Júl 2012

4. narodeniny
23-07-2012
A máme za sebou ďalší rok - povedala by som, že aj úspešný, ale to zrejme závisí od uhla pohľadu; napríklad ja za úspech považujem už len to, že tento web ešte stále funguje. Áno, Living dead girl dnes oslavuje svoje štvrté narodeniny, verili by ste tomu? Chcela som usporiadať nejakú obrovskú "oslavu" v podobe nového layoutu alebo peknej várky desivých wallpaperov - lenže nový layout pripravený nemám a v konečnom dôsledku ani tie wallpapery. Musíte si teda - tak ako v podstate každý rok - vystačiť len s mojím bľabotaním

Ak sa na to pozriem z opačnej stránky, tento rok zas taký úspešný nebol. Na webe sa neudialo nič extrémne zaujímavé alebo veľkolepé. Jeho existencia iba pomaly napreduje a ja mám dojem, že čím je starší, tým mu všetko dlhšie trvá. Samozrejme, že je to všetko moja chyba, ale načo by som to zvaľovala na seba, ak tu mám niekoho, na koho by som to mohla hodiť?

Ale aby to neboli len obyčajné bezduché reči, prejdime si spoločne tohtonarodeninové štatistické okienko: Na doméne Delirious Soul spolu s Living dead girl webom bývajú ešte stále relatívne aktívne fanlistingy upírov (verili by ste, že ešte stále je na prvej priečke obľúbenosti Edward Cullen?) a vlkolakov, spoločne s mojím relatívne aktívnym internetovým knižným denníkom. Počet layoutov sa za dvanásť mesiacov vyšplhal na číslo 33, čo znamená, že sa tu tento rok objavili len 4 nové layouty. To bude môj najnižší rekord. Web má aktuálne 39 spriatelených stránok, z toho 7 ich pribudlo tento rok. Doposiaľ túto stránku navštívilo celkovo 22 060 návštevníkov a LDG sa taktiež stalo vďaka Lune stránkou mesiaca marec na webe Delicate Awards.

Na záver mi už nezostáva zrejme nič iné, než poďakovať sa vám všetkým, ktorí sem ešte z času na čas zavítate a občas zanecháte aj nejaký ten komentár. Teší ma, že sa s vami môžem podeliť o svoju občasnú grafickú tvorbu a budem vám vďačná aj naďalej za každé jedno kliknutie, ktoré mi budete v budúcnosti venovať. Bez vás by ma to tak veľmi nebavilo :)

A teraz všetci povinne oslavovať!