Február 2014

Wallpapers: VA, TW, OUT, Frozen
16-02-2014
Hovorila som si, že ak by sa mi podarilo každý mesiac urobiť aspoň 10 wallov, tak by sa mi tú stovku do konca roka určite prekonať podarilo. Ale. Vidíte, už je február a ja až teraz prichádzam s prvou desiatkou. Viem, že rok má 12 mesiacov a tak by som teoreticky mohla dva vynechať, ale ak som s vynechávaním začala už teraz, kto vie (nie, to nie je básnická otázka, VŠETCI to vieme), ako to bude pokračovať ďalej. Ale ja sa nevzdávam, práve toto je jedna z mála vecí, ohľadom ktorých byť negatívna odmietam a bodka.
Vampire Academy (Vampire Academy)
Už si nie som istá, či tento wall vznikol ešte minulý rok alebo len minulý mesiac, v každom prípade ho zverejňujem až teraz. Naša premiéra VA sa blíži a aj keď teda správy z USA nie sú práve pozitívne (najmä čo sa pokračovania týka), ja som stále nadšená, neviem sa dočkať a grafikuje sa mi s tými promo fotkami že sakra dobre, ako máte dnes možnosť vidieť.
I won´t bite (Vampire Academy) - Lissa & Christian
Nie sú síce mojím naj párom z VA, ale Christian vždy bol (je a bude) mojou obľúbenou postavou z VA, takže ho zrejme zneužijem ešte veľakrát. Už som spomínala, že sa toho filmu neviem dočkať?
Bound together (Vampire Academy) - Rose & Lissa
Obrezávanie postáv sa mi tak zapáčilo, že sa to nimi v tejto aktuálke priam hemží, veď to vidíte.
Kill the man I love (Vampire Academy) - Rose
Síce je to fotka k prvému filmu, ale keď som s tým wallom začala, tak nejako som sa ho rozhodla situovať skôr do Shadow Kiss (keďže filmu sa zrejme nikdy nedožijeme, fňuk).
Mirror Mirror (Once upon a time) - Evil Queen
Na to, ako zložito to môže vyzerať, som nad tým wallom strávila celkom málo času. Ale páči sa mi. Hlavne tá hláška (ale iba v podaní Charlize Theron, chills).
Think of you (Once upon a time) - Emma & Hook
Wallpaper, z ktorého vznikol aktuálny header. Maximálne neoriginálny, ale tak ako som spomínala, s tým designom som sa fakt ponáhľala.
Alpha. Beta. Omega? (Teen Wolf) - Derek
Derek to má v Teen Wolf fakt ťažké. A ešte som mu ani chudákovi nedokázala urobiť poriadny wall, toto sa mi vôbec nepáči, ale tak neodstránim to už len preto, lebo je to konečne wall s Derekom, no.
Shadow (Teen Wolf) - Stiles / 3x18 Riddled
Uff, 18ta epizóda Teen Wolf moje nervy riadne vydrásala. Toto sa robí? Toto? Stilesovi? Toto? Tento prvý kúsok je trochu experimentálny, pôvodný zámer mi nevyšiel, tak som to upravila iba takto - čo mi pripomína, že by som asi už viac nemala experimentovať. Ale chúďatko Stiles.
Losing my mind (Teen Wolf) - Stiles & Lydia / 3x18 Riddled
Predposledným wallom (technicky posledným, keďže som ho ako posledný spracovala) sa vraciam k trochu tradičnejšiemu štýlu wallov, na aké sme u mňa boli donedávna zvyknutí. Ohromná scéna, aj som nad Stilesom slzy vyronila, a teraz netrpezlivo čakám, ako to vlastne celé dopadne a tiež na to, kedy sa konečne tí dvaja dajú dohromady!
Create a greater evil (Frozen) - Elsa
Áno, ďalší experiment. Neviem, o čo presne mi s týmto wallom šlo, ale tak nejako som posadnutá pesničkami z Frozen a ešte som aj celkom zmagorená aj článkami, ktoré som čítala k bakalárke. Práve táto veta mi z nich najviac utkvela v pamäti a keďže sa k Frozen tak hodí, chcela som to dať nejako pekne dokopy.