Január 2010

20-01-2010 - TB, Twilight & VD Wallpapers
Konečne sa mi po dlhej dobe podarilo vyrobiť niečo, čím by som mohla aktualizovať web. Mám tu opäť (len) päť wallov, ale som s nimi celkom spokojná, takže sa dnes výnimočne nebudem sťažovať.
 

Tall blonde bad viking vampire - reč je o Ericovi z True Blood, ak to niekomu nedošlo. Neviem prečo, ale Eric mi už nevadí tak ako kedysi. Teraz sa naňho dokonca aj teším. Wall vyzerá trošku zvláštne, ale ako som povedala... dnes sa nesťažujem.

Alice - viem, že to na tom obrázku nie je Ashley, ale keď mne sa ju tam nepodarilo namanipulovať :D A keď som videla tento shoot Natalie Portman, okamžite som v nej zbadala Alice takú, akú som ju mala v hlave pri čítaní kníh v čase, keď ešte nebol oficiálny cast. Tak som to teda použila takto.

Irina - povedala som, že som so sestrami z Denali ešte neskončila. Tentokrát tu mám len samotnú Irinu. Vyskúšala som si na nej jeden zaujímavý efekt a celkom sa mi to páči... :)

I do not want to be afraid - od Twilight prechádzame k The Vampire Diaries. Tentokrát je to namanipulovaná Elena s textom z pesničky Cut, ktorá hrala tuším v desiatej časti. Konečne som si totiž pozrela časti, ktoré som ešte nevidela, dostala zopár nápadov a teraz netrpezlivo čakám na ďalšiu časť :D Dúfam, že sa mi raz tie nápady aj podarí zrealizovať.

It´s part of who I am - vraciam sa k starej tradícii. Opäť raz tu mám jeden wall vyrobený pre Lu.Lusy. Trochu som vyšla z cviku čo sa týka vyrábania wallov pre ňu, ale predpokladám, že sa čoskoro dostanem do starých koľají a zase mi okrem týchto wallov už nič iné nepôjde :D


08-01-2010 - Twilight & True Blood Wallpapers
Prvá tohtoročná grafická nádielka je pomerne chudobná, ale za to s jej kvalitou som viac-menej spokojná. Prekvapivo :D

Sookie and Eric - začneme tým jedným TB wallom, ktorý som len pred malou chvíľou dokončila. Najprv som si myslela, že ho nezverejním, ale napokon to nedopadlo tak zle ako som očakávala, takže ho tu predsa len máte.

Nessie - prechádzame k Twilight - ak by som mala byť konkrétne tak k Breaking Dawn. Myslím, že väčšina z vás vie, že Nessie nemám vôbec, ale vôbec v láske. Ale obľúbila som si manipulovanie a s touto jednou manipuláciu som bola nadmieru spokojná. Zdalo sa mi teda blbé ju niekam strčiť a nepoužiť. No a vzniklo z toho toto. Najprv sa mi to páčilo, ale teraz z toho mám zmiešané pocity...

Dreams - zmanipulovaná Bella v upírskej podobe. S týmto kúskom som spokojná asi tak na 90% čo je viac než dosť, myslím :D

An angel behind a demon eye - a teraz zahneme na netradičnú cestičku, ktorou som doteraz ešte nešla. Predtým než bolo určený oficiálny cast som nerobila wally, takže som nikdy nepoužívala fotky hercov, ktorí by mne hodili na všetky tie postavy. Ale keďže - ako som už povedala - som si obľúbila manipulovanie a hercov na upírov z Denali ešte nevybrali (kto vie či ich vôbec budú potrebovať), rozhodla som sa predsa len vyskúšať naplno zapojiť svoju fantáziu (a google :D ). Našla som si nejakých hercov, ktorí MNE (s vašimi predstavami sa to pravdepodobne zhodovať nebude) sedia na upírov z Denali a urobila s nimi (zatiaľ) dva wally. Na tom prvom z nich je samotná Tanya.

Denali sisters - no a na tom druhom tri sestry - Tanya, Irina a Kate. Tá manipulácia sa mi páči len na polovicu, ale budem optimistická... Mohlo to dopadnúť aj horšie :D


03-01-2010 - Nový design v galérii
Rozhodla som sa zmeniť vzhľad galérie - predsa len tam Angel so svojim tímom strašil už dosť dlho :D Nahradili ich priatelia z Vampire Diaries a ako sa poznám, tak aj tí tam vydržia prinajmenšom zopár mesiacov (vytváranie vzhľadu galérie skutočne nie je veľká sranda... teda aspoň pre mňa určite nie...)

Ak ste teda na nový des zvedavý, stačí kliknuť na odkaz do galérie >> ldg-gallery.yw.sk... :)


01-01-2010 - Nový layout
Vítam vás v novom roku novým layoutom :)

Zima je síce ešte stále, ale nebudeme sa predsa tri mesiace orientovať na ročné obdobie. I keď by to možno bolo jednoduchšie, pretože vymyslieť si novú tému pre mňa bolo aj tentokrát mimoriadne obtiažne. Dlho som uvažovala a na nič som nevedela prísť až mi v hlave uviazla jedna pesnička od skupiny The Runaways a v tom okamihu bolo rozhodnuté. Najprv som si síce nebola istá tým, ako to dopadne ale dopadlo to lepšie než som očakávala a tak som sa napokon rozhodla to predsa len použiť. Vyzerá to trošku netradične, ale dúfam, že sa vám to páči :)