September 2013

Layout: Teen Wolf
18-09-2013
Všetci tú prítomní anti-Hookovia majú šťastie! Minulý týždeň som začala sledovať seriál Teen Wolf a behom nasledujúcich pár dní som si pozrela všetky tri série (takže teraz netrpezlivo čakám do januára na pokračovanie) a keďže sa mi ten seriál zapáčil tak veľmi, že... no proste veľmi veľmi, rozhodla som sa minúť trochu svojej fanúšikovskej energie práve na nový design, ktorý by v opačnom prípade určite bol Hookovsky zameraný, ak by som sa na Teen Wolf nezačala pozerať.

Kto tento seriál nepozná a obľubuje vlkolačiu tematiku (alebo hoc aj neobľubuje, po tomto možno budete, kto vie), rozhodne neváhajte a pozrite si to. Z ich vlkolačích podôb sa možno budete sprvu smiať, ale dej je zaujímavý, chytľavý, plný rôznych zvratov (ktoré vás možno aj šokujú, ak sa predtým nedostanete k spoilerom, ehm), hlavného hrdinu Scotta budete buď neznášať alebo milovať (to je ten v strede), Stiles je nehorázne vtipný (vľavo) a Derek je proste kus (správne, to je ten vpravo). Na layoute teda vidíte moje dve obľúbené postavy (Derek a Stiles), no a ten tretí je tam len tak do počtu (takže ste správne vydedukovali, ktorá z možností milovať-neznášať prevláda u mňa :P). Ako dlho sa na týchto troch budete pozerať, to netuším, snáď kým znovu neprepukne moja Captain Swan mánia.

Wallpapers: Kate Daniels, The Host, NH, OUT, VA
09-09-2013
S novým mesiacom sa vo mne nabila aj nová energia a tak vám prinášam nejaké nové wally. Škola sa čoskoro začína, takže postupne bude tej energie (a chuti a času) ubúdať, ale aj napriek tomu dúfam, že sa mi podarí aktualizovať to tu aspoň raz do mesiaca - ako to vlastne robím celý tento (a predchádzajúci a pred-predchádzajúci) rok, takže by teoreticky nemusela nastať žiadna zmena, no nie? Ah, ušetrím vás teda týchto rečí, ktoré snáď aj tak nikto nečíta, a nechám vás "pokochať" sa touto "nádherou", čo zo mňa "vyšla". Ehm, to už asi bolo priveľa úvodzoviek...

Danila Kozlovsky (Actors)
Nemám príliš vo zvyku vytvárať wally s hercami, ale kvôli Danilovi som mala chuť urobiť výnimku a mám dojem, že by som z toho do budúcna aj celkom rada spravila pravidlo, meheheh.
Beast Lord (Kate Daniels) - Curran
Premiéru na tomto webe si dnes odohrávajú moje prvé dve wally ku knižnej sérii Kate Daniels. Pravdou je, že som na túto tému chcela niečo vytvoriť už skôr, no nemala som inšpiráciu a vlastne ani vhodných hereckých predstaviteľov. Napokon ma k tomu "dokopala" Sunny a ja som pod nátlakom vytvorila toto...
Stay With Me (Kate Daniels) - Curran
...a toto. Na oboch walloch je Pán šeliem aka Curran aka zlatá veľká mačička [niežeby som tých mačiek v reáli nemala až-až]. Kto nečítal, rýchlo napraviť, možno sa práve vyhýbate vašej novej obľúbenej sérii.
Honourable Man (Night Huntress) - Ian
Ako obvykle namiesto toho, aby som čítala nové knihy a ďalej sa čitateľsky vzdelávala, chytila som do rúk Night Huntress a takto to dopadlo, pretože som sa inšpirovala jednou hláškou z tretieho dielu, ktorá bola práve o Ianovi (hláška, nie diel, ak to celkom náhodou niekto nečítal). Ian je rozhodne (druhá) obľúbená postava, a keď som dostala povolenie zneužiť na tento účel Alexandra Skarsgarda (keďže mne osobne sa nijako extra veľmi na Iana nehodí, ale inú, lepšiu voľbu som nemala), stvorila som tento div.
My Home (Night Huntress) - Cat & Bones
U NH ešte pri jednom walle zostaneme. Nedávno internetom preletela šokujúca správa, že siedma časť Night Huntress bude poslednou o Cat a Bonesovi, takže ma ovládla vážna nostalgia (takmer až depresia) a myslím, že ju budem v blízkej dobe vyjadrovať na viacerých wallpaperoch.
Body and Soul (The Host) - Wanda & Melanie
Keď mi tu do ucha neustále vyhráva Radioactive od Imagine Dragons, neustále myslím na Hostiteľa. Pod vplyvom tohto songu vznikol najprv tento wall s Wandou a Melanie.
To Die For (The Host) - Wanderer
A potom vznikol tento wall s Wandou, kde som zneužila screencapsy z konca filmu. S výsledkom som prekvapivo podivne spokojná.
Stay Alive (Vampire Academy) - Rose Hathaway
Vampire Academy: Blood sisters je v plnom očakávaní. Prvý trailer obrátil celý fandom hore nohami tým veľmi negatívnym spôsobom, ale ja sa stále teším a stále som spokojná ako s hercami (viz. prvý wall :D), tak aj... Čo ja viem? Jednoducho nebudem pesimizovať, kým to neuvidím na veľkom plátne (aspoň trikrát).
Let You Down (Once upon a time) - Emma & Hook
Ha! Že ste si mysleli, že vás aspoň dnes ušetrím svojej Hookmánie! Nie! Neušetrím! Nová séria je už na spadnutie a hoci žiadne promo fotky ešte nemáme (damn!), tak už sa objavili fotky z prvej časti a moje nadšenie je vyburcované na maximum.