August 2012

Wallpaper Tutorial 2
28-08-2012
Po niekoľkých mesiacoch k vám prichádzam s wallpaperovým tutoriálom číslo dva. Stále mám dojem, že ich tvorba ide mimo mojich síl, a že neexistuje šanca, aby vám boli užitočné. Ale keďže práve o tutoriál na tento wallpaper ma požiadalo (už dosť dávno) hneď niekoľko ľudí, rozhodla som sa do toho predsa len pustiť. Zároveň som začala pracovať aj na ďalších, preto pevne dúfam, že moje odhady nie sú správne a vy z toho aj niečo máte. Ja tieto tutoriály skôr než za "presný návod ako tvoriť wally" považujem za ukážku toho, ako sa to dá robiť a ako sa dá s jednotlivými nástrojmi PhotoShopu pracovať. Čo si z toho vezmete, je len na vás...

The Darkest Hour
21-08-2012
Ubehlo už niekoľko mesiacov - aj keď mám v istých chvíľach dojem, že to bolo sotva pár dní - a ja za vami opäť prichádzam s novým layoutom, tentokrát s novou, mnou doposiaľ nevyužitou, témou - seriálom Merlin. V tomto prípade ide určite o jeden z najočakávanejších seriálov, pretože na Merlina a na celú jeho bandu nedám dopustiť. Milujem tú šou a na piatu sériu sa neskutočne teším :)

+ New aff: Bubblebaer, Kahlan

Wallpapers: Knižné hrdinky
01-08-2012
Po veľmi dlhom čase k vám opäť raz prichádzam s wallpaperovou nádielkou. Všetko sú to relatívne čerstvé kúsky a môžete v nich zbadať isté tematické ladenie, keďže na každom z ôsmich wallov sa nachádza jedna hrdinka z jednej knižnej série. Nechýbajú tam Rose a Sydney zo sveta Vampire Academy, Cat z Night Huntress, ktorá sa po preložení NH do češtiny stáva čoraz slávnejšou, stará dobrá Anita Blakeová a nie až tak stará, ale aj napriek tomu dobrá Mercy Thompson, do ktorej som momentálne začítaná. Napokon si svoje miesto v tejto aktuálke uchmatli aj Katniss z Hunger Games, ktorá sa mi po Festivale Fantácie a hlavne Hunger Games cone akosi zaryla do pamäte aj bez toho, aby som tú sériu vôbec dočítala do konca, a úplne prekvapivo som spravila aj wall k The Mortal Instruments - aj tuto som prečítala zatiaľ len prvý diel, ktorý ma zas tak nenadchol, ale keďže sa jeho filmové spracovanie nachádza čoraz bližšie, dostala som chuť zahrať sa aj s touto hlavou hrdinkou.

Couldn´t be prouder (Vampire Academy) - Rose Hathaway
Lily reminded me who I was (Bloodlines) - Sydney Sage
Grim reaper (Night Huntress) - Cat Crawfield
Good ones and dead ones (Anita Blake) - Anita Blake
Mercy Thompson (Mercedes Thompson) - Mercy Thompson
Love isn´t something to fear (Legend of the seeker) - Kahlan Amnell
Girl on fire (Hunger Games) - Katniss Everdeen
You asked for me (The Mortal Instruments) - Clary Fray