Apríl 2010

VA, TVD, TB & OŽ wallpapers
29-04-2010
Tento mesiac som bola maximálne neaktívna, čo sa týka aktuálok (a zrejme aj kopy iných vecí). Ale predvčerom ma čosi koplo a ja som začala tvoriť wally jeden za druhým. Vzniklo z toho týchto šesť wallpaperov, s ktorými som (neskutočne prekvapivo) celkom spokojná.

She´s the reason (The Vampire Diaries) - Tieto screeny u mňa v PC strašili už dlhšiu dobu, ale až teraz som sa dostaka k ich použitiu. A som vlastne rada, že som počkala, pretože ak by som ich použila už skôr, určite by som s tým wallom spokojná nebola :D

It hurts so good (True Blood) - Náhodou som narazila na novú promo fotku k tretej sérii TB a hrozne sa mi zapáčila. Už sa naozaj nemôžem dočkať pokračovania...

Never see me again (True Blood) - Rovnaká promo fotka. Wall však zachytáva len Jessicu.

Alex & Devon (Odstíny života) - Po dlhšej dobe znovu niečo k OŽ (Toto je ináč ten siedmy wall, ktorý som na začiatku nespomínala :D Vyrobila som ho totiž už omnoho skôr a myslím, že je to aj poznať, pretože som tam použila inú techniku než na tie najnovšie).

Alchemist & Dhampir (Vampire Academy) - A teraz tri wally k mojej súčasnej (napokon predsa len) mánii. Tak ma to pochytilo, že som si musela prečítať zvyšné dve pokračovania v angličtine a hneď na to som dostala zopár nápadov na wally. Jedným z nich je teda tento wall s Rose a Sydney.

That´s what I was supposed to say (Vampire Academy) - Tento wall by mal zachytávať jednu zo scén z Blood Promise. Neznášam tú scénu, tak ako neznášam celé štvrté pokračovanie, ale zároveň to celé milujem. Mám v tom jednoducho chaos. Dúfam, že piata časť moje myšlienky aspoň trochu znormalizuje. (btw, ak tam vidíte Jareda, tak áno, je to Jared :D)

Rose & Adrian (Vampire Academy) - Čo k tomu dodať? Zasvätený to určite chápu, pretože Adrian je... no... Adrian :D

Wallpapers
17-04-2010
Pôvodne som aktuálku robiť nechcela, keďže mám len štyri nové wally, ale rozmyslela som si to, pretože tu už bolo ticho až príliš dlho.

Buffy the Vampire Slayer - Tento wall bol vytvorený do súťaže na webe Páji a podarilo sa mu získať (neviem ako :D) druhé miesto...

No rest for the wicked (Supernatural) - V hlave sa mi zrodilo niekoľko návrhov na zopár SPN wallov, ale len tento jeden sa mi zatiaľ podarilo zrealizovať a musím povedať, že som s ním spokojná :)

Lie (Twilight) - Twilight mánia už síce neútočí, ale keď som znovu videla tento obrázok Rileyho, nemohla som odolať. A tak bol na svete wallpaper s Rileym a Victoriou (ešte stále v podobe Rachel, pretože fotky tej novej akosi nie sú k dispozícii... ale to je hádam jedno :D)

Isell Extense (Krev je jen barva) - Andreica ma poprosila o nejaký wall k jej príbehu a ja som samozrejme súhlasila, pretože mám jej príbeh nehorázne rada :) Takže som vytvorila wallpaper s hlavou hrdinkou Isell.

Avatary
06-04-2010
Po dlhšej dobe som sa rozhodla prekopať sekciu s avatarmi. Pridala som tam avy, ktoré sa doposiaľ objavovali len pri novinkách a tiež zopár nových avatarov, ktoré zatiaľ neboli zverejnené. Nie sú to žiadne úchvatné diela, pretože ja a avatary to jednoducho nejde dohromady, ale ak ste na nich predsa len zvedaví, pozrite sa na nich:

Animované avatary [6]
Supernatural [6]
True Blood [5]
Vampire Academy [2]
Vampire Diaries [7]

Nový layout
05-04-2010
V posledných dňoch som nemala dostatok času na vytvorenie nového layout a vlastne som nemala ani žiadne nápady. Včera som si však konečne našla nejaký ten čas (i keď nápady boli ešte stále niekde schované) a vzniklo z toho toto. Musím ale povedať, že i keď layout nezachytáva nič konkrétne (a pomenovať ho nejako bola naozaj fuška), som s ním celkom spokojná. Určite by sa to ešte dalo doladiť, aby to vyzeralo lepšie, ale keby som to dolaďovala, tak ho zverejním o týždeň :D Pevne verím, že je to nastavené dobre. Ale ak by ste narazili na nejaké nedostatky, dajte mi to, prosím, vedieť :)