Jún 2013

Wallpapers: Hunger Games, Supernatural, OUT
13-06-2013
Nový mesiac je v plnom prúde - z môjho pohľadu sa už dokonca skôr blíži k svojmu koncu - a ja som nechcela, aby tu bolo ticho tak ako v apríli, preto som sa s vami odhodlala podeliť o zopár nových wallpaperov, ktoré sa mi nedávno podarilo vytvoriť. Chcela som na vás opäť vyvaliť nejakú masívnu kopu wallov, ale zdá sa, že moja inšpirácia si tiež zobrala dovolenku, preto sa musíte uspokojiť s touto malinkou nádielkou.

Festival Fantázie

Taktiež to beriem ako príležitosť informovať vás, že sa o týždeň vydávam na svoj prvý tohtoročný výlet (ktorého súčasťou je aj Festival Fantázie, juhuu). Vrátiť by som sa mala asi tak cca o tri týždne a k vytvoreniu nejakej plnohodnotnej aktuálky sa mi zrejme skôr dostať nepodarí (o výmene designu ani nehovorím, ale s tým problém nemám, aj na tom ďalšom by bol určite Hook :P). Možno sa mi ale podarí aktualizovať aspoň môj blogoweb nejakými článkami alebo recenziami, a niečo sa z času na čas určite objaví aj na mojom tumblri. Všetkým školopovinným zároveň želám pekné prázdniny a hlavne dostatočne akčné, aby ste sa nenudili, ale zároveň aby vám to voľno neutieklo príliš rýchlo. Tým neškolopovinným... no, veľa energie do práce a nejakú skvelú, ozdravujúcu a osviežujúce, a hlavne energiu dobíjajúcu dovolenku.

Týmto končím, prechádzame na grafiku:
 

Catching Fire (Hunger Games) - Katniss Everdeen
Iba čo som videla tento poster ku Catching fire, vedela som, že s ním budem chcieť niečo urobiť. Ehm, ale možno som radšej nemala, pretože to nie je žiadna sláva. No keď už som sa na ňom tak "namakala", prečo ho vyhadzovať, že?
I know what I´m after (Once upon a time) - Emma & Hook
Čo by to bolo za aktuálka bez nejakého Captain Swan kúsku? Tento wall som robila prekliato dlho a dvakrát som ho prerábala. Žeby sa mi tým moje podvedomie snažilo napovedať, že by som si od nich dvoch mala dať na čas pokoj?
Rescue me (Once upon a time) - Red/Ruby & Huntsman/Graham
Vplyvom tumblru sa mi akosi zapáčila predstava páru Ruby a Grahama, respektíve Red a Huntsmana - ja viem, ja viem, Graham je mŕtvy a už sa nevráti... Lenže oni dvaja by boli taká skvelá dvojica!
Waiting for you (Once upon a time) - Red/Ruby & Huntsman/Graham
A ešte jeden Red Huntsman wallpaper, tentokrát zo Storybrooku a trochu zmanipulovaný (a hrozný). Takto to dopadne, keď nemáte kvalitné fotky, ale ste príliš tvrdohlavý, aby ste sa ich vzdali.
Chipped cup (Once upon a time) - Belle & Rumple
Rumple nie je moja obľúbená postava (a nikdy nebude, ale je mi sympatickejší ako Regina), no keď som si nedávno dávala re-watch prvej série OUT a znovu videla túto scénu, povedala som si, že ju raz musím spracovať. Dnes na moje slová došlo a prekvapivo sa toho ani nedesím.
One of us (Supernatural) - Sam & Dean Winchester
No a na záver malé prekvapenie pre Lecu, ktorá si nedávno vyžiadala SPN wall. Pôvodne som ho v pláne nemala, ale keď som pracovala na darčeku pre sestru, uložila som si túto promo fotku z prvej série a rozhodla sa ju dodatočne spracovať. Prvé tri série zostanú jednoznačne mojimi najobľúbenejšími.