December 2015

Wallpapers: Agents of SHIELD, Arrow, Once upon a time
23-12-2015
Zdravím všetkých, ktorým sa sem podarilo v týchto dňoch zablúdiť! Ako som spomínala v tom jedinom novembrovom príspevku - odkedy mi začala škola, nemala som čas poriadne na nič z toho, čo ma baví - písanie, čítanie, tvorbu grafiky a už vôbec nie kódovanie. Z toho dôvodu sa tohto roku nedočkáme žiadneho špeciálneho tematického designu. Mala som síce zopár nápadov, ale keby som to musela robiť na poslednú chvíľu, určite by to dopadlo katastrofálne a kto vie, ako dlho by sme na Living Dead Girl potom oslavovali Vianoce... Pravdepodobne tak do leta. Takže nie, radšej zostaneme pri mojich dvoch hrdinkách a ak budem mať šťastie, možno nastane zmena designu koncom januára. Možno. Snáď #jetovohviezdach.

Aj keď ma absencia špeciálneho tematického vianočného designu mrzí, potešila som samu seba aspoň tým, že sa mi podarilo vytvoriť týchto desať (ohromných, pravdaže) wallpaperov. Tento rok som v ich produkcii nebola veľmi aktívna, takže moja vytúžená stovka wallov za rok sa určite ani tento rok nekonala, ale som rada, že môžem rok 2015 uzavrieť takouto bohatou nádielkou. Dáva mi to nádej, že to budúci rok bude lepšie #haha. A čo že som si pre vás pripravila? Nuž, mám tu 4x Agents of S.H.I.E.L.D., 4x Once upon a time, 1x Arrow a 1x Nemŕtvi. Ja viem, je to trochu jednoliate, ale ako hovoríme my pesimisti: Stále lepšie ako nič.

PS: Neviem, či som sa o tom niekedy zmienila, ale ak je pri popise wallu napísané číslo epizódy, znamená to, že wallpaper zachytáva priamo scénu z danej epizódy, z čoho vyplýva, že môže zachytávať spoilery. To ja len tak... FYI.

 

Justice (Arrow) - Green Arrow & Speedy
Na úvod prinášam jeden veľmi jednoduchý wall k Arrow, ktorý mi poslúžil ako zahrievacie kolo, aby som sa po toľkých týždňoch bez Photoshopu vrátila späť do formy a rozpamätala sa, ako sa s ním vlastne pracuje... Just kidding, na to by som nikdy nezabudla #loveofmylife
Beginning (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Ward & Coulson
A pokračujeme ďalším jednoduchým kúskom, tentokrát k Agentom, s mojím drahým Wardom a riaditeľom Coulsonom... Teda... Niežeby som sa považovala za Wardovho fanúšika, je to fakt magor, ale... Damn, či ma ten koniec zimného finále Agentov nenas...hneval.
Cursed (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Fitz & Jemma / 3x08 Many Heads...
Počas sledovania prvej série Agentov som si myslela, že pri shippovaní Fitza a Jemmy bude najviac dramatické čakanie na okamih, kedy k tomu konečne dôjde. Ukázalo sa, že sú jednou z tých najfrustrujúcejších dvojíc, aké som kedy shippovala.
Don't die (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Bobbi & Hunter
Bobbi a Hunter mi naopak spôsobujú veľkú radosť, takže s nimi môžem veselo robiť ďalej wallpapery a psychicky pri tom netrpieť.
I can (Agents of S.H.I.E.L.D.) - Bobbi, Melinda, Jemma & Daisy
Posledný kúsok z mojej agentovskej série je venovaný dámam zo S.H.I.E.L.D.u, ktoré si to svojou ohromnosťou rozhodne zaslúžia #womenspower
Sisters (Once Upon a Time) - Anna & Elsa
Frozen už je pre Once upon a time dávnou minulosťou, ale keďže moja studnica nápadov sa vyprázdnila pri čísle deväť a ja som chcela mať wallov do aktuálky minimálne desať, rozhodla som sa siahnuť do neďalekej minulosti a vytiahnuť na svetlo sveta Annu a Elsu - predovšetkým Annu, ktorej som predtým nevenovala ani jeden wall. Tak som to napravila.
Don't test me (Once Upon a Time) - Merida
Jeden kúsok som sa rozhodla venovať aj najaktuálnejšej princeznej vo Once - Meride. Nebola som z nej síce prehnane unesená, ale nebola ani tým najhorším prírastkom do 5A (Arthur mi rozhodne liezol na nervy omnoho viac - ale to môže byť tým, že to bol pekný bastard).
All sins can be forgiven (Once Upon a Time) - Emma & Hook
Prvá polovica piatej série bola pre môj najmilší ship na jednej strane taká ohromná (#ohsomanyiloveyous) a na druhej taká apokalypticky katastrofálna.
Hero (Once Upon a Time) - Emma & Hook / 3x11 Swan Song
Hneď na úvod musím zdôrazniť, že tento kúsok je pekne spoilerový, ak ste nevideli, ale chystáte sa pozrieť si, zimné finále piatej série Once upon a time. Ale bola to prvá vec, ktorú som potrebovala zachytiť na walle (hneď po tom, ako som sa rozohriala pri Arrow). Bez toho by to skrátka nešlo.
Friends (Nemŕtvi) - Carmen, Carry, Christie & Al
Mám dojem, že v poslednej dobe už v mojej aktuálke nemôže chýbať aj nejaká tá manipulácia k mojej sérii - tentokrát vám prinášam pohľad na celý môj pôvodný gang a. k. a. postavy, s ktorými to celé začalo.

Model: faestock
Hair: hellonlegs