September 2014

Wallpapers: OUaT, HG, Arrow, AoS
30-09-2014
S posledným dňom v mesiaci k vám prichádzam konečne s novou aktualizáciou, ktorá je o čosi plnšia, než tá predchádzajúca, pretože moja múza sa trošičku spamätala a dovolila mi byť tento mesiac relatívne kreatívnou (fakt, oproti predchádzajúcemu polroku som počas septembra bola kreatívna až až). Môžu za to prevažne nové seriály, ktoré som si počas leta naopozerala (Arrow + Agents of S.H.I.E.L.D.) a nová séria Once upon a time, ktorá oficiálne odštartovala túto nedeľu a ja sa už teraz trasiem nedočkavosťou na druhý diel. Škola ma síce nasledujúcich 12 mesiacov nečaká, ale najbližšie štyri budem praxovať v múzeu. Snáď to môj život aspoň na čas trochu oživí a spolu s ním sa naplno preberie aj moja múza. Držte mi palce.

Don´t give up on him (Hunger Games) - Katniss & Peeta
Začneme s wallom k Hunger Games, respektíve Mockingjay, ktorého prvá časť ide do kina netuším kedy. Nedávno som (po roku a jedenástich mesiacoch) dočítala tretí diel a musím povedať, že chápem, prečo z neho boli ľudia vo všeobecnosti sklamaní. Ale keďže to sklamanie vychádza predovšetkým zo spôsobu, akým je napísaní, neočakávam, že by sa podobné sklamanie nieslo aj s filmom (sklamaní snáď budú ľudia len z toho, že ho zase rozdelili na dva časti, lebo peniaze). Pôvodne som nič podobné neplánovala, ale keďže som mala v PC uložené najnovšie plagáty k filmy, vzniklo z nich toto.
Oliver Queen (Arrow)
Na tomto som začala pracovať už minulý mesiac, lenže výsledok sa mi nepáčil, preto som ho nezverejnila. Teraz nevyzerá o nič lepšie, ale moje nároky sa za mesiac zjavne náramne znížili, takže preto...
Sunny smile (Arrow) - Felicity & Oliver
Jop, som fanúšikom Olicity a bola som ešte skôr, ne žosm vôbec seriál začala sledovať. Tomu sa hovorí sila Tumblru. Zbožňujem ich a nemôžem sa dočkať premiéru tretej série. Už len desať dniiii.
Agents of S.H.I.E.L.D. (Agents of S.H.I.E.L.D.)
Veľmi jednoduchý kúsok, ku ktorému ani nemám veľmi čo povedať. Naozaj som si Agentov obľúbila, čo som vážne nečakala, takže mi do tohtoročnej seriálovej sezóny pribudli hneď dva seriály. To tu už dlho nebolo.
More than that (AoS) - Fitz & Simmons / 1x22 Beginning of the End
Najprv nič nič nič a potom bum. FitzSimmons sú zvláštna dvojka, na ktorých som sa naväzovala len veľmi pomaly. A ako obvykle, v tom najhoršom okamihu som si ich obľúbila úplne najviac a teraz trpím.
Broken (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Fitz & Simmons / 2x01 Shadows
Opäť FitzSimmons. Bola som taká naivná, keď som si myslela, že sa z poslednej epizódy prvej série vyhrabú akoby nič, že z toho nebudú žiadne dôsledky... Nuž, prvá epizóda prekvapila, vlastne až šokovala a ja, ako som už napísala vyššie, teraz trpím a trpieť budem dovtedy, kým sa to nevyrieši. Ak sa to vôbec vyrieši... :(
Frozen (Once Upon a Time) - Elsa
Frozen štvrtú sériu Once upon a time zvláštnym spôsobom oživil a ja sa nesmierne teším na to, čo si pre nás tvorcovia pripravili. Prvá epizóda sa veľmi detailne pridŕžala filmovej verzii, čo ma zvláštnym spôsobom potešilo i sklamalo zároveň, preto sa teším na ďalšie časti, kde to už snáď bude mať trochu viac toho typického nádychu pre Once.
The only one who saves me (Once Upon a Time) - Emma Swan
Po charakterových walloch so Snow a Davidom som pripravila aj jeden s Emmou...
Evil isn´t born (Once Upon a Time) - Regina / Evil Queen
... a jeden s Reginou.
Beginning (Once Upon a Time) - Emma & Hook
No a na záver jedna taká patlanina, ktorá sa viac-menej nevydarila, ale ako som sa už zmienila, moje nároky náramne poklesli. A aspoń jeden wall s mojou obľúbenou dvojkou by mal byť v každej aktuálke :P