December 2014

Wallpapers: OUaT, Arrow, AoS & Happy New Year!
31-12-2014
Koniec roka 2014 sa už blíži a ja ako správny geek trávim posledný deň v roku čítaním, spaním a pripravovaním grafickej aktuálky a potom plánujem ďalšie čítanie, kým sa nepôjdem pozrieť na náš smiešny dedinský ohňostroj a zase sa vrátim, áno, k čítaniu. Už teraz som si vedomá, že sa mi moju výzvu "spraviť za rok 2014 aspoň 100 wallov" splniť nepodarilo, ale aj tak sa pokúšam vylepšiť si skóre týmito poslednými kúskami k seriálom Agents of Shield, Arrow a samozrejme i k Once upon a time. Šokujúce, svoju poslednú tohtoročnú aktuálku neuzavriem nijakým wallom s Hookom. Wou, fakt šokujúce! Až tak veľmi, že mám chuť obetovať čítanie a pripraviť niečo len pre ten dobrý pocit. Ak by sa tu náhodou objavil update, tak som tej potrebe očividne prepadla. Čo by nebolo vôbec čudné.

Agents of Christmas (Agents of S.H.I.E.L.D.)
Najprv veľmi jednoducho začneme wallom, ktorý som pripravila pre tohtoročný vianočný design. Ak by mal niekto záujem si počas Vianoc... ehm... budúci rok "skrášliť" plochu monitora.
Work hard and earn it (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Jemma Simmons
Charakterový wall s Jemmou - mám ju rada, ale na začiatku druhej série ma jej správanie voči Fitzovi trochu vytáčalo. V každom prípade je to zaujímavá a jedinečná postava.
Whisper (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Skye
Skye nie je práve mojou najobľúbenejšou agentkou Shieldu, ale má aj svoje svetlé chvíle. Keď je s Wardom, napríklad. Alebo by mi celkom stačil ten Ward?
The dont break us (Arrow) - Laurel Lance
Čítala som veľa rozporuplných komentárov na kostým Laurel ako Black Canary - mne osobne pripadá riadne badass, konečne baba s poriadnym odevom, v ktorom nie sú na obdiv v prvom rade jej prsia. Nie som si istá, nakoľko sa mi bude páčiť príbeh jej premeny (lebo zatiaľ sme z neho veľa nevideli, fakt nie), ale minimálne bude vyzerať dobre!
Queens of Darkness (OUaT) - Maleficent, Ursula & Cruella
Z príchodu/návratu Maleficent, Ursuly a Cruelly DeVille do Once upon a time mám trochu rozporuplné pocity. Ak by prišli po jednej, asi by to bolo iné, ale takto naraz... Obávam sa, aby tam vôbec ešte zostal priestor pre postavy, ktoré už poznáme a milujeme. 4A sa mi síce páčilo, ale mám dojem, že postavy z Frozen dostali zbytočne priveľa priestoru, vďaka čomu iné príbehy utrpeli. V každom prípade... Nevyzerajú tie tri báječne??
Beast (Once upon a time) - 4x12 Heroes and Villains
Nie som Rumbelle fanúšik, nie som ani fanúšikom Rumpla a vlastne ani Belle. Ale bola som taká natešená, keď Belle v závere 4A konečne otvorila oči. Jej postava kvôli toľkej zaslepenosti hrozne trpí - nebyť jeho, aj by som ju mala rada.

To by bolo asi na záver všetko. Môžem vám hádam už len zaželať všetko dobré do nového roka, nech je 2015 lepší ako bol 2014, nech dodržíte všetky predsavzatia, ktoré si dáte (aj keď by som odporúčala nedávať si žiadne, život je príliš krátky, aby sme sa takto obmedzovali) a tiež dúfam, že môjmu webu zostanete verní a občas sem zaskočíte aj v nasledujúcom roku :)

S pozdravmi a obrovskou láskou vaša Michelle.

Šťastné a veselé!
23-12-2014

Merry Christmas

Agents of C.H.R.I.S.T.M.A.S.
14-12-2014
Po pol roku k vám prichádzam... Moment... Po POL ROKU? Wou. Sama som si až do dnešného dňa neuvedomovala, že nás tu môj upírsky design strašil už pol roka. Keď si spomeniem na dni, kedy som menila design každý mesiac a už vtedy sa mi zdalo, že som ich tam mala príliš dlho... Wou. Začnem teda ešte raz...

Po pol roku k vám prichádzam s novým designom, ku ktorému som sa donútila hlavne preto, lebo sa blížia Vianoce a ja mám rada svoje tematické vianočné designy. Tento rok takmer žiadny nebol, pretože nevedela prísť s ničím originálnym, až som minulý týždeň dostala nápad na...

Agents of C.H.R.I.S.T.M.A.S.

Agenti S.H.I.E.L.D.U. nie sú práve najveselšou kopou, takže sa všetci na designe mračia a nesie sa to tu v temných farbách, ale vynahradíme si to svetielkami, ktoré sa rozsvietia tento týždeň v piatok/sobotu. Nie je to môj najlepší design a nie je ani najoriginálnejší, ale stále vravím, že niečo je omnoho lepšie ako nič.

Minulý mesiac som sa nedopracovala k tomu, aby som pripravila grafickú aktuálku - je to hlavne tým, že som sa celý mesiac snažila poraziť NaNoWriMo. Čo mi, bohužiaľ, nevyšlo, takže teraz nemám ani dopísaný šiesty diel, ani som nevyrobila žiadne wally. Pokúsim sa to do konca roka ešte napraviť :)