Máj 2012

Glee wallpapers
25-05-2012
Od radosti z ďalšej úspešne vykonanej skúšky som sa rozhodla zverejniť naposledy spomínanú Glee wallpaperovú aktuálku skôr, než som pôvodne plánovala. No povedala som si: "What the hell..." a tak to tu máte. Je to iba šesť wallpaperov, ktoré vo väčšine prípadov zachytávajú Blaina (vymenovala by som milión dôvodov prečo, ale na to tu teraz nie som [:D]). Určite si tiež všimnete, že štýl väčšiny týchto wallov je, ehm, na jedno kopyto. Dôvod? Keď Michelle objaví novú techniku, ktorú si zamiluje, už ju používa akosi automaticky a to bez toho, aby sama chcela, či tiež napriek tomu, že sa jej úmorne snaží vyhnúť. Nuž, nie vždy veci idú tak, ako by sme si to želali.

No, keďže to nemá zmysel viac obkecávať... Pozerajte, užívajte, kritizujte.

Fix you (Glee) - Will & Emma - 3x03 Asian F
Glee (Glee) - proste header, no :D
Is it over yet (Glee) - Rachel - 3x18 Choke
Life´s too short (Glee) - Blaine & David - 3x14 On My Way
Love shack (Glee) - 3x13 Heart
It´s not right (Glee) - Blaine & Kurt - 3x17 Dance with Somebody

And that's what you missed on Glee...
12-05-2012
Po dvoch mesiacoch sa na LDG objavuje nový layout. Nie žeby to v skutočnosti bolo potrebné, alebo že by sa mi ho nejako výnimočne intenzívne tvoriť chcelo. ALE. Pravdou je, že ten predchádzajúci sa mi úprimne akosi nepozdával. A. Moja Glee mánia sa prejavila natoľko, že som jednoducho musela vytvoriť nový layout, na ktorom by som svoju obsesiu zachytila. Áno, moja láska ku Glee je asi taká šialene chaotická ako header tohto layoutu.

Ako dlho to tu takto bude vyzerať? No tak to je otázka hodná... veľkého množstva premýšľania. Predpokladám, že minimálne do stredu prázdnin, pretože asi tak niekedy v tom čase sa mi bude zase chcieť kódovať.

A teraz otázka vysoko polemizujúceho charakteru...

Prečo sa tu skoro nič nedeje?

Odpoveď je jednoduchá. Škola za zamestnáva dostatočne na to, aby som nemala chuť už vôbec na nič, čiže nová grafika vzniká rýchlosťou slimačieho klusu. Na poriadnu aktuálku si teda budeme všetci musieť počkať minimálne do konca mája. A áno, aj potom to bude takmer samé Glee [:D]. Koho som tým potešila?

V každom prípade... Nemyslíte si, že keď nič nerobím, tak naozaj nič nerobím. Teda, vo väčšine prípadou naozaj nič nerobím, ale ak niečo robím, tak (v poslednej dobe) väčšinou píšem. Momentálne ma to naozaj pochytilo a tak mám ďalší dôvod, prečo skutočne na školu a na učenie nadávať. Okrem toho očividného, pravdaže. Za túto obrovskú chuť vďačím drahej Sue, ktorá vie kedy prísť s nápadom, ktorý ma úplne pohltí a donúti namiesto učenia robiť "hlúposti". Ehm, nebudeme sa hádať na tom, koľko percent podielu na zrode toho nápadu má kto, okej? [:D]

Slová na záver: Neviem čo dodať. Nefanúšikom Glee sa ospravedlňujem a... A vlastne nie, pretože Glee vládne svetu!