Marec 2014

Wallpapers: VA, OUT, TW
25-03-2014
Tretí mesiac = 11 wallpaperov! Neuveriteľné, ale aj v marci sa mi podarilo splniť stanovenú kvótu, dokonca som ju o jeden wall prešvihla (prešvihla by som ju o dva, ak by som sa jeden z nich nerozhodla nezverejniť, pretože som si na poslednú chvíľu uvedomila, že sa mi vôbec nepáči). Najprv som si myslela, že to bude pestré, ale... No, nakoniec to nie je zas také pestré. Prinášam vám 2x Vampire Academy, 3x Teen Wolf a 6x Once upon a time.

Dhampir & Moroi (Vampire Academy) - Rose & Lissa
Samozrejme, aj v dnešnej aktuálke pokračuje moja mánia vystrihovania postáv a zasadzovania ich do nového prostredia - síce som sa krotila, ale zopár kúskov aj tak vzniklo. Počnúc Lissou a Rose, ktoré som posadila na múrik pred Akadémiu...
Unstable (Vampire Academy) - Rose & Christian
Od poslednej aktuálky sa tiež zmenila jedna vec: Videla som VA a určite mnohí z vás ju videli tiež. Neviem, ako to vnímate vy, ale podľa mňa sa Zoey a Dominic zhostili svojich rolí najlepšie, až je mi ľúto, že (s najväčšou pravdepodobnosťou) nebudeme mať možnosť vidieť ich v koži týchto (mojich najobľúbenejších) postáv opäť...
One hero (Teen Wolf) - Allison Argent / 3x23 Insatiable
Ah, 3B séria Teen Wolf bola absolútne... absolútne... slovami nezachytiteľná. Až som rada, že mám od toho seriálu teraz na pár mesiacov pokoj, pretože by som viac takéto napätia v tomto dramatickom období asi nezniesla. Čo sa dialo v 3x23, je nehorázne, a aj keď Allison nikdy nebola mojou obľúbenou postavou, musela som spraviť tento wall.
It´s okay (Teen Wolf) - Allison & Scott / 3x23 Insatiable
NO, IT´S NOT OKAY! Vážne, 3x23 bola taká *****, že som tú scénu musela spracovať hneď dvakrát.
Punch through the wall (Teen Wolf) - Stiles & Derek
Posúvame sa ďalej od tej prekliatej epizódy k wallu so Stilesom a Derekom, ktorý si objednala Leca ako narodeninový darček. A hoci sú tí dvaja mojimi obľúbenými postavami TW, spraviť wall s nimi oboma bolo mimoriadne namáhavé (tí dvaja ma absolútne neinšpirujú!). Ale dúfam, že Leca je s výsledkom aspoň trochu spokojná ;)
Powerful thing (Once upon a time) - Snow White / Mary Margaret
To by som nebola ja, ak by sa prevažná väčšina wallov nevenovala Once upon a time, že? Ale dnes je to tu trochu pestrejšie ako obvykle. Na úvod wall so Snow White.
Always (Once upon a time) - Charming / David
V podobnom duchu ako Snow si pre seba vybojoval wall aj Charming (a do budúcnosti sa možno objavia aj ďalší, ale dnes dostali priestor len títo dvaja).
Right inside my heart (Once upon a time) - Charming family
Túto trojku som mala rozpracovanú už od minulého roka, ale ani trochu sa mi nepáčil výsledok, preto som ho nikdy nezverejnila. Nedávno som ho však upravila a s novou verziou som omnoho spokojnejšia.
Open your eyes (Once upon a time) - Regina & Robin
Tak trochu ma vďaka tumblru posadlo shippovanie Outlaw Queen, ako znie oficiálny nickname pre Reginu a Robina Hooda.
Goodbye daddy! (OUT) - Emma & David / 3x14 The Tower
Pokračovanie tretej série je síce pekne dramatické, ale niečo tomu chýba... Hmm, čo by to mohlo byť? (ehmnedostatokHookaehm). V každom prípade, z 3x14 sa mi neuveriteľne páčila táto scéna s Emmou a Davidom - bol to síce len sen, ale aj tak to považujem za jeden z najlepších okamihov epizódy.
Broken (Once upon a time) - Emma & Hook / 3x14 The Tower
Všetci šokovaní, že tu doposiaľ nebol žiadny Hook, zdvihnite ruku. A zdvihnite druhú, ak vás neprekvapuje, že sa tu na záver predsa len objavil. Samozrejme, že sa objavil! Aktuálka bez môjho drahého kapitána by bola určite fascinujúca, ale v 3x14 bola predsa len jedna inšpiratívna scéna, ktorú som sa odhodlala spracovať, takže si túto teóriu dnes neoveríme (a kým k tomu budem mať čo povedať, tak si ju ani nikdy overovať nebudeme :P)