Máj 2013

Obálky
30-05-2013
Školské povinnosti mi už síce v prevažnej miere skončili, ale aj tak tomu som sa nedostala k tomu, aby som vytvorila novú dávku wallpaperov. Zrejme sa mi po tej poslednej minul ten nával energie (a verím, že ak by sa aj vrátil, zase by to tu bolo prehookované a tomu by som sa chcela vyhnúť :P), preto som sa rozhodla zverejniť aspoň svoje (relatívne) najnovšie obálkové zjavy. Jeden z týchto coverov, ktorý som robila pre Majku, ste už mali možnosť vidieť na mojej FB stránke. Druhá je veľmi čerstvá a ide o obálku pre Lusy k jej najnovšiemu (dokončenému) literárnemu počinu.

Wallpapers: ANGEL, THE HOST, OUT
16-05-2013
Keďže tu minulý mesiac bolo niečo, čo by som pokojne mohla nazvať aj absolútnym tichom, prichádzam dnes s čímsi, čo by som zase pomenovala maximálnou aktuálkou. Škoda, že je tematicky zameraná takmer výhradne jediným smerom, čiže... ehm... Asi toľko.

Snáď vám ešte všetkým neleziem na nervy... :D

A aby som nezabudla, celú túto novinku venujem špeciálne Lusy, pretože mala včera narodeniny a ja som jej to sľúbila, a ja svoje sľuby plním. Väčšinou. Ak mi to vyhovuje.
 

Protect your family (Angel) - Angel & Connor
Connor nikdy nebol mojím obľúbencom, ale tieto dve promo fotky som mala uložené v zložke, ktorej názov by som voľne preložila ako "použi až raz budeš vedieť ako" a dnes som na to prekvapivo prišla. Ehm, alebo to bude skôr iba tým, že som chcela dnešnú aktuálku trochu tematicky... sfarebniť.
Not our world (The Host)
Voči Meyerovej Hostiteľovi som bola vždy tak trochu skeptická, ale keď už sa do kín dostal film a mne bol podstrčený audiobook, rozhodla som sa dať tomu šancu. Výsledok? Na pár dlhých dní sa Hostiteľ stal mojou ozajstnou mániou. Som si istá, že za to tak trochu môže aj Jake Abel. Žeriem ho.
Soul & Human (The Host) - Wanda & Ian
A rozhodne nežeriem iba Jaka, ale tiež jeho postavu - Iana. Neexistuje sila, ktorá by ma dokázala presvedčiť k tomu, aby som ho nemilovala. A hoci si nemyslím, že by Hostiteľ potreboval pokračovanie, ak sequel znamená ďalší film s Jakom/Ianom, tak ho beriem všetkými desiatimi.
I don´t want you to go (The Host) - Wanda & Jared
Nie som veľký Wanda/Jared fanúšik, ale táto promo fotka sa mi veľmi ponúkala a ja som ju musela takto jednoducho zneužiť. A hoci viem, že Leca filmový cast neschvaľuje, aj tak jej tento obludný kúsok venujem, pretože absolútne jej obľube tohto páru nerozumiem :D
Merlin (Merlin)
Seriál Merlin sa už skončil, bohužiaľ značne tragicky (áno, myslím to dvojzmyselne), ale nikto nikdy nepochová tie krásne prvé série, ktoré si rozhodne zaslúžia pozornosť kvôli skvelému castu, úžasnému humoru a krásnym príbehom.

A teraz nasledujú wally k seriálu Once upon a time. Nie, stále ma to neprešlo. Nie, stále som sa nedostala cez svoju posadnutosť mojím obľúbeným kapitánom. Nie, nechystám sa to čoskoro napraviť. Prepáč, Leca, ale nič sa škrtiť nebude :P Väčšina z týchto wallov je reakciou na poslednú epizódu, takže kto nevidel, nech si pohľad na ne ušetrí - aka spoilers, spoilers, spoilers. Kto nemá rád Hooka, aj ten nech si pohľad na ne ušetrí. Kto by sa chcel sťažovať, toho vopred upozorňujem, že sťažnosti sa neprijímajú. I love him and there is nothing you can do about it!
 

Evil mind (Once upon a time) - Tamara
Tamara je hnusná postava. Regina a Rumple sú možno zločinci, ale takí, ktorých radi neznášate (prípadne len čisto milujete). Tamara je hnusná a želám jej veľmi krutú a strašnú smrť. Sama nerozumiem, prečo som vôbec spravila tento wallpaper :D
Let´s take the hard path (OUaT) - Charmings
Papa Charming, Mama Snow a baby Emma. Tento wall je len jeden z rady mnohých experimentov, ktoré som včera/dnes podnikla. Ak už nič iné, tak OUT mi rozhodne pomáha rozširovať si svoje grafické schopnosti.
Maleficent (OUaT) - 1x22: A Land Without magic / 2x20 The Evil Queen
Once upon a time je seriál naplnený paralelami a konkrétne táto jedna z poslednej epizódy prvej série a 20 časti druhej série, kde obaja - Emma aj Hook - bojujú s istou podobou Maleficent, je jedna z mojich najobľúbenejších.
Welcome aboard (OUaT) - 2x21: Second Star to the Right
Things we do (OUaT) - 2x22: And Straight On 'til Morning
You will never change (OUaT) - 2x22: And Straight On 'til Morning
I just needed reminding (OUaT) - 2x22: And Straight On 'til Morning
Ak by som mala ukázať prstom na jeden wallpaper z tejto aktuálky, na ktorý som hrdá najviac, tak to bude jednoznačne tento. Nielen že sa mi páči moje vlastné spracovanie (čo sa často rozhodne nestáva), ale zároveň zbožňujem tie dve scény, ktoré zachytáva. S tým, čo sa v poslednej epizóde udialo, niet divu, že sa mi občas nechce veriť, že sa tie veci naozaj stali...
We understand each other (OUaT) - Emma & Hook
Fix you (OUaT) - Emma & Hook
Captain (OUaT) - Captain Hook
Tick tock (OUaT) - Milah & Hook
What are you fighting for? (OUaT) - Charming & Hook
Welcome aboard...
12-05-2013
Prekvapenie! Prichádzam k vám po dlhých mesiacoch s novým layoutom, na ktorom je prekvapivo môj najobľúbenejší zo všetkých kapitánov. Áno, varovala som vás, že to vyzerá tak, že nás bude na mojom webe strašiť ešte veľmi dlho, pretože moja mánia v ničom nepoľavila, ba naopak ešte zosilnela a s tým, ako veľmi sa mi chce vyrábať nové layouty a aktuálky všeobecne, to vyzerá, že sa tu naňho budeme dívať aspoň tak do septembra. A potom budeme oslavovať nástup tretej série Once upon a time a určite sa dočkáme aj nejakých Hookovských Vianoc... Hmm, vidím to tak, že tento rok bude celý venovaný len Hookovi :D