September 2011

Nový layout!
23-09-2011
Michelle je konečne doma a keďže mala počas svojho týždenného pobytu na internáte voľného času viac než dosť, podarilo sa jej nakódovať nový design, o ktorom hovorila v predchádzajúcom poste. A nepochybne jej tam i preskočila, pretože o sebe akosi začala hovoriť v tretej osobe a nevie to zastaviť. Alebo za to môže fascinácia všetkým tým ľahko dostupným jedlom či novou Glee epizódou. V každom prípade došlo istotne k poškodeniu.

Ale späť k veci. Predchádzajúci supernaturalovský layout tu strávil viac než tri mesiace a rozhodne to nebolo len preto, lebo sa mi svojím spôsobom skutočne páčil. Nový kabátik som sa snažila vytvoriť už vyše mesiaca, ale stále som vytvorila buď len jedno obrovské nič alebo niečo, na čo sa nedalo vôbec pozerať. Až napokon prišlo toto - design ladený na Night Huntress vlnu (Kto nepozná NH, shame on you, people!). Ako dlho tu zostane, to je zatiaľ vo hviezdach, pretože som zjavne prišla o schopnosť vytvárať nový designy ako na bežiacom páse. Pevne teda verím, že sa naňho dá viac-menej pozerať, a hlavne že vás nijako neodradí od navštevovania tohto webu.

PS: Šťastnú jesennú rovnodennosť! :D

BL, NH, TB & Fringe wallpapers
17-09-2011
Chcela som ešte pred odchodom na internát zmeniť layout a zverejniť nejakú obrovskú grafickú aktuálku, ale, bohužiaľ, podarilo sa mi len jedno z toho. A už na prvý pohľad vám musí byť jasné, že to prvé to teda nebude. Nie, podarilo sa mi iba dokopať k vytvoreniu niekoľkých wallov a to: Troch wallov k Bloodlines (pre neinformovaných ide o spin-off sériu Vampire Academy) - všetky vznikli behom dvoch dní, preto sú zrejme aj tak akosi podobne ladené; ďalej je to jeden starší wallpaper k seriálu Fringe, na ktorého štvrtú sériu sa už neskutočne teším; jeden starší wall k True Blood, ktorého štvrtú sériu zas neskutočne milujem; historický prvý wall k sérii Night Huntress, do ktorej som sa tieto prázdniny zamilovala (a do pozornosti dávam fanlisting, ktorý založila Sunny); a na záver tu mám dva "démonské wally" - takto to vyzerá, keď sa niekto extrémne nudí a nevie do čoho by palcom pichol. Predpokladám, že do tejto mojej démonskej série budú časom pribúdať aj ďalšie wally, pretože ma to akosi začalo baviť a nudy nikdy nie je dosť.

Can´t escape her (Bloodlines) - Adrian & Jill
More like me than anyone else (Bloodlines) - Adrian & Sydney
Not a princess (Bloodlines) - Jill
New Beginning (Fringe)
Show your true colors (True Blood)
Halfway to the grave (Night Huntress) - Cat
Demon´s eye (Demon series)
Break me (Demon series)

Chcela by som ešte podotknúť, že na novom layoute sa už samozrejme pracuje, dokonca sa mi dnes podarilo dokončiť jeho grafické základy. Kedy sa ale dostanem aj k ich nakódovaniu, to je iná otázka, ktorú momentálne riešiť nemôžem. Musím sa venovať stresovaniu z nástupu na vysokú školu. A ak už nič iné, tak aspoň jednu pozitívnu stránku to má určite: Aspoň v niečom som maximálne dobrá!

Thank you!
06-09-2011

Od decembra minulého roka, kedy som naposledy slávila nejaké okrúhle číslo, tento web navštívilo vyše 4 000 návštevníkov, za čo som vám všetkých neskutočne vďačná. Teší ma, že sem chodíte, že sa sem vraciate, komentujete a dávate mi dôvod k tomu, aby ma vedenie tohto webu aj po troch rokoch ešte stále bavilo. Takže ešte raz, ale určite nie naposledy: ĎAKUJEM! Ďakujem!

Ďakujem :D

Textúry
02-09-2011
Dnes - a zrejme ani v blízkej budúcnosti - žiadne wallpaperi neocakávajte. Za prvé som od posledna spravila asi tak dva dokopy, čo je žalostne málo a za druhé, nemám silu to napravovať. Nateraz sa teda musíte uspokojiť s mojou skromnou zbierkou novovytvorených textúr, ktoré síce stále robiť neviem, ale neprestanem sa o to len tak pokúšať.

Ak budem mať najbližšie dobrú náladu, možno zverejním nejaké tie ďalšie avatary, ktoré sa mi ukrývajú v zložkách a hádam napokon prídu aj nejaké wally. Chcela by som zverejniť poriadnu grafickú aktuálku ešte predtým, než sa mi naplno začne škola, pretože nemám poňatia, ako tieto veci budem stíhať potom. Tak spolu dúfajme, že ma kopne múza, lebo ináč to tu na čas asi spustne :D