August 2014

Wallpapers: Buffy, OUaT & GoT + 6th birthday
31-08-2014
Wou, počas prázdnin som bola očividne taká zaneprázdnená nič nerobením, že som celkom zabudla aj na narodeniny, ktoré môj web 23. júla oslavoval. Dopekla, mohla som tak mať počas júla aspoň jeden príspevok. No nič to, nemá cenu plakať nad mojou lenivosťou.

Obvykle počas svojich webových narodenín robím menší historický prehľad zmien a udalostí, ktoré sa na webe udiali. Pravdou ale je, že každým rokom sa tu toho deje čoraz menej (vzhľadom k mojej lenivosti a možno aj občasnej zaneprázdnenosti inými vecami) a tak nie je veľmi o čom hovoriť. Za uplynulý rok na webe pribudlo zopár wallpaperov, zopár textúr, vytvorila som zopár obálok a zopár designov. Žiadne veľké akcie, ktorých by som sa zúčastnila, neprebehli, nepribudli žiadne spriatelené stránky ani nič podobné. Som celkom vďačná sama sebe, ak sa mi podarí každý mesiac pridať aspoň tie wallpapery (čo, ako vidíte, sa mi v posledných dvoch mesiacoch veľmi nedarilo). V každom prípade, nechystám sa na svoj web zanevrieť, hoci to občas vyzerá, že som naň už dávno zanevrela. V grafike budem pokračovať, kým ma niekto násilím neprinúti prestať. Tento rok sa snažím dosiahnuť 100 wallpaperov – zatiaľ nie som ani zďaleka blízko a táto letná brzda mi fakt nepomohla, ale ja sa nevzdávam a 1. januára pri sčítaní (ľudu) zistíme, či sa cieľ podarilo alebo nepodarilo splniť. Dovtedy bojujeme. Najbližších 12 mesiacov budem tak nejako oslobodená od akýchkoľvek povinností (lebo niekoho nezvali do školy), tak snáď budem tvorivejšia. Snáď. Možno. Hádam. Prosím prosím.

#LifeHasKilledMyCreativity

A teraz sa presunieme k niečomu zaujímavejšiemu. Ehm. Počas leta som toho veľa nevytvorila, ale rozhodla som sa zverejniť aspoň týchto päť úbohých wallpaperov, nech tu nie je také hrozné ticho. Nový design trošičku oživil moju Buffy mániu, samozrejme, musí tu byť aj jeden Hook a nejakou náhodou sa pozornosť dostala aj Game of Thrones (Márne som verila, že si v lete nájdem čas na prečítanie ďalších častí - leto bolo očividne príliš krátke).

Mother of Dragons (Game of Thrones) - Daenerys Targaryen
Nepáči sa mi to a mohlo to byť lepšie, ale keď už som sa s tými drakmi toľko sra...trápila, tak to už musím zverejniť, inej cesty niet :D
With you (Once upon a time) - Emma & Hook / 3x22 There's No...
Absolútne som nebola schopná vyžmýkať z finálnych epizód Once upon a time všetok ich potenciál a ja vôbec nerozumiem prečo. Ale tak aspoň niečo sa mi podarilo...
Losing control (Buffy) - Drusilla & Spike
Pri hľadaní obrázkov na design som si stiahla zopár ďalších do zásoby a kupodivu som ich aj hneď využila (hneď s trojmesačným oneskorením).
I want (Buffy) - Buffy & Angel
Najprv že hej, potom že nie, potom že hej, potom že zase nie a potom som spravila toto a rozhodla sa nechať si to - takto to vyzerá, ak človek chce, ale z nejakého dôvodu nie je schopný spraviť normálny wallpaper. Bojuje s tým, bojuje, niekoľkokrát to vzdá a potom sa rozhodne uspokojiť aj s málom a nízkou kvalitou. Hej, o tomto je celá táto aktuálka, mám dojem.
Children of the night (Buffy) - Drusilla, Angel & Spike
A napokon tu máme vo wallpaperovej podobe aj hlavičku súčasného designu. Hľadala som iný, lepší text, ale nič ku mne neprichádzalo (fakt, totálna prázdnota, niekto mi ukradol múzu, asi budem musieť vyhlásiť pátranie).
Čo dodať na záver? Sama sebe (keďže môj web sám od seba nedokáže nič normálne vyprodukovať a ja vôbec nechápem prečo) prajem viac tvorivosti do ďalšieho roka, nech mám zo seba počas oslavy siedmich webových narodenín lepší pocit.