Január 2015

Wallpapers: OUAT, Arrow, Galavant, Veronica Mars
30-01-2015
Prichádzam k vám s prvou várkou wallpaperov v roku 2015. Dokopy je ich desať, čo je štandardné číslo, ktoré sa opäť pokúsim udržať každý mesiac, ale asi by som nemala dávať sľuby, o ktorých viem, že ich nie som tak úplne schopná splniť. Tematicky sú celkom rôznorodé, mám tu 2x Once upon a time, ale tentokrát žiadny Hook - keď tak nad tým uvažujem, ten tu už nebol celkom dlho... Čo sa to so mnou deje??? Ďalej prichádza 4x Arrow, lebo som si dala re-watch a ten ma nečakane inšpiroval. 3x Galavant, čo je moja nová mánia, ktorá nabrala epické rozmery (len počkajte a uvidíte), a napokon mám aj jeden wall k Veronice Mars. A vyzerajú nejako takto...

Apples (Once upon a time) - Regina, Charming & Snow
Zbožňujem photoshoot k druhej sérii Once upon a time a práve kvôli jeho ohromnosti (a ohromnosti v podstate všetkých promo fotiek, ktoré k Once robili) ma štve, že k tretej sérii ich spravili/zverejnili len tak málo a k štvrtej žiadne. Damn, akoby nechceli, aby som s nimi mohla byť kreatívna.
Letting go (Once upon a time) - Regina & Robin
Nie som síce na Reginu a Robina nijako emocionálne naviazaná, ale ich rozlúčková scéna zo zimného finále štvrtej série ma celkom chytila. Som zvedavá, ako ho zase vrátia do Storybrooku (a tak trochu dúfam, že už bez jeho manželky).
Darkness (Arrow) - Helena / Huntress
Helena ma počas každej svojej návštevy v Arrow hrozne štvala, ale jej (zatiaľ?) posledná epizóda mala fajn záver a po nedávnom rýchlom re-watchi celého seriálu sa u mňa objavila potreba zachytiť ten okamih na walle.
My past has not defined me (Arrow) - Felicity
Epizóda s flashbackmi z minulosti Felicity bola ohromná. Tento wall? Not so much.
Light (Arrow) - Felicity & Oliver
Pôvodne to bol wall k niečomu inému (konkrétne k jednej knihe), ale nakoniec som to predsa len rozhodla pretvoriť na kúsok s Oliverom. A potom sa k nemu nejakou čírou náhodou dosadila i Felicity. Ako k tomu došlo, to netuším. #muahaha
Justice (Arrow) - Laurel / Black Canary
Laurel nikdy nebola mojou obľúbenou postavou, ale ako Black Canary sa mi začína páčiť - hlavne preto, lebo z nej nespravili automaticky dokonalú superhrdinku. Robí chyby, padá na hubu a ja sa teším, až budem sledovať, ako sa postupne k tej "dokonalosti" prepracováva.
Hero's journey (Galavant) - Isabella, Galavant & Sid
Ako som už spomínala v úvode, našla som si novú mániu. Osemdielny seriál Galavant, ktorý v januári odvysielala ABC ma úplne chytil za srdce - a stala som sa ním totálne posadnutá (posadnutá v štýle zbožňujem-ho-tak-veľmi-ako-zbožňujem-Hooka). Tieto tri wally, ktoré tu teraz máte možnosť vidieť, predstavujú z mojej mánie len malili(lili)nký zlomok.
Fight with you (Galavant) - Princess Isabella
A okrem toho, že je to ohromný seriál, má aj krásne promo fotky, ktoré v budúcnosti určite ešte niekoľkokrát využijem.
Honor the nobility (Galavant) - 1x05 Completely Mad...Alena
Pripravila som aj jeden epizódny wallpaper s mojou obľúbenou scénou... alebo jednou z mojich obľúbených scén? Mám ja vôbec nejakú scénu, ktorú by som nepovažovala za obľúbenú? V každom prípade, táto ma prinútila robiť hlasité „awwwwwwwwwwwww“ #heartbreaking.
Always (Veronica Mars) - Veronica & Logan
Počas svojho menšieho wallovacieho záchvatu som si spomenula aj na ten úžasný film, ktorý minulý rok natočili ako pokračovanie Veronicy Mars namiesto nevydarenej štvrtej série. A keď už som bola v tom, musela som spraviť aj niečo menšie s Veronicou a Loganom. Je to opäť niečo nové, čo tu ešte nebolo, tak snáď to nevyzerá úplne katastrofálne.
Aký bol rok 2014?
29-01-2015
Viem, že štatistiky a súhrny za minulý rok by sa mali robiť začiatkom toho nového - a aby ste vedeli, tú svoju štatistiku som začala robiť už začiatkom mesiaca -, ale stalo sa, čo sa stalo (v preklade nič a práve v tom spočíva podstata) a ja som na to zabudla. A štatistika zapadla prachom. Včera som však začala pracovať na novom designe (v skutočnosti ide už o druhý design, lebo ten prvý nespĺňal moje predstavy) a čírou náhodou som si spomenula, na čo som počas celého mesiaca zabúdala. A tak si vravím, že skôr, než zmením design a prinesiem vám prvú tohtoročnú várku wallpaperov, musím... musím... musím vás oboznámiť s tým, aký bol rok 2014 na webe Living Dead girl.

(Spoiler Alert! Bol prázdny a nudný.)

Týmto by som to asi ukončila, keďže už nie je absolútne nič, s čím by som sa mohla pochváliť, alebo čo by som vám chcela pripomenúť. Môžem hádam len dúfať, že sa moja aktivita (a hlavne kreativita) v tomto roku zvýši. Tak dúfajte so mnou ;)