December 2011

PF 2012!
31-12-2011
Chcelo by to vytvoriť nejaké ďalšie pekné grafické PF-ko, keď už sa teda nachádzame na tom grafickom webovom poli. Ale čím lepším zakončiť jeden rok a vstúpiť do nového roka, než tým, v čom sme kráčali do teraz, teda v stopách lenivosti. Vraví sa, že ako na nový rok, tak po celý rok a... myslím, že aj keby som svoju lenivosť prekonala a niečo spravila, nepomohlo by to. Moju lenivosť žiadne povedačky neprekonajú a kto o tom ešte pochybuje, ten sa určite presvedčí. V najbližších niekoľkých... ehm, respektíve do posledného dňa existencie tohto webu.

Čo mi teda zostáva? Zrejme vám už len popriať všetko najlepšie do nového roka, nech sa vám splnia vaše želania a predsavzatia, ak si nejaké ešte zvyknete dávať a... jednoducho šťastný nový rok! :)

Happy New Year 2012!
Šťastné a veselé!
24-12-2011
Decembrový layout!
11-12-2011
S tohtoročným decembrovým layoutom som to nevidela príliš ružovo, ale čuduj sa svete - predsa len sa mi podarilo niečo vytvoriť. Minulý rok sme tu mali - ak si ešte niekto spomína - takzvané A very Glee Christmas a tento rok som sa rozhodla prísť s The Big Bang Christmas, keďže v súčasnosti je, aj napriek všetkým mojím novým obľúbeným seriálom a knihám, mojou najväčšou mániou seriál The Big Bang Theory. Kto to nevidel, ten by sa mal ísť hneď teraz zahrabať pod čiernu zem alebo to rýchlo napraviť!

Čo dodať? V závere by som hádam mala vysloviť už len svoje tiché želanie, ktoré znie asi takto: Dúfam, že sa vám tento môj layoutový počin páči, pretože ako sa tak pozerám na svoj januárový skúškový rozvrh, nie som si istá, či nový design nepríde až s príchodom jari. Kto má dojem, že sa na to pozerať nezvládne... No, v konečnom dôsledku to bude zrejme iba moja vlastná smola, ale aby som sa necítila tak zle... Je to teda vaša smola :D

BtVS, Fringe, Glee & VA wallpapers
04-12-2011
Áno, áno, dobre vidíte, naozaj som sa konenč odhodlala pripraviť nejakú tú chudobnú aktualizáciu - no to aj tak len preto, lebo som tento víkend mala akúsi strašnú chuť wallovať a celkom mi to aj šlo (čo v predklade znamená, že s tým síce nie som spokojná, ale ani som pri tom príliš nenadávala). Výsledkom je týchto päť wallov: 2x Buffy the Vampire Slayer, ktoré vznikli len preto, lebo som nemala čím prispieť do BtVS kategórie na Delicate Awards a takto to aj dopadlo (ak toto niečo vyhrá, prepadnem sa pod zem), navyše jeden z nich je iba remakom wallu, ktorý som spravila už strašne dávno; 1x Fringe - kto zistí, čo znamená to farebné ladenie, dostane odo mňa pochvalu :D, 1x Glee - pôvodne malo ísť o niečo iné, ale nakoniec som dostala pri postave Quinn a napokon 1x Vampire Academy s Lissou a Rose. Chýbalo mi manipulovanie a chýbalo mi aj wallovanie k VA. Asi by som to mala napraviť.

Under your spell (Buffy the Vampire Slayer) - Will & Tara
Apologize (Buffy the Vampire Slayer) - ep: Lover´s walk
Looking for a way (Fringe) - Olivia & Peter
I feel pretty (Glee) - Quinn
Not alone (Vampire Academy) - Rose & Lissa

+ New aff: Destiny, Kayla, Josh