Február 2012

Čo sa deje, keď sa nič nedeje...
29-02-2012
Včera večer som si uvedomila, že vo februári som na web nepridala žiadnu novinku. Teoreticky by to mohlo byt jedno, ale tak... Povedzme, že som z toho nebola natoľko nadšená, aby som to mohla nechať tak. A fakt, že je dnes 29. február som brala ako znamenie, lebo v opačnom prípade by už bol marec a ja by som so žiadnou aktualizáciou neprišla.

Nechcem sa teda vyhovárať na školu alebo podobne, ale... Nie, to nejde. Za všetko môže tá mizerná inštitúcia, ktorá mi veľa voľného času nenecháva. A keď už som ten čas mala, využívala som ho na prácu na mojom malom, zatiaľ viac-menej súkromnom, projekte. Je viac než očividné, že od včerajšieho večera som nič zaujímavé, čo by som mohla hodiť na web, nevytvorila, a to málo, čo vytvorené mám, si šetrím na projekt EPIC COUPLE, ktorý usporiadala v rámci Delicate Awards naša nová členka, úžasná Leca. Tak vás teda iba oboznámim s tým, na čo som v posledných dvoch mesiacoch pracovala a s čím niektorí z vás možno nie sú oboznámení.

Stáva sa už akousi tradíciou, že keď naša báječná Lusy príde s nápadom na novú knihu, tak sa automaticky obracia na mňa kvôli obálke. Tentokrát ide o príbeh, na ktorom pracuje spoločne so Syki - Na hladine sveta. Výsledkom môjho snaženia je táto obálka. No a keďže Syki je aktívna aj samostatne a tiež píše jeden vlastný príbeh, aj ona ma požiadala o obálku na svoju knihy Bohyne si užijí víc srandy a obálka pre ňu dopadla takto.

Samozrejme som bola aktívna aj inač než len obálkovo, a to konkrétne webovo. Vytvorila som dva designy a to konkrétne na oficiálny web pre Lusy - koho teda zaujíma, na akých projektoch Lu v súčasnosti pracuje a čo od nej môžete očakávať, nezabudnite tam zamieriť. No a potom je tu ešte design na web pre Stormy, ktorého správu má oficiálne na starosti niekto iný, ale mňa požiadali o vzhľad, a tak som niečo scapala dohromady. Výsledok je zas takýto.

Čo sa týka nového vzhľadu na LDG, je tu istá pravdepodobnosť, že niečo nové príde už v blízkej dobe (kedže to už mám vytvorené, ale ešte nie nakódované), a tak oficiálne zaženieme vianočnú náladu za hory za dolu a budeme úspešne pokračovať ďalej v tomto našom apokalyptickom roku 2012. Kto sa teší? Na nový design, nie na apokalypsu, samozrejme :D