Marec 2013

Wallpapers: OUT, VA, Glee
28-03-2013
Namiesto toho, aby som zverejnenie tejto aktuálky odkladala, kým budem mať nazbieranú peknú kôpku wallpaperov, vám ich prinášam už dnes. A keďže je neskoro večer a ja v skutočnosti ani nemám k tomuto viac čo povedať, pre dobro nás všetkých sa odmlčím, kým nebude príliš neskoro. Oh, a všetkým prajem v pondelok čo najmenej vody – len pre prípad, že nemáte sebapoškodzovacie sklony a neželáte si opak. V tom prípade nech je po vašom a želám vám vody veľa! :P
Against all odds (GLEE) - 4x17: Guilty Pleasures
Darren + klavír + emocionálna pieseň a to všetko spolu na jednej scéne = moje psychické roztopenie sa. Po dlhšej dobe som sa rozhodla opäť raz vzdať wallom hold tej úžasnodokonalosti, ktorou je Darren Criss.
Creep (GLEE) - 4x17: Guilty Pleasures
Som maximálne sklamaná z toho, čo si tvorcovia Glee pripravili pre Rachel a Brodyho. Ak ide o mňa, táto scéna sa nikdy neodohrala (hoci tá pieseň je skvelá) a radšej sa budem vracať k ich prvých spoločným scénam, ktoré boli ešte pozitívne a... správne.
Killer (miscellaneous)
Wall bol vytvorený špeciálne pre Lusy a mal by zachytávať hlavnú hrdinku jej najnovšieho príbehu, ktorému sa v súčasnosti venuje.
Who I am (VAMPIRE ACADEMY) - Lissa Dragomir
Po walle venovanom Zoey Deutch ako našej novej oficiálnej Rose vám prinášam aj dve ďalšie: V prvom rade je to teda Lucy Fry ako oficiálna Lissa a...
Don´t hesitate (VAMPIRE ACADEMY) - Dimitri Belikov
Danila Kozlovskij ako oficiálny Dimitri. Chýbajú mu dlhé vlasy, ja viem, ale pravdou je, že ja som si ho pri čítaní knihy ako dlhovlasého ani nikdy nepredstavovala (či to náhodou nie je tým, že dlhé vlasy u chlapov nie sú obvykle moje obľúbené - česť výnimkám, *ehm*chrishemsworth*ehm*).
Deserves what he gets (ONCE UPON A TIME) - 2x04: The Crocodile
No a čo by to bolo za aktuálku, ak by tu nebol aspoň jediný wallpaper venovaný jednému z najsamúžasnejších seriálov a jeho najsamúžasnejšej postave. Ako si tak stále preklikávam staré epizódy (keďže Hook sa nie a nie objaviť v nových) objavujem hlášky, ktoré musia byť zachytené na nejakej grafike. A táto je jednou z nich...
Wallpapers: OUT, VA, NH
11-03-2013
Po rokoch prinášam novú várku wallov a asi by som mala vopred upozorniť, že viac ako polovica z nich sa točí okolo mojej aktuálnej mánie, ehm, ktorú máte možnosť vidieť aj na súčasnom layoute. A obávam sa, že ju uvidíte aj na tom nasledujúcom. A ak mi fakt šibne, tak nás tu tí dvaja budú pokojne strašiť až do konca roka. Mua-ha-ha.

People like us (ANGEL/BUFFY) - Buffy & Angel
Začneme zľahka niečím nie-OUTovským. Tento kúsok som vytvorila už dávnejšie a hádam skôr zo srandy ako zo serióznosti. Neplánovala som ho ani dokončiť, ale keďže som už tak strašne dávno nevytvorila nič k môjmu najobľúbenejšiemu páru celej televíznej doby (aj keď sa obávam, že pokiaľ sa Captain Swan stane realitou, toto prehlásenie už možno viac ani nebude pravdivým), no proste som to dokončiť musela, hoci spokojnosť je len veľmi nízko nad nulou.
Our heart glows (NIGHT HUNTRESS) - Cat & Bones
Už hádam pred celými storočiami som sľúbila Sunny celú kopu Night Huntress wallpaperov a v čase, keď som to sľubovala, som ešte aj verila, že ich vytvorím, ale ako čas napredoval, moja motivácia/múza/chuť/nápad sa stratil. Rozhodla som sa teda aspoň dokončiť tento jeden wall, ktorý mi strašil v PC už nejaký ten piatok.
Violence (VAMPIRE ACADEMY) - Rose Hathaway
Sotva som prehlásila, že kým nemáme oficiálny cast, budem zneužívať na Rose Odette Yustman... a už sa aj objavil oficiálny cast. Prekvapivo som s ním náramne spokojná - teda, s tou hlavnou trojicou, ktorú už poznáme, ešte netrpezlivo vyčkávam, kto si zahrá Christiana a ak ma sklamú v tomto, tak mi bude šumafuk aj to, že hrá Dimitriho taký kus skvelého chlapa. Prešlo sotva pár dní a ja som už vytvorila tento kúsok so Zoey ako Rose. Chystám sa zachytiť aj ďalších, ale... Kto vie kedy.

A teraz už spomínané Once upon a Time wally. Kto nie je fanúšikom #CaptainSwan, ten by radšej pre vlastné dobro pokračovať nemal (inak, už som prišla na to, aký má tumblr význam – pripravovať vás o vzácny čas, ktorý by ste mohli stráviť nejako produktívnejšie). Neokomentovala som osobitne všetky wally, lebo pravdou je, že už k tomu nemám viac čo povedať. Zbožňujem ich a moje fangirl srdce zomrie, ak sa nestanú realitou.

Half alive (ONCE UPON A TIME) - 1x07: The Heart Is... / 2x04: The Crocodile
Keď človek strávi niekoľko hodín na tom prekliatom tumblri a sleduje toľko príspevkov so všetkými tými paralelami, ktorými je tento ohromný seriál naplnený, má chuť sám jednu z nich zachytiť - v preklade: Emma prišla o Grahama, Hook o Milah... (a teraz by mali nájsť jeden druhého ^^)
Kindred spirits (ONCE UPON A TIME) - Emma & Hook
Rotten (ONCE UPON A TIME) - 2x11: The Outsider
Tento wallpaper vznikol hneď vo dvoch verziách, ale rozhodla som sa nepreháňať a zverejniť len jednu z nich (kto vie, či lepšiu alebo horšiu). Tá scéna ma z nejakého záhadného dôvodu fascinuje, a čo povedala Belle, ma zas strašne irituje. Asi som zaujatá, ale nikdy mi veľmi nevadilo, čo sa jej na konci tejto časti stalo. Aj keď je pravdou, že to kvôli Rumplovi schytáva už príliš často. Že ju to ešte baví.
We make quite the team (ONCE UPON A TIME) - Emma & Hook
Stačí jediný pohľad, aby ste pochopili, že ide o wallpaper, z ktorého vznikol tento layout. Prekvapivo je to už druhý svetlý wall tejto aktuálky, ale pravdou je, že keď si ja raz zvyknem na nejakú techniku/farby/textúru, tak to využívam stále dookola... a doookola... a doookola.
World is against us (ONCE UPON A TIME) - Emma & Hook
Wrong about you (ONCE UPON A TIME) - 2x06: Tallahasse
Určite dôjdeme ku dňu, kedy zachytím na walloch všetky Captain Swan scény z tejto najúžasnejšej epizódy – hádam nie len tohto seriálu, ale ever.