to live with that? - Vie mi niekto povedať, prečo všetky moje SPN wally musia mať také dlhé názvy? Asi nikto :D No nič. K tomuto wally - teraz už vážne prekvapivo :D - musím povedať, že sa mi páči. Nie je to nič extra, ale som s ním spokojná :)


EDIT:
Tak ešte pridávam dva wally vyrobené špeciálne pre Lu.Lusy :) Darkness x William


08-11-2009 - One Tree Hill MV
Začala som robiť videá v Sony Vegas, ale keďže tam nemám žiadne efekty (žiadne použiteľné efekty), všetko čo vytvorím, stojí za prd.

Za prd stojí aj to video, ktoré som sa napokon rozhodla dať na YT a som fakt zvedavá, či tam aj zostane. Je to video z OTH s Brooke a Lucasom. Scény sú len z prvej série, pretože ďalšie som ešte nevidela a vlastne som za to aj rada, pretože keby som tých častí na zozname mala ešte viac, tak sa asi pri tom sekaní zbláznim.

Ak sa medzi vami teda nájdu nejakí odvážlivci, ktorí sú ochotní riskovať, tak video nájdete tuto.


01-11-2009 - Nový layout!
Je len niečo po pol noci a ja tu ešte starším a dávam na web novembrový layout, ktorý sa - ako ste si určite všimli - nesie v duchu Twilight, presnejšie New Moon. Rovnako ako minulý mesiac, ani tentokrát som nevedela, s kým (alebo s čím) spraviť nový lay a tak som sa napokon rozhodla pre NM, keďže už koncom tohto mesiaca sa konečne dozvieme, či to čakanie stálo za to.

Layout bol najprv v modrých odtieňoch a musím povedať, že sa mi tá prvá modrá verzia páčila viac než táto, ale keďže skutočnú zimu budeme oslavovať až v decembri, nechám si modrú až na budúci mesiac. Len aby som napokon neskončila pri červenej, alebo nejakej inej farbe než je modrá :/