Máj 2015

Wallpapers: Arrow, Flash, OUAT, Bez Duše
31-05-2015
Po dvojmesačnej pauze som sa konečne dokopala k tomu, aby som pripravila nejaké nové wally. Dva z nich som tvorila ešte dnes, aby som mala pekný okrúhly počet desať wallpaperov a aký je výsledok? 2x Once upon a time, 4x Arrow, 1x The Flash, 1x Game of Thrones a 2x Mackenzie Sinclair. Nebudem chodiť okolo horúcej kaše - tu ich máme.

Black Canary (Arrow) - Laurel Lance / Black Canary
Myslím, že už v predchádzajúcich aktualizáciách som dala dostatočne najavo, ako veľmi som si obľúbila Laurelino alter ego, takže to nebudem príliš opakovať. Ale ak by ste to náhodou nezachytili - zbožňujem Laurel ako Black Canary!
Heroes (Arrow) - Team Arrow
Možno by som vás už vopred mala upozorniť, že táto aktualizácia sa nesie v duchu hesla "v jednoduchosti je krása" - väčšina nových wallpaperov sa skladá len z minimálnej úpravy obrázkov (ako môžete vidieť na tomto príklade), ktorá bola spôsobená tým, že mi chýbala kreativita. Takže sa môžete tešiť ešte na zopár ďalších čudných kúskov.
No rules (Arrow) - Oliver, Roy & Laurel/Arrow, Arsenal & Black Canary
Ak sledujete Arrow/Flash a náhodou vám uniklo video s názvom Superhero Fight Club, tak si ho určite pozrite, je geniálne! Medzitým sa však nezabudnite pozrieť na túto čudnú nádheru, ktorú som sa pokúsila (podobne ako predchádzajúci wall) spracovať v duchu komiksov.
Still Looking (Arrow) - Oliver Queen
Posledný Arrow wallpaper je trochu tradičnejší a zachytáva nášho hlavného hrdinu. Bol spracovaný na želanie, ale nie som si istá, nakoľko vysoká bude spokojnosť žiadateľky (ak bude mať tento wall nejaký úspech, tak jedine v tom zmysle, že už odo mňa nikto žiadne wally na želanie chcieť nebude :D).
Rivals (The Flash) - Barry/Flash & Eobard/Reverse-Flash
Presunieme sa o seriál ďalej, k Flashovi. Dosť dlho som sa jeho sledovaniu vyhýbala, no keď som do toho konečne spadla, dopadla som riadne tvrdo. Dosť som si Flasha obľúbila (dokonca som si obľúbila aj vedľajšie postavy, o ktorých som mala spočiatku pochybnosti) a možno sa časom dočkáme aj ďalších wallpaperov. Medzitým len tento jeden - jednoduchý a... No, bez komentára.
Darkness (Once Upon a Time) - 4x22 Operation Mongoose, part 1
Kto nevidel finále Once upon a time a chystá sa (a ešte nenasal všetky spoilery), nech radšej nekliká. Vy ostatní - enjoy! Finále štvrtej série bolo ako každé finále Once - úplne super (hlavne druhá časť, lebo Hook) a neviem sa dočkať pokračovania.
I love you (OUT) - Emma & Hook / 4x22 Operation Mongoose, part 1
Spočiatku som si myslela, že shippovaním týchto dvoch budem trpieť preto, lebo ich nikdy nedajú dokopy. Teraz trpím z celkom iných dôvodov... #awwmybabies
Fire and Blood (Game of Thrones) - Daenerys
Tak som to napokon vzdala. Kým by som prečítala knihy, prešli by aj desaťročia, preto som si povedala, že si pozriem seriál a kašlem na knihy (nateraz - ale začínam byť zvedavá, čo a ako v seriály oproti predlohe zmenili). Väčšina spoilerov sa na mňa už stihla nalepiť, ale občas ma to ešte dokáže prekvapiť. A rozhodne si to užívam. Občas možno až príliš. Tiež ste sa občas pri sledovaní GoT nasmiali tak dobre ako ja? #amiweirdorwhat?
Flame | Trouble (Mackenzie Sinclair) - Mac & Kane | Mac
Aj dnes tu mám na záver dve dielka vytvorené k novej sérii od Lusy. Musela som sem strčiť aspoň nejaký kúsok umenia, ktorý nevyzerá ako od amatéra.