Júl 2010

Layouts again
30-07-2010
Na tvorenie wallov som zatiaľ (prekvapivo) náladu nemala. Na druhej strane s layoutmi sa u mňa v posledných dňoch akoby rozthlo vrece :D Síce som ešte nevyrobila žiadny "free", ale na môj vkus som ich aj tak vyrobila priveľa.

Dnes tu mám opäť jeden kódovaný design - tentokrát pre môj internetový denníček - Vampire Diary - s tým starých sa mi síce ťažko lúčilo, ale aj tento už začínam mať celkom rada.

Druhý layout je zas znovu do galérie, ibaže dnes do mojej. Chlapci a dievča z VD tam už boli na môj vkus príliš dlho. Vystriedala ich teda Peyton z One tree hill (nie žeby som ju mala nejako bohvieako rada, ale páčia sa mi jej kresby).

Na záver oznam o novej spriatelenej stránke - Dead Paramour. Neváhajte a omrknite :)

Layouts
26-07-2010
Dnes tu síce nemám žiadnu, hmm, normálnu grafiku, ale to neznamená, že som na ničom grafickom celý deň nepracovala. Práve naopak. Michelle dnes bola pilná ako všelička :D

V prvom rade som spravila poster do súťaže na Delicate Awards - a keďže ten vám zatiaľ ukázať nemôžem, spravím aspoň malú reklamu tejto súťaži. Takže ak ste členmi DA a nevytvorili ste žiadny plagát, tak vám to pripomínam a vy teraz môžete znovu pouvažovať, či niečo vytvoríte alebo nie. Pokiaľ nie ste členmi a patríte medzi zdatných grafikov - registrujte sa a prispejte svojím plagátom. Nech je nás čo najviac a máme si z čoho vyberať :D

Okrem toho som pomohla Qtinke oživiť jej zaprášený web novými layoutmi - layoutom na Broken Shadow s Lucy Hale a potom layoutom na jej galériu s Ianom Somerhalderom. Ak ste teda zvedaví, tak to omrknite a nechajte komentár :)

OŽ, LotS, TB, VA wallpapers
25-07-2010
Po cca 3 týždňoch som sa konečne vrátila zo svojho prázdninového výletu a prinášam vám 7 nových wallov.

Plus menšie oznámenie. Pred dvoma dňami, teda 23.07.2010 oslávil tento web svoje druhé narodeniny. Nikdy som si nemyslela, že sa dožije takéhoto veku, preto ma to naozaj veľmi teší. A pevne dúfam, že tu takto spolu budeme pokračovať ešte dlho. Veľmi sa teda chcem poďakovať všetkým, ktorý tento web navštevujú a hlavne tých, ktorí tu zanechajú nejaké to milé slovo - naozaj si to všetko cením :)

A teraz k tým wallom:

The secrets of a darkness (Odstíny života) - Na začiatok wall pre Lu.Lusy s jej drahým Nickom :D Vyskúšala som tento wall vyrobiť v novom rozlíšení, takže ak by vám takýto formát sedel viac, možno takto začnem vyrábať aj ďalšie wally.

Hesitation is a mistake (Legend of the Seeker) - Pokračujeme mojou novou mániou nazývanou Legend of the Seeker. Za mimoriadne krátku dobu som si stihla pozrieť obidve série, zamilovať si to a začať pracovať na walloch. Prvý z dvoch je s Carou, o ktorej som bola presvedčená, že ju nebudem mať ani trochu rada, no ukázalo sa, že je to naozaj jedinečná postava.

Denna (Legend of the Seeker) - Ďalšia Mord-Sith, ktorú som si obľúbila - aj napriek tomu, že to bola celý ten čas hrozná mrcha. Naozaj na mňa zapôsobila.

See who you really are (True Blood) - Štvrtým v poradí je wall k seriálu True Blood s mojím obľúbencom Samom.

Adrian and Rose (Vampire Academy) - No a to by som nebola ja, keby som nespravila aj niekoľko wallov k VA :D Prvý je s Rose a Adrianom - tentokrát rolu Adriana prekvapivo prevzal Ed Westwick, ktorého síce ako Adriana fakt nemusím, ale táto konkrétna fotka sa mi veľmi páčila a tiež veľmi hodila.

I wanted to believe (Vampire Academy) - Na nápravu škody tu mám ešte jeden wall s Adrianom, tentokrát už ale v podobe Haydena Christensena.

Stay dead (Vampire Academy) - A na záver je tu ešte jeden wall s Rose, ktorý som vyrobila už dávno, ale až teraz som ho dotiahla do, ehm, dokonalosti.