August 2010

Supernatural Bloopers
29-08-2010
Prednedávnom som sa nudila a dostala chuť na spravenie nejakého videa. Ale keďže úroveň mojich videí stojí za prd, spravila som toto, pretože človeka od tej nízkej kvality upútajú všetky tie super zábery z nepodarených scén seriálu SPN. Aspoň v to teda dúfam :D Pre mňa je ale najpodstatnejšie, že toto bolo prvé video, pri ktorého tvorbe som nebola nútená používať hrubé slová :D

Ak si teda chcete video pozrieť, nájdete ho presne na tomto odkaze :)

Delicate Awards poster
25-08-2010
Prichádza prvá tohtomesačná aktuálka, v ktorej (až na ten avatar, ktorý som si nemohla odpustiť :D) nie je nič lotsoidné. Vlastne tu mám len plagát, ktorý som robila do súťaže na Delicate Awards a moje dielko prekvapivo vyhralo, takže sa z neho stal oficiálny plagát tohtoročného udeľovania cien na DA. Neviem síce, čo presne to znamená, ale tak pre mňa by malo byť podstatné, že sa hlasujúcim páčil môj poster najviac zo všetkých. Síce ich tam bolo len päť (aj s tým mojím), ale všetky boli úžasné.

A teraz už prichádza ten spomínaný plagát, za ktorého víťazstvo ďakujem každému, kto zaň hlasoval. Plus ďakujem mummy, za krásnu cenu :)

LotS avatars
19-08-2010
Kto má mojich lotsoidných aktuálok až po krk, nech zodvihne ruku. Nikto? Fuh, to mi odľahlo, pretože... vážení, ešte nie je koniec. Nie, ani zďaleka :D

Prinášam vám ďalších 30 avatarov k seriálu Legend of the Seeker a ešte sa môžete tešiť minimálne na dve podobné aktuálky, pretože tých avatarov neubúda a neubúda. A ja neviem, ktoré z nich vybrať a zverejniť, lebo mne sa páčia úplne všetky :D Tak snáď to nejako prežijete. Dúfam.


a ďalšie...
BtVS, SPN, OŽ & LotS wallpapers
15-08-2010
Nastáva priam historický okamih :D Vlastne ich je hneď niekoľko. Tým prvým - a pre mňa asi aj najväčším - je, že v dnešnej aktuálke nebude ani jeden wall k Vampire Academy :D No ale nebudem to zbytočne naťahovať. Tu ich máte:

Desire (Buffy) - Po hrozne dlhej dobe som opäť raz vytvorila aj wall k BtVS. Pri tvorbe avatarov som totiž narazila na túto fotku a neodolala som.

Passion (Buffy) - Wall bol vytvorený do súťaže na tému Vášeň (v akomkoľvek kontexte) a ja som si vybrala Buffy kontext - a teda sedemnástu epizód z druhej série Buffy s názvom Passion. A získala som s ním prekvapivo druhé zlaté miesto. Plus, nedá mi nepochváliť sa, za avatar som vyhrala dokonca po prvýkrát diamantové prvé miesto :)

Fire (Odstíny života) - Lusy si aj tentokrát vyprosila aspoň jeden wall (ktorý potom pekne ofrflala :D), tak som vytvorila wall s Alex.

Sacrifice (Supernatural) - Desiata epizóda piatej série mi v poslednej dobe akosi uviazla v hlave, tak som k nej spravila hneď dva wally (ktoré v podstate zachytávajú tú istú scénu, ale majú iný význam) a chystám sa aj na ďalšie.

Abandon all hope (Supernatural) - Začala som trénovať tvorbu wallov bez textúr a na tomto walle je pekne vidieť ako hrozne mi to ide :D Je teda dosť možné, že sa dočkáte ešte aj nejakej inej verzie tohto wallu, pretože ten nápad sa mi neskutočne páči.

As much as yours (Legend of the Seeker) - Prvý z rady - podľa mňa - mimoriadne nevydarených wallov. Asi to bude zákon schválnosti, ktorý mi nedovolí moje obľúbené témy spracovať tak, ako by som chcela, aby boli spracované :D

She will be waiting for him (Legend of the Seeker) - Neviem čo k tomuto wallu dodať. Názor na to mám rovnaký ako na ten predchádzajúci, takže...

Legend of the Seeker (Legend of the Seeker) - Tretí wall je vytvorený zo záhlavia súčasného layoutu, ako ste si určite všimli :D

Forbidden love (Dědictví) - A dnešnou premiérou sa stáva wall pre Michku (odpusť, ak ti nesedí moja voľba Serene *psie oči* :D ), ktorý som sa chystala spraviť už veľmi dlho, len som sa k tomu nevedela dokopať. Dúfam teda, že sa bude páčiť :)

Plus malé btw na záver. Konečne sa mi poradilo vytvoriť nový layout na web Guilty Pleasures. Tak ak ste zvedaví, omrknite to a prípadne zanechajte koment :)

LotS avatars
08-08-2010
Spomínaná várka avatarov k seriálu Legend of the Seeker, ktorú som spomínala pri predchádzajúcej aktuálke, je konečne tu. Z celkového počtu 180 som vybrala 120 avatarov, ktoré sú vhodné na zverejnenie, no teraz mám pre vás len prvých 32. Dúfam, že sa vám budú páčiť aspoň trochu tak ako mne :D


a ďalšie...
New Layout
01-08-2010
Vzhľadom k tomu, že ma nečakane prepadla hnusná chrípka, som si nebola istá tým, že sa mi podarí nový layout zverejniť včas. Ale môj stav sa aspoň na chvíľu zlepšil, takže všetko ide podľa pôvodného plánu :)

Možno ste to zatiaľ nemali možnosť postrehnúť, ale mojou najnovšou a mimoriadne silnou mániou je seriál Legend of the Seeker. Tento mesiac vás tu teda bude strašiť layout s týmto motívom a môžete sa aj tešiť na veľké množstvo (a teraz myslím naozaj veľké) avatarov k LotS :D Až potom pochopíte, aká veľká v skutočnosti moja mánia je :D

Plus, nový mesiac znamená aj novú anketu na Delicate Awards o stránku mesiaca: