Január 2014

Nový design. Zase.
23-01-2014
Ehm. Áno, nechcela som, aby sme tu mali Vianoce ešte najbližšieho pol roka, tak som sa pred odchodom do Prahy poponáhľala a narýchlo zbúchala tento veľmi jednoduchý a (nie dvakrát originálny) design s nikým iným ako Emmou a Hookom. (Koho to prekvapilo, ten je tu asi po prvýkrát :D) Až keď som ho dokončila, tak som si uvedomila, že je rovnako fialový ako môj najnovší design pre Vampire Academy web, heh, a to fialová ani nie je moja obľúbená farba. Ako dlho sa na tých dvoch budete dívať, to je otázne, pretože budem rada, ak si behom niekoľkých nasledujúcich mesiacov nájdem čas vytvoriť zopár wallpaperov, nieto ešte design. Tak snáď to znesiete :P
Aký bol rok 2013?
01-01-2014
I v tohtoročný prvý deň nového roka som sa podujala na spísanie menšej LDG štatistiky. No, dobre, tak som ju možno spísala už včera (alebo predvčerom? ah tá moja pamäť deravá). Ale presne podľa (mojich nepísaných) pravidiel ju zverejňujem, až keď je starý rok oficiálne za nami a ja mám chuť si naňho nostalgicky zaspomínať. Čo sa mi v roku 2013 (ne)podarilo? Kde som uspela? Kde som zlyhala? Dočerta, začína sa to uberať akýmsi divným smerom. Takže, ehm, privítajte Štatistické okienko 2013!

Čo k tomu dodať? Sami vidíte, že až na tú zvýšenú aktivitu v oblasti wallpaperov (za ktorú aj tak môže iba moja neskonalá OUT mánia - seriózne, veď mi iba jeden wall chýbal do toho, aby presne polovica z nich bola venovaná tomuto seriálu), som sa v podstate nijako výrazne nepretrhla. A ak vezmem do úvahy, čo ma čaká v prvej polovici roka a ako stále netuším, čoho sa dočkám v druhej polovici roka, nevidím svoje vyhliadky do grafickej budúcnosti príliš ružovo. Áno, chcela by som poraziť tú stovku, ale otvorene si musím priznať, že s narastajúcimi povinnosťami už nemôžem podávať také grafické výkony ako kedysi. Posnažím sa ale, aby aspoň to málo, čo tu uvidíte, kvalitné a rozmanitejšie ako tento rok (ehm).

No a na záver svojím drahým návštevníkom želám všetko dobré do nového roka 2014, nech sa vám darí tak dobre ako doteraz - a ak sa vám nedarilo, tak nech sa vám už konečne darí! Budem sa tešiť na každú vašu návštevu a každý komentár, ktorý tu po sebe zanecháte :)