Apríl 2014

Wallpapers: OUT, OUATW, Psych
30-04-2014
Najprv že hej, potom že nie, najprv že musím, potom že netreba, najprv že to takto nemôžem nechať, potom že sa mi nechce... A potom som sa prestala hádať sama so sebou a začala pracovať na aprílovej aktuálke, ktorá prichádza doslova v posledných hodinách, ale predsa len ešte stále v apríli! Wallov síce nemám desať, je ich len osem, plus ten jeden navyše z minulého mesiaca, to činí jeden wall pozadu... Ale stále lepšie toto, ako keby som odkladala celú svoju tvorbu do budúceho mesiaca, lebo to by ich určite bolo desať. Ale rozhodne nie o veľa viac. Aj keď... Je otázne, koľko ich bude v ďalších dvoch mesiacoch s prichádzajúcimi štátnicami a potom prijímačkami... Eh, to necháme na neskôr.

Až na jeden wall k seriálu Psych (ktorý bol po ôsmich sériách ukončený krásnou, emóciami naplnenou epizódou) tu mám samé Once upon a Time... Plus Wonderland. Najprv som váhala, ale krátko pred Veľkou nocou ma čosi posadlo a dopozerala som tých asi 10 epizód, ktoré mi zostávali. A prekvapivo to nebolo až také zlé, ako sa mi to zdalo na začiatku. Väčšinou som ale robila wally k posledných epizódam, takže kto to nevidel a chystá sa... SPOILERY! :D

Marry me (Psych) - Juliet & Shawn / 8x10 The Break Up
Úžasný koniec, úžasného seriálu. Síce posledné série už neboli také dobré ako prvé, ale stále zostane Psych jedným z mojich naj seriálov a Shawn a Juliet jedným z mojich najobľúbenejších párov.
Heart of yours (OUATW) - Anastasia & Will / 1x11 Heart of the Matter
Will a.k.a. Knave of hearts je rozhodne jednou z najlepších postáv Wonderlandu, preto som šťastná prešťastná, že sa objaví aj vo štvrtej sérii OUT ako HLAVNÁ POSTAVA! Pevne verím, že (aj keď asi nie vo všetkých epizódach) sa v seriály znovu objaví aj Ana a.k.a. Red Queen. Tí dvaja sa stali jednou z mojich naj dvojíc a táto scéna ma vážne zlomila.
I forgive you (OUATW) - Anastasia & Will / 1x13 And They Lived...
Will a Ana po druhýkrát, opäť v krásnej scéne, pri ktorej som sa usmievala ako mesiačik na hnoji. Ana je síce trochu otravná postava so svojimi hlúpymi rozhodnutiami, ale Will ju robí omnoho prijateľnejšou.
Product of cruel world (OUAT in Wonderland) - Jabberwocky
Po Willovi mi najviac sadla Jabberwocky, ktorú by som tiež rada uvidela v OUT (aj keď tuto si zas také veľké nádeje nerobím, ah). Wonderland napokon dostal len jednu sériu a aj keď sa skončil happy endom, práve kvôli možnému príbehu z minulosti Jabberwocky by som sa na druhú sériu aj tešila. Škoda.
You´re afraid of nothing (OUATW) - Jabberwocky & Jafar / 1x13
A ešte raz Jabber, tentokrát s Jafarom, v tej hnusnej prehnusnej scéne. Ugh, mrcha Jafar.
Wasted years and endless torment (OUT) - Hook & Ariel / 3x17
Už keď ohlásili, že aj v 3B sa bude jedna epka venovať flashbackom z Hookovej minulosti, som vedela, že tá epizóda bude epická. A bola. Len trochu... No... Nie tak pozitívne epická ako Good Form. Počas posledných desiatich minút sa moje srdce zlomilo niekoľkonásobne.
I still do (OUT) - Hook & "Ariel" / 3x17 The Jolly Roger
Ugh, bez komentára?
Tallahassee (OUT) - Emma & Neal / 3x15 Quiet Minds
Teraz, keď už vieme, aký je Nealov osud, môžem jemu a Emme venovať jeden wall, že? Aj keď mi to pripadá čudné, mať tu týchto dvoch a žiadny Captain Swan wall. Hm. Hm.