Apríl 2011

Nový layout!
29-04-2011
Už vyše dvoch mesiacov - vlastne odkedy som sa presťahovala - má web ten istý layout. Ale to vám nemusím hovoriť, ak sem chodíte pravidelne alebo aspoň raz za čas, tak ste si to určite všimli. Ak by mi to tak nevadilo, zrejme by som ho tu nechala už navždy, pretože som s ním bola prekvapivo mimoriadne spokojná a do nového sa mi absolútne púšťať nechcelo - v dôsledku mojej abnormálnej lenivosti a žiadnych nápadov. Potom som si prečítala Crescendo, druhé pokračovanie knihy Hush Hush (Zavržený) a mala som o jeden problém menej. Napokon sa mi podarilo prekonať i moju lenivosť a tadá... Nový layout je na svete!

V prípade, že Hush Hush nepoznáte alebo na to nemáte tak optimistický (ba až obsesionálny) názor ako ja - áno, teraz hovorím o jednej konkrétnej osobe, ktorá bude určite vedieť, že mám na mysli práve ju :D - no, tak u vás môžem jedine dúfať, že sa vám nový design aj napriek tomu aspoň čiastočne páči, a že to tu s ním na čas vydržíte ;)

3.kapitola, 2.časť
10-04-2011
Vzhľadom k tomu, že som od posledna spravila len jeden nový wall - čo je znamením, že ma moja wallpaperová mánia už zrejme prešla (ale nápady na wally s Adrianom stále mám, takže pozor, navyše zajtra vychádza český preklad poslednej časti Vampire Academy - Last Sacrifice, čo znamená obrovský nostalgický príval, možno ma tiež kopne múza). No takže keď tu nemáme žiadne wally, rozhodla som sa pridať - prekvapivo skoro - pokračovanie k LDG.

3. kapitola - Strach [2.časť]

Plus, pre fanúšikov knihy Odstíny života, ktorá čoskoro uzrie svetlo sveta tu mám 10 team avatarov, do ktorých výroby som bola kruto prinútená (dokopy som ich teda musela vyrobiť 32, ale to je len nepodstatný detail :)


Odstíny života [10]
Love and loyalty
02-04-2011
Zrejme po prvýkrát plním sľub, ktorý som si dala pri predchádzajúcej grafickej aktuálke a prinášam vám čisto VA nádielku. Okej, takmer čisto. Posledný wall je k zatiaľ nevydanej prvej knihe zo spin-off série Vampire Academy - k Bloodlines. Kochajte sa, kritizujte, ale ja som so svojimi wallmi prekvapivo konečne spokojná.

Anything you need (Vampire Academy) - Pôvodne som si myslela, že z toho wallu nič nebude, pretože tie dve sa nie a nie k sebe napasovať. No a i keď to v závere vyzerá možno trochu divne, I like it...

Intend to be queen (Vampire Academy) - Lissa síce nikdy nebude mojou obľúbenou postavou, ale v Last Sacrifice mi bola sympatickejšia než v predchádzajúcich knihách. Wall bol robený ako testovací, skúšala som, či sa moja textúra dá nejako využiť a... využila sa :D

Not real (Vampire Academy) - A týmto wallom začína dnešná Adrianománia. Je to neuveriteľné, ale ja som si toho Moroja naozaj obľúbila. A vzhľadom k tomu, že som si našla peknú kopu fotiek Haydena Christensena (použiteľných, podotýkam), musela som ich využiť hneď v niekoľkých walloch a rozhodne som s ním ešte neskočila :)

You blew it away (Vampire Academy) - Nie príliš vydarené dielo, ale nemohla som si ho odpustiť. Ak ste čítali Last Sacrifice, pochopíte Adrianove pocity. A na podobnú nôtu sa chystám spraviť ešte zopár ďalších wallov - ja sa pocitu nespravodlivosti z toho konca určite tak skoro nezbavím.

Rescue me tonight (Vampire Academy) - Rose a Adrian, trochu nevydarená manipulácia. Za text ďakujem Lusy, bez nej by bol tento wall zrejme ešte stále nedokončený.

Blood doesn´t lie (Bloodlines) - A na záver drobný experiment. Najprv to bol len wall s Adrianom, skúšala som k nemu dopasovať Rose, aj Lissu, ale napokon to vyhrala Sydney. Teraz strieľam odboka, nikto nevie, čo sa bude v Bloodlines presne diať, ale nedalo mi to. Navyše musím povedať, že zo všetkých dnešný wallov sa mi tento aj tak páči najviac.