Október 2013

Wallpapers: VA, OUT, TW
29-10-2013
Úprimne? Chcela som vás prekvapiť nejakou masívnou aktualizáciou, ale stala sa taká vec, že nemám žiadnu inšpiráciu, múzu, nápady, nič, nothing at all, prázdna myseľ, dutá hlava, neschopné prsty... Verila som, že až sa tretia séria Once upon a time rozbehne, ja nebudem vedieť čo zwallovať skôr, ale pravdou je, že aj keď sú tie nové časti ohromné (z toho môjho "posadnutá Hookom" hľadiska), nie som schopná ich dostatočne zneužiť. Povedala by som, že to bude predovšetkým množstvom školských povinností, ktoré mi nedovoľujú oddávať sa veciam, ktoré ma bavia a napĺňajú. Uvidíme, či sa to v budúcom mesiaci nejako zlepší (aj keď o tom úprimne pochybujem), pretože by som rada hodila na wall aj nejaké tie scény a postavy z Teen Wolf, v každom prípade mám pre vás tento mesiac (ah, to znie smutne) iba týchto šesť (prevažne Hookovských) wallov (šokujúce, ja viem, ale niekto ma OBVINIL, že moja mánia už zrejme stratila na svojej intenzite, keď som na layout hodila chlapov z Teen Wolf, takže, Leca, nie, moja mánia je stále tu a ešte sa nechystá do dôchodku :P).

Teen Wolf (Teen Wolf)
Potrebuje to komentár? Tento wall bol podkladom pre súčasný layout, ktorý tu zrejme nechám až do Vianoc. Dovtedy snáď dostanem nápad na adekvátnu náhradu.
Avenging Angel (Vampire Academy) - Rose Hathaway
Nesmie tu chýbať ani troška Vampire Academy... Áno, moja myseľ je natoľko prázdna, že neviem ani to, ako by som to mohla okomentovať...
Perhaps I Woul (Once upon a time) - 3x02: Lost Girl
Túto jedinú scénu z tretej série som bola schopná ako tak zwallovať. I keď to bol nepochybne zlý nápad, lebo som ho prerábala asi štyrikrát a s výsledkom stále nie som spokojná. Až ma moja múza nakopne (ak k tomu v tomto živote vôbec ešte dôjde), zrejme sa dočkáme reedície.
Team (Once upon a time) - Emma & Hook
S nasledujúcimi troma wallmi som už o čosi spokojnejšia. Je tiež pravdou, že som na nich pracovala najdlhšie. Jediný problém bol - ako zvyčajne zakaždým keď nejde o wally ku Glee - s textom. Táto spoločná promo fotka je skvelá, len som mala dojem, že umiestnenie postáv na nej bolo trošku nekorektné. (Mehehe.)
I want (Once upon a time) - Emma & Hook
Neverila som, že tento wall dokončím, bolo to len hranie sa, zatiaľ čo sestra dávala synovcovi diktáty. Obvykle sa mi v prítomnosti cudzích ľudí v miestnosti wallovať nedarí, ale tento jeden sa mi naozaj páči.
Pirate can be a hero (Once upon a time) - Captain Hook
No a keďže Hookova promo fotka je jednou z najúžasnejších ever, verím, že ju ešte zopárkrát zneužijem. Tento wallpaper je inak môj osobný favorit, zrejme môj najobľúbenejší wall, aký som kedy vytvorila.