December 2013

Šťastné a veselé!
23-12-2013
Veselé Vianoce!
Wallpapers: VA, OUT, Fringe, BT
20-12-2013
Podarilo sa! Stihla som tohtoročnú pravdepodobne poslednú wallpaperovú aktuálku zverejniť ešte pred Vianocami, woohoo. Ale keďže mi je hrozná zima a moje prsty už odmietajú pracovať, prejdem rovno k veci. Čaká vás pohľad na 15 wallpaperov a verte či nie, len polovica z nich je k OUT :D

The Moment (Fringe) - Olivia, Peter & Walter
Za zrodom tohto wallu sa nenachádza žiadne tajomstvo, len som chcela, aby bola aktuálka trochu viac tematická, preto som si prezerala obrázky, ktoré mám uložené v PC a našla som tento. Dlho som s ním zápasila a výsledok je značne... experimentátorský. Veď sami vidíte.
Passion (Blood Ties) - Henry FitzRoy
Opäť rovnaký prípad ako pri prvom kúsku, len v tomto prípade som pátrala skôr medzi obrázkami na googli. Rada by som rozšírila svoju "Blood Ties zbierku", lenže ten seriál má až príliš obmedzené množstvo promo fotiek. Hmm, čím to asi tak bude...?
You have to choose (Vampire Academy) - Dimitri Belikov
Teraz nasleduje kôpka piatich VA wallov. Najprv som spravila len tento wall s Dimitrim, neskôr k nemu pribudol aj wall s Rose a Lissou a dnes som sa popasovala aj s Christianom. Tak nejako sa toho filmu už fakt neviem dočkať.
Where I´m going (Vampire Academy) - Rose Hathaway
Mala som trochu obrezávaciu mániu, ako si budete môcť všimnúť pri ďalších kúskoch k OUT, a Rose sa stala jednou z jej obetí.
Wrong or right (Vampire Academy) - Lissa Dragomir
Došli mi slová, tak prosím prejdite k ďalšiemu wallu.
Memories and frames (Vampire Academy) - Christian Ozera
Keď som videla túto fotku z produkcie, hneď som vedela, že sa s ňou musím pohrať, ale výsledok za veľa nestojí. Pracovala som na tom s menšími prestávkami vlastne celý deň a aj tak to stojí za prd. Ale nemohla som, jednoducho som sa ne-moh-la vzdať toho obrázku.
Look out of each other (Vampire Academy) - Rose & Lissa
No a na (VA) záver ďalší mierny experiment.
Worth my time (OUaT) - Neal & Rumple / 2x21 The Second star...
Neal rozhodne nie je moja obľúbená postava a nikdy ňou ani nebude, aj keď Michaela mám rada. Mala som ho rada aj v True Blood a tam hral ešte väčšieho hajzla... Podstatné je, že s jeho mladšou verziou som vždy veľmi sympatizovala a ak sa nad tým zamyslím, mne Neal naozaj vadí len vtedy, keď dýcha rovnaký vzduch ako Emma :D
Until I met you (Once upon a time) - Emma & Hook / 3x06 Ariel
Kde sú tie časy, keď sme za sebou mali ešte len šiesty diel OUT a pred nami bola stále polka prvej polovice tretej sezóny. Teraz nás čakajú dlhé 2 aj niečo mesiace čakania. Koho to zaujíma, tak to odpočítavadlo dole odpočítava práve čas do dvanástej epizódy :P
To lose hope (OUaT) - Emma & Hook / 3x05 Good Form
Nie je to ten najväčší moment piatej epizódy, ale na spracovanie toho ešte stále naberám vhodnú inšpiráciu :D
Most unexpected places (Once upon a time) - Belle
Na okamih trochu zmeníme súdok. Ani Belle nie je práve moja najobľúbenejšia postava a ja vlastne sama netuším prečo (no, viac-menej), ale táto promo fotka sa mi veľmi páči a ako som spomínala vyššie, mala som tú orezávaciu mániu.
Find me (Once upon a time) - Snow White
Svojím spôsobom sa mi tento wall celkom páči, hlavne to pozadie mi dalo zabrať (a keď som našla obrázky, ktoré by moje trápenie vyriešili, bolo už neskoro, pretože wall bol dávno hotový...)
Need you here (Once upon a time) - Emma & Hook
A späť k CS! Uvádzam ho síce až skoro na konci, ale tento wall vznikol hneď medzi prvými. Vtedy som nemala absolútne žiadne nápady na to, ako spracovať scény z nových epizód ,a tak som sa uchýlila k tomu, čo ma minulú sériu v podstate živilo, keďže tí dvaja ešte nemali toľko spoločných okamihov. Ale páči sa mi.
Think of you (OUaT) - Emma & Hook / 3x11 Going Home
Táto posledná časť pred veľkou pauzou na zničila. Najprv mi zlikvidujú jednu z mojich obľúbených postáv a potom toto? Asi by som vyplakala jazero sĺz, nebyť tej "o rok neskôr" scény, pretože ten záver bol naozaj krutý a to nie len v súvislosti s týmito dvoma :D
Man of honor (Once upon a time) - Captain Hook / 3x05 Good Form
A na (skutočný) záver pridávam už iba tento môj pre-vlastné-potešenie kúsok, akých mám čo sa Hooka týka vo svojej zbierke už hojne. Viete, len tak... Pre vlastné potešenie :D
Merry Christmas Academy!
10-12-2013
Aj keď to podľa noviniek na hlavnej stránke vyzerá, že Teen Wolf layout tu bol zverejnený sotva pred týždňom, pravdou je, že tu TW chlapi zízali na občasných návštevníkov už takmer tri mesiace. Verím teda, že predsa len nastal ten správny čas zmeniť to.

Pôvodne som mala na pláne čosi iné. Áno, pôvodne som rozhodne plánovala venovať nový design môjmu obľúbenému kapitánovi, ale v poslednej chvíli som si to rozmyslela a ako alternatívu zvolila Vampire Academy, ktorej filmového spracovanie sa duševne ani fyzicky neviem dočkať.

V duchu mojich už tradične vianočne skomolených mánií (kto si nespomína, čo si určite nikto nespomína, tak som to všetko odštartovala v roku 2010 s A very Glee Christmas, ktoré rok nato nasledovali The Big Bang Christmas a potom Once upon a Christmas) k vám tento rok prichádzam s Christmas Academy!

Keďže tu OUT bolo minulý rok, aj preto som sa rozhodla odložiť kapitánov návrat o pár mesiacov neskôr (a že on určite príde, ak náhodou nepodľahnem svojej aktuálnej mánii, ktorej grafické spracovanie by ale bolo trochu obtiažne, keďže ide o starší seriál s nízkym množstvom propagačných materiálov *smutný povzdych*), no nemohla som si odpustiť aspoň ten malý náznak jeho neustálej prítomnosti, mehehe. Dúfam však, že sa na túto najnovšiu kreáciu dá pozerať a sama sebe pod stromček želám, aby som bola schopná zverejniť do konca roka aspoň jednu wallpaperovú aktualizáciu.