Máj 2011

Wallpaperový mix
29-05-2011
Maturita je úspešne za mnou, začalo sa obdobie prázdnin a všetka nahromadená grafická energia v mojom vnútri sa rozhodla vyjsť na povrch v podobe týchto wallov. Je ich prekvapivo veľa - na moje pomery - a výnimočne sú z rôznych oblastí, takže radosť by som tentokrát mohla spraviť viacerým návštevníkom tohto webu :) Predpokladám, že je to na dlhšiu dobu opäť posledná wallová aktualizácia, pretože - hoci mám pred sebou štyri krásne mesiace prázdnin - ja som proste až príliš lenivá, aby som sa k tomu dokopala častejšie než dvakrát za mesiac :D

Can´t fight it (Glee) - Kurt & Blaine

Jar of hearts (Glee) - Rachel & Finn - Som si vedomá toho, že táto pieseň mohla byť myslená ako na Finna tak i na Jesseho, ale keďže sa zo mňa po poslednej Gleepke stal maximálny antifinchel, beriem to ako pieseň myslenú na Finna :D

Rolling in the deep (Glee) - Rachel & Jesse - Absolútne nechápem prečo všetci túto pieseň tak veľmi neznášajú, ale ja ju milujem!

Going away (Hush Hush) - Nora & Patch - Za typ na Patcha ďakujem Sunny
Question of life (Hush Hush) - Nora & Patch
Mercy Thompson (Mercy Thompson) - Mercy
Two predators (Mercy Thompson) - Mercy & Adam

Misha Collins (Actors) - Nemám vo zvyku robiť wally výhradne s hercami, ale tento bol vytvorený špeciálne na želanie pre Sue. Vlastne za všetkými dnešnými SPN wallmi stojí Sue, pretože jej mánia ma prinútila opäť niečo na túto tematiku uwallovať, hoci ja sama som SPN už hrozne dlhú dobu nevidela :D

Doing the right thing (Supernatural) - Gabriel & Lucifer
Point of no return (Supernatural) - Dean & Sam

On the count of three (The Vampire Diaries) - Damon & Rose - Už by som si mala zvyknúť na fakt, že vo TVD všetky dobré postavy nakoniec aj tak budú voňať fialky odspodu.

+ New aff: Elle

Hope it gives you hell
07-05-2011
Po dlhej dobe znovu prinášam zopár nových wallov, ktoré budú opäť na ďalšiu veľmi dlhú dobu posledné. Budúci týždeň bude náročný, hlavne jeho začiatok, potom nasleduje akademický týždeň, ktorý hádam strávim prevažne učením a potom to veľké BUM, po ktorom príde všetko alebo skôr jedno veľké nič, pretože to pravdepodobne neprežijem. Ale kým to všetko príde, ešte stále mi zostáva zopár hodín, z ktorých som sa aspoň krátku chvíľočku rozhodla obetovať tejto aktualizácii. A teraz sa vrhám na zameškané diely Vampire Diaries. Čo myslíte, kopte ma po nich nejaká múza? :D

Dream I dreamed (Glee) - Nápad som prekvapivo dostala pri počúvaní piesne Dream I dreamed. A mala som to chuť spracovať aspoň desiatimi rôznymi spôsobmi.

Hell (Glee) - Opäť wall inšpirovaný piesňou, ktorú naozaj zbožňujem, rovnako ako tú scénu :)

Not fair (Haper´s Island) - Tento seriál som videla už hrozne dávno, hádam rok a pol dozadu, ale túto scénu si veľmi dobre pamätám, pretože ma nehorázne zarazila, zaskočila, zhrozila a podobne. Zachytáva koniec predposlednej časti, takže ak náhodou Harper´s Island práve sledujete a nechcete sa nechať pripraviť o vskutku veľký šok, radšej neklikajte.

Fallen (Hush Hush) - Wall som spravila v čase, keď som ešte len čakala na druhú časť Hush Hush, Crescendo (nie žeby mi to vadilo, ale... neviete niekto, prečo ten názov nepreložili??).

All you wanted (Hush Hush) - Druhý HH wall bol spravený po prečítaní Crescenda a musím uznať, že som sa do tejto série pekne zbláznila. Prvá časť ma za srdce príliš nechytila, ale druhá časť to naozaj napravila, i keď svojim deťom ma z času na čas iritovala. Napokon som sa tento wall rozhodla využiť aj na layoute, ale to ste si určite všimli :)

More than me (Vampire Academy) - No a napokon aspoň jeden malinký kúsok k Vampire Academy. Mal by zachytávať rozhovor Lissy a Rose z konca Shadow Kiss, kto čítal, hádam pochopí.