August 2011

HG, HH, TB, Merlin & Glee Wallpapers
23-08-2011
Dnešná wallpaperová nádielka nie je príliš bohatá, ale ich tvorba mi zabrala už tak veľa času, že som sa ich rozhodla zverejniť hneď, hoc aj v malom počte. Máme tam teda jeden Hunger Games wall, ktorý vznikol len pred malou chvíľou; Hush Hush wall k poslednému dielu série, ktorého sa neviem dočkať; wallpaper k True Blood vytvorený na žiadosť pre Lusy (kto nevidel TB, nepochopí :D); štvrtým v poradí je Merlinovský wallpaper s Morganou a Morgause, no a posledným je Glee wallpaper s Rachel, ktorý zachytáva jej úžasné vystúpenie s pesničkou My man.

Piece in their Games (Hunger Games) - Katniss & Peeta
Silence (Hush Hush) - Nora & Patch
Sorry (True Blood) - Sookie & Eric
Decision (Merlin) - Morgana & Morgause
My man (Glee) - Rachel Berry

No a ak si to niekto z vás zatiaľ nestihol všimnúť, tak web Living dead girl je už aj na Facebooku, takže ak chcete dostávať pravidelné informácie o aktuálka, stačí kliknúť na vy-viete-ktoré-tlačidlo :)

HP, HG, VA & Unearthly Wallpapers
12-08-2011
Po takmer dvoch mesiacoch som sa konečne dokopala k vytvoreniu niekoľkých wallpaperov, o ktoré by som sa teraz s vami chcela podeliť. Všetko sú to wally ku knihám – až na jednu výnimku - a s prevažne novými, mnou doposiaľ nevyužitými motívmi (ako napríklad Harry Potter. Sama neverím tomu, že som doposiaľ žiadny potterovský wall nevytvorila :D). Okrem Pottera som sa vrhla i na wally k Unearthly - na môj vkus neskutočne úžasnej knihe, ktorú som minulý mesiac čítala, a mám tu i svoj prvý wall k Hunger Games. Knihu som čítala len nedávno, teším sa na ďalšie diely a neviem sa už dočkať filmového spracovania. No a nemôžu tu samozrejme ani chýbať wally k Vampire Academy a zopár kolaborácii so Sunny a Sue :)

Start beating again (Vampire Academy) - Rose/Dimitri, kolab. so Sunny
Waiting (Vampire Academy) - Adrian, kolaborácia so Sunny
Highway to Hell (Supernatural) - kolaborácia so Sue
Strength and courage (Harry Potter) - Ron & Hermione
The Frist chance (Harry Potter) - Neville Longbottom
The Hunger Games (Hunger Games) - Katniss Everdeen
Born into it (Unearthly) - Clara Gardner
Feel what he feels (Unearthly) - Clara & Tucker
Dragomir sisters (Vampire Academy) - Lissa & Jill

+ New affs: Steph, Britt