Október 2014

Wallpapers: VA, OUaT, TW, AoS
31-10-2014
Môj život konečne nabral akú-takú pravidelnosť a s ňou sa vrátila aj aká-taká inšpirácia, ktorá sa prejavila na týchto desiatich wallpaperov. Ako je určite vidieť, na niektorých z nich som pracovala extra dlho - na iných zase dvakrát toľko a to sú obvykle práve tie, ktoré vyzerajú najhoršie a najjednoduchšie (a práca na nich mi trvá dlho preto, lebo s nimi nikdy nie som spokojná, alebo nie som schopná dotiahnuť ich dokonca, až sa napokon uspokojím s tou prvou "schopnou" verziou). Tak či onak, prinášam vám 1x Vampire Academy, 3x Agents of S.H.I.E.L.D., 3x Teen Wolf a napokon aj 3x Once upon a time a len na jednom z nich je Hook! Zhoršila som sa, damn!

Fight for myself (Vampire Academy) - Rose Hathaway
Smútok z toho, že sa nedočkáme sfilmovania Frostbite ma už prešiel, ale to nie je dôvod, prečo by som nemohla k svojej obľúbenej sérii raz za čas vytvoriť nejaký wallpaper, že? Ale keďže oficiálne fotky k VA filmu ma už akosi neinšpirujú, ukradla som si jednu foto zo Zoeyinho photoshooto.
Damaged (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Fitz & Ward / 2x03 Making Friends and Influencing People"
Tak ako som k nemu na začiatku prvej série nemala žiadny vzťah, som si začiatkom tej druhej Fitza hrozne obľúbila. V každej doterajšej epizóde mal okamih, ktorý som mala hroznú potrebu zachytiť, takže by som vás mala upozorniť, že sa v tom chystám pokračovať :D
Moving on (Agents of S.H.I.E.L.D.) - 2x04 Face My Enemy
Jop, stále Fitz a jeho momenty.
Survivor (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Grant Ward
No a okamih slávy sa pre zmenu dostal aj Wardovi. Dôvod k vytvoreniu tohto wallu som mala len jediný - žeriem tú jeho promo fotku! Inak mám dilemu v tom, či ho mám rada alebo nie, keďže je to hrozný psychopatický hajzel. A tak.
New code (Teen Wolf) - Allison Argent
Trošku nostalgický wallpaper s Allison. Prechádzala som si galériu Teen Wolf promo fotiek a táto jedna nejakým spôsobom skončila v mojom photoshope (a hej, toto je praktický príklad teórie, ktorú som prezentovala v úvodnom odseku).
Start of something (Teen Wolf) - Lydia & Stiles
Už by to chcelo, aby sa títo dvaja v seriály nejako pohli. Začali tak krásne, lenže štvrtou sériou sa vývoj ich vzťahu spomalil, čo sa mi nepáči. Síce nepatrím k tým, ktorý by Maliu neznášali, ale aj tak preferujem týchto dvoch.
Evolving (Teen Wolf) - Derek & Kate / 4x12 Smoke and Mirrors
Toto bol hádam najšokujúcejší zvrat celého seriálu - Derek konečne nedopadol ako ten najväčší odpad! Nikoho mu nezabili, z jeho priateľky sa nestala psychopatická blbka, nikto ho nezmlátil do klbka, nikto mu nevzal jeho moc, nikto ho neuniesol... Je takmer až zložité uveriť tomu, že Derek Hale predsa len povstal z popola (ale mám pocit, že Jeff mu tento okamih slávy v ďalšej sérii určite nejako skazí, to je jeho parketa).
Bravery will follow (Once upon a time) - Belle French
Malý jednoduchý kúsok s Belle. Pôvodne mal na ňom byť aj Rumple, ale nenašla som vhodnú fotku a všetko ostatné, čo by som musela urobiť, aby ten wall vyzeral tak, ako som si ho predstavovala, znelo až príliš namáhavo. Takže... Len Belle.
I can´t lose you too (OUaT) - Emma & Hook / 4x03 Rocky Road
Potrebuje to nejaký komentár? Štvrtá séria je ako splnený sen - ako fanfiction a nie seriálová realita.
People like us (Once upon a time) - Elsa & Snow Queen
Silou mocou som musela mať tých wallpaperov desať a keďže som ani jeden z tých troch, ktoré som už mala predspravené, ale nedokončené, nedokázala spracovať tak, aby som bola spokojná, vytvorila som si nový. Chýbal kúsok a vzdala by som sa, ale napokon z toho nie je až taká katastrofa, ako to vyzeralo na začiatku.
12 new textures
12-10-2014
Po veľmi dlhej dobe som sa rozhodla zverejniť aj niečo iné než wally, niečo, čo by sa možno mohlo hodiť ostatným fanartistom, ktorí sem z času na čas možno ešte zájdu. Nie je toho veľa a tiež to nie je žiadna sláva, ale tak možno ich niekto niekedy využije a ak áno, tak vám pri tvorení prajem veľa úspechov ;)

After a very long time I've decided to create some new textures. I hope some of you will find them useful :)m o r e