Máj 2014

Wallpapers: OUT, VA, Glee, GoT
31-05-2014
Rovnako ako minulý mesiac, aj tento prinášam aktuálku pár minút pred jeho koncom. V skutočnosti som to odkladala hlavne preto, lebo som verila, že sa mi ešte možno podarí dosiahnuť ten predvolený limit desať wallpaperov, ale, bohužiaľ, nepodarilo sa. No ako som už raz povedala, lepší je menší počet wallov ako žiadny. Preto tu dnes máte osem tematicky extrémne pestrých kúskov. Niektorí z vás možno očakávali že po tom EPICKOM finále Once upon a time som tie scény rozpitvala už aspoň na dvadsiatich wallpaperoch. No, zatiaľ mám len jeden, ale po štátniciach a prijímačkach a festivale sa na ne určite vrhnem... Takže tak koncom leta, možno.

There's no shame in fear (Game of Thrones) - Jon Snow
Na úvod veľmi netradične wally ku Game of Thrones. Keďže sa mi podarilo (KONEČNE) dočítať prvý diel, pozrela som si aj prvú sériu a teraz čakám, kedy začnem čítať druhý, aby som si o dva roky nato dodatočne pozrela aj druhú sériu. Ale hlavne som nedávno narazila na promo fotky, tak som ich aj hneď pár spracovala, počnúc Jonom.
Does not deserve to die (Game of Thrones) - Ned Stark
Som si myslela, že keď už idem do čítania s vedomím, že zomrie, tak si ho radšej nebudem obľubovať - a práve naopak, obľúbila som si ho zrejme ešte viac. V každom prípade, ešte stále som sa cez jeho smrť nepreniesla a asi sa cez ňu ani neprenesiem. NIKDY.
Stay (Glee) - Quinn & Puck / 5x13 New Directions
Na piatej sérii Glee boli len dve dobré veci - Counting Stars a fakt, že sa Quinn a Puck dali dohromady (a ešte Elliott, tak asi tri...)
If you need help (Zabiják ve výslužbě) - Kiarra & Ben
Lusy ma zase nahovorila na wally k jej príbehom a na tento jeden som extrémne hrdá, tak som sa ho rozhodla aj zverejniť. Žiadny iný dôvod než moju sebeckú pýchu v tom nenájdete :D
Put on a good face (OUaT) - Zelena/Wicked Witch
Zelena síce nebola mojou obľúbenou postavou a počas 3B som jej niekoľkokrát priala náhodnú smrť, ale ako obvykle u zrejme každého zločinca z Once upon a time, keď došlo na jej koniec, nechcela som, aby odišla. Zelena, na rozdiel od iných (Rumple a Regina v prvom rade), nepozabíjala stovky nevinných a celý jej problém spočíval v žiarlivosti. Chcela síce spraviť hroznú vec, no zaslúžila by si druhú (alebo tretiu?) šancu viac ako Regina.
You brought me home (OUaT) - Emma & Hook / 3x22 There's No...
Nepýtajte sa ma, koľkokrát som už to finále videla. Ako tomu bolo u 1x22 i 2x22, nemohla som i tentokrát uveriť, že to, čo som videla, naozaj natočili. Bolo to krásne, bolo to ohromné, bolo to dokonalé, bolo to VŠETKO a DESAŤKRÁT viac, než čo som očakávala.
Dead but so alive (Vampire Academy) - Natalie Dashkov
Keďže sa už objavili screeny z VA filmu, pomaly som sa pustila do spracovania jednotlivých scén. Pre tentokrát je to hlavne Natalie. Pravdou je, že v knihe som jej postave pozornosť nejako nevenovala, ale Sarah celkom zažiarila a koniec jej postavy sa ma vo filme dotkol omnoho viac.
Kill someone you used to know (VA) - Natalie & Rose
Natalie na druhú - aj keď technicky to bola Natalie na prvú, keďže tento wall vznikol ako prvý, ale teraz už naozaj len zbytočne táram... Dobrú noc.