November 2012

SOTM November 2012
23-11-2012
Zázraky sa naozaj dejú! Aj keď sa mi zdá (a že je moje zdanie viac než pravdivé), že sa tu v poslednej dobe nič nedeje, Living dead girl si aj tak dokázala získať už svoje v poradí tretie ocenenie za stránku mesiaca! Neuveriteľné! Keď prišlo pred dvoma rokmi prvé, bola som šokovaná. Ale toto tretie ma ohromilo ešte viac, pretože mi ho venovala autorka zahraničnej (a maximálne brilantnej) webstránky Elle zo Staring at the Sun! Ďakujem!
SOTM November 2012
Thank you, Elle, I'm really honored to get this award! :)
11 Glee avatars
19-11-2012
Ja viem, ja viem, nič sa tu zase nedeje. Pravdou je, že nemám čas na to, aby som sa venovala svojej grafickej činnosti - vlastne nemám čas ani na to, aby som sa venovala svojej leňošskej činnosti. Ale našťastie mám v zálohe schovaných aspoň zopár avatarov, ktorými vás môžem kŕmiť vždy, keď budem mať dojem, že tu bolo až pridlho ticho.

Tentokrát padla voľba na Glee avatary, ktoré mám v zálohe už istú dobu a tvorila som ich z fotiek k tretej sérii (ktorá ešte podľa môjho stála za to) a áno, na väčšine z nich je Blaine, ale... Komu to vadí, ten má smolu, pretože my na tomto webe milujeme Blaina!


ďalšie avatary...

Hoci neviem povedať, kedy sa tu bude konečne diať niečo viac, s určitosťou môžem naznačiť aspoň toľko, že sa to niečo bude týkať seriálu Once upon a time, ktorý som si po rozbehu druhej série znovu zamilovala. Čakajte avatary, wallpapery a možnooo aj tematický (a pravdepodobne už aj vianočný) layout :)

V každom prípade, ak to niekoho zaujíma, z času na čas čímsi prispejem aj na svoj knižno-denníkový blogoweb, takže ak vám bude náhodou chýbať moja spoločnosť, namierte si to na môj Zombie Journal.