Október 2010

Lots, Fringe a SPN avatars
31-10-2010
Dnes tu mám len zopár avatarov, pretože od poslednej aktuálky sa mi prekvapivo nepodarilo vytvoriť ani len jeden nový wall. A čo sa týka nového layoutu, tak ten tu zajtra určite nebude. Súčasný layout sa mi akosi páči a okrem toho mám pocit, že tu je ešte len hrozne krátko :D

Okej, nebudem to viac obkecávať. Tu máte zopár nových avatarov k bloopersom zo Supernaturalu, avatary k seriálu Fringe a Legend of the Seeker (tu môžem zároveň prehlásiť, že mi touto aktualizáciou zásoba LotS avatarov došla :D).

Fringe [12]
Legend of the Seeker [23]
Supernatural (Bloopers) [12]

SPN, Fringe, Glee, OŽ, VD, VA, VM wallpapers
23-10-2010
Po dlhej dobe vám prinášam 10 nových wallov:

Always love you (Supernatural) - Úžasná scéna, ktorú pokojne zachytím aj na desiatich rôznych walloch pokiaľ dostanem vhodný nápad...

Follow the signs (Fringe) - Wallpaperová predloha pre súčasný layout.

Imagine the impossibilities (Fringe) - Najprv som si nebola istá tým, či ho mám alebo nemám zverejniť, ale napokon som sa rozhodla pre áno (i keď s ním nie som príliš spokojná).

Baking (Glee) - Len pred šiestimi dňami som začala sledovať Glee a už som tým tak nejako posadnutá :D

Growing strong (Glee) - Na druhý pokus sa mi ten wall podarilo upraviť tak, aby sa mi aspoň trochu páčil, ale stále to nie je to, čo som chcela, aby to bolo.

No offense (Glee) - Akosi nechápem prečo, ale Rachel a Puck sa mi k sebe nehorázne hodia :D

It´s worth the risk (Odstíny života) - Po dlhšom čase tu mám aj jeden wal k OŽ s Liamom a Moirou.

Love the way you smile at me (Vampire Academy) - A ešte po viac dlhšom čase tu mám i wall k VA, ktorý sa mi zrejme z dnešnej aktualizácie páči najviac a to hlave kvôli tej úžasnej Taylorovej fotke <3

Begging me to play my games (The Vampire Diaries) - Neviem, či tá promo fotka zachytáva Elenu alebo Katherine, ale ja som sa ju rozhodla použiť na Kath a výsledkom je asi tak 25%-ná spokojnosť.

Friends will be friends (Veronica Mars) - No a na záver ešte wall k Veronice Mars s Veronicou a Wallacom. Pripomína mi to, že som ešte stále nevidela prvé tri časti tretej série, ale akosi sa mi do nich nechce pustiť :D

Living dead girl
16-10-2010
Presne po šestnástich dňoch som sa konečne dokopala k tomu, aby som napísala nejakú aktuálku. Štve ma, že mi to trvá tak dlho, ale kvôli škole nemám čas a predovšetkým náladu na to, aby som niečo robila. Mám však v zálohe zopár wallov, ktoré - ak pôjde všetko dobre - čoskoro zverejním :)

Dnes tu však nie som kvôli grafike, ale kvôli niečomu inému. Presne po 8 mesiacoch vám prinášam niečo písmenkového a nie grafického charakteru a pridávam tiež ešte číslo 17 - čo je presný počet mesiacov, ktoré ubehli odo dňa, kedy som zverejnila Epilóg k poviedke Living dead girl. A dnes vám prinášam Prológ k druhému pokračovaniu tejto poviedky.

Pôvodne tam žiadny prológ nebol, ibaže Michelle je nevyspytateľná a tak som to trochu musela prispôsobiť. Hmm, jediným pozitívom na tom všetkom je, že poviedka je celá dopísaná - ak vás to zaujíma, má 23 kapitol + epilóg, čo je o 9 kapitol menej než mala prvá časť. Snažila som sa to písať s rozumom, stručnejšie, aby sa tam všetko zmestilo a napokon sa ukázalo, že som mala príliš málo námetov a posledné kapitoly sú úboho kratučné. Ešte že sa k nim tak skoro nedostaneme :D

Nebudem teda zdržiavať. Na zozname poviedok si môžete prečítať stručný obsah (berte to s rezervou, obsahy písať neviem... teda, nie že by som niečo iné písať vedela, no ale...), môžete si tiež prezrieť aj zoznam kapitol (2 názvy som musela zatajiť, pretože sú mierne spoileroidného charakteru :) a napokon je tu samotný (nudný) Prológ.

Na záver si ešte nemôžem odpustiť toto:

Po prvýkrát za 2 roky fungovania tohto webu, sa môj miláčik dočkal ocenenia - najväčšia vďaka zaň patri Mummy, ktorá ma (sama, dobrovoľne a hádam, že aj bez nátlaku) v rámci Delicate Awards menovala za stránku mesiaca September. Týmto by som sa chcela znovu poďakovať :))

New layout!
01-10-2010
Nadišiel čas rozlúčiť sa s Richardom a jeho bandou. Na ich miesto teraz prichádza Fringe - seriál, na ktorom som posledný mesiac (alebo dva - teraz už si to presne nepamätám :D) ulietavala.

Minulý týždeň sa začala tretia séria a moja mánia sa pomaly zmierňuje, ale - ako budete mať možnosť poznať podľa množstva avatarov k tomuto seriálu, ktoré ešte mám na sklade - tak skoro sa zrejme ešte úplne nestratí a vy si teda môžete predstaviť, na akú tému bude ladená najbližšia wallpaperová aktuálka (ktorá ale príliš skoro nebude, pretože mám dokončený možno tak jeden wall).

Tak snáď sa vám teda nový design páči :)