Marec 2011

3.kapitola, 1.časť
27-03-2011
Dnes teda žiadna grafika nebude, keďže som od posledna vytvorila len jeden wallpaper. Navyše som prešla na novú tému, ktorou zrejme poteším opäť len istú skupinu ľudí. Chcete vedieť, o čom hovorím? Nie? Áno? Nie? Aj tak sa to dozviete, aby ste sa na to mohli vopred pripraviť. S najbližšou aktuálkou teda zrejme príde pekná kopa wallov k Vampire Academy, takže ak nepoznáte, rýchlo si o tom niečo zistite.

A teraz k tomu hlavnému, čím možno poteším len veľmi málo ľudí. Dotiahla som do konca úpravu ďalšej kapitoly LDG II. Dlhšie než obvykle a stále sa v ňom nič nedeje, ale... Kedy sa tam niečo dialo, že?

3. kapitola - Strach [1.časť]

+ New aff: Lauren

And that's what you missed on... Glee!
21-03-2011
Nemala som v pláne robiť grafickú aktuálku tak skoro. Ibaže v poslednej dobe som dostala až nehorázne veľa nápadov na wally a nemohla som si ich nechať ujsť. Nepoteším však zrejme všetkých. Dnes to bude takmer (až na jednu výnimku) celé o Glee. A nebojím sa tvrdiť, že v tento jav sa v najbližšej aktuálke bude opakovať, pretože v týchto dňoch Glee vládne mojej wallpaperovej inšpirácii. Navyše robiť Glee wally je v istom smere naozaj jednoduché - len málokedy máte problém s nájdením vhodného textu :D

All the time (Vampire Academy) - Najprv teda k tej výnimke, ktorou je jeden starší wall k Vampire Academy. Pôvodne som ho nemala v pláne dokončiť, pretože sa mi nepáčila tá manipulácia, ale napokon som sa nad ním zľutovala

Say you love me back (Glee) - Prvý Glee wall s Britt a Santanou z dielu Sexy

I´ve built my life around you (Glee) - Druhý Glee wall s Britt a Santanou z dielu Sexy. A môžem ja zato, že ma tie scény tak nadchli? :D

Get it right (Glee) - Rachel a Finna príliš neobľubujem, ale neodolala som

Nothing really matters to me (Glee) - A moja nová mánia, čo sa týka Glee - Rachel a Jesse. Je divné, že som si ho po tak dlhej dobe, čo už v seriály nie je, obľúbila?

Eclipse of the heart (Glee) - Ďalší (najčerstvejší) Rachel/Jesse wall

Vampire diary
17-03-2011
Keďže sa môj rozvrh konečne trochu uvoľnil, rozhodla som sa dokončiť práce na svojom internetovom "denníčku", ktorý je od dnešného dňa oficiálne znovu spustený na svojej novej adrese vampirediary.delirious-soul.net.

V podstate tam nenájdete nič nové, akurát tak nové usporiadanie a nový design. Ako tradične raz za čas (mesiac, dva, tri, rok) pribudne na blog nejaká novinka - väčšinou report o knihách, ktoré sa mi úspešne podarilo dočítať do konca. Dnes som hneď pridala stručnučké reviews na tri zo štyroch kníh, ktoré som od novembra prečítala (ja viem, obdivuhodný výkon :D), tak ak vás to zaujíma, omrknite to :)

Posledná
06-03-2011
Úplnou náhodou som sa práve dnes rozhodla zverejniť ďalšiu zo svojich zvrátených krátkych poviedok, ktoré mám vo zvyku písať len vtedy, keď ma k tomu prinútia okolnosti alebo mi náramne zašibáva. A prečo že tak vyzdvihujem tú úplnú náhodu? Pretože dnes je to presne rok, čo som na webe zverejnila svoju historicky prvú krátku poviedku.

Tak ak vás zaujíma, čo ďalšie moja šialená myseľ vymyslela, pokojne si to prečítajte. Snáď vás to nezabije. Ale sľúbiť vám to nemôžem :D I keď musím podotknúť, že tá dnešná poviedka nie je zas až tak divná, ako bola tá prvá. Pokiaľ som vás teda ešte stále neodradila a vy si to aj naďalej chcete prečítať, nech sa páči :)

Posledná
Glee, TB & OŽ wallpapers
03-03-2011
Že častejšie aktuálky? To bol čo za vtip a kto mi ho vložil do... prstov? S blížiacou sa maturitou to tu proste častejšie aktualizované nebude, nech by som sa i na hlavu postavila. Pretože aj vo chvíľach, kedy už nemám absolútne čo robiť, prípadne mám čo robiť, ale nič z toho sa mi nechce, nie som schopná otvoriť Photoshop a pracovať na walloch či niečom inom. Nie, to by som nebola ja. Prednedávnom sa mi ale našťastie podarilo chytiť grafickú slinku a na jeden šup som spravila tri wally ku Glee, ktoré sa mi páčili tak, ako boli vytvorené na prvý pokus, čo sa mi fakt už v poslednej dobe príliš často nestáva. Som za to vďačná a možno by ste mali byť aj vy, pretože niečo také nás v blízkej dobe určite nečaká znovu.

In a heart beat (True Blood) - Tento wallpaper som mala rozpracovaný už veľmi dlho, ale nevedela som, ako ho dokončiť. Úprimne, už som ho mala v pláne vyhodiť, ale dnes sa mi s ním podarilo čosi spraviť a tak je tu. Spokojnosť? Nulová.

Happy Days (Glee) - Úplne jednoduchý a úplne obyčajný wall s Kurtom a Rachel. Ďalší kandidát na vyhodenie, ale bolo mi ich ľúto.

Just a dream (Glee) - Tretia epizóda druhej série z istých dôvodov nepatrí medzi moje obľúbené, no táto scéna sa mi páči dosť na to, aby stála za zachytenie. Spolu s Happy days je to druhý wall tejto aktuálky, kde nebola použitá žiadna textúra a prekvapivo mi tam vôbec nechýbajú.

Light in my life (Glee) - Pôvodne to mal byť experimentálny wall s Quinn, potom som k nej dodala aj Pucka a veľmi tú divnú textúru, ktorú som akousi náhodou vytvorila. No a vzišlo z toho toto. Istým spôsobom sa mi to páči a zároveň mi to pripadá hrozne divné. Čím to asi bude? :D

Reliefe exists (Odstíny života) - Tento manip Jessici aka Alex som mala v PC schovaný už istú dobu, ale až teraz som sa ho rozhodla využiť. S textom som (ako u väčšiny OŽ wallov) mala trochu problém, ale napokon som vytiahla kúsok z piesne Cut.