Marec 2015

Wallpapers: OUAT, Glee, Night Huntress, Unearthly, Alice
29-03-2015
Predchádzajúci mesiac bol na wallpapery suchý, takže keď som si pred troma dňami uvedomila, že znovu nemám nič, čím by som mohla aktualizovať svoj obľúbený web, zaťala som zuby, otvorila Photoshop a konečne niečo ukuchtila. Nakoniec to dopadlo tak, že som robila päť rôznych wallpaperov naraz a nevedela, ktorý mám skôr dokončiť. Dosiahla som však pekný okrúhly výsledok a rozhodla sa nečakať s ich zverejnením do (úplne) posledného dňa v mesiaci. Tento mesiac som tiež došla k obrovskému odhaleniu - ak veľa píšem, nie som schopná tvoriť grafiku a naopak, čo zrejme znamená, že v blízkej dobe zase nič poriadne nenapíšem. Ah.

Your happy ending (OUT) - Emma & Hook / 4x15 Poor...
Začneme s wallmi k Once upon a time, ktoré sa k nám vrátilo po zimnej pauze s plnou silou. Mne osobne sa 4B páči omnoho viac ako 4A a vôoooobec to nemá nič spoločné s tou hromadou ohromných scén s Emmou a Hookom. Nope. Not. At. All.
Team (Once upon a time) - Emma & Hook
Aj tentokrát som sa pustila do skúšania nových techník.
Break free (Once upon a time) - Ruby / Red
Tvorcovia Once možno na Ruby zabudli, ale ja rozhodne nie.
Poor unfortunate soul (OUT) - Ursula / 4x15 Poor Unfortunate...
Ursula mi ako postava veľmi nesadla, preto ma prekvapilo, keď som si v závere jej príbeh celkom obľúbila (a vôoooooobec za to nemôže fakt, že jej minulosť sa týkala Hooka). Nope. Not. At. ALL!
Shine (Glee) - Tina
Ah, Glee sa nám už nadobro skončilo a mňa ešte pred odvysielaním finále chytila menšia inšpirácia. Prvý wall som venovala Tine a to iba preto, lebo som našla tieto tieto dve promo fotky a ihneď sa mi v hlave objavil wallpaper. (Svoje pocity z finále, ale aj z celého seriálu som vyjadrila v rozsiahlom článku, ktorý si môžete prečítať na mojom blogu.)
Listen to your heart (Glee) - Rachel & Jesse
Druhý wall som venovala Rachel a Jessemu. Vždy boli mojou obľúbenou dvojkou, preto ma potešilo, keď sa napokon seriál rozhodli ukončiť týmto spôsobom. Je mi jasné, že ich k tomu dohnali okolnosti a vôbec to nebol ich plán, ale... Nevadí. Bola to najlepšia možná voľba a ja som spokojná.
Flame (Night Huntress) - Cat
Keď už som bola v tom wallovacom ošiali, dostala som chuť aj na nejakú tú manipuláciu. A kto sa manipuluje lepšie ako naša drahá Cat z Night Huntress? Našla som si aj zopár ďalších fotiek, takže v ďalšej aktualizácii možno bude aj nejaký Bones.
Friend (Alice) - Hatter
V januári som si konečne stiahla dvojdielny seriál Alice, ktorý v roku 2009 odvysielalo SyFy. (Kto to nevidel, odporúčam!) Hatter je úžasná postava a do budúcna plánujem určite aj zopár ďalších wallpaperov (nie len s ním, pravdaže... ale hlavne s ním... pravdaže).
I should have never let you go (Unearthly) - Clara & Tucker
Tento wallpaper som vytvorila už hrooozne dávno, ale nemala som vhodný text, tak som si ho odložila na neskôr, najlepšie až na čas po dočítaní Boundless, čo je tretí diel série Unearthly. Ten som už konečne prečítala, tak som si povedala, že by bolo načase to buď vyhodiť alebo zverejniť. Vidíte, ako som sa rozhodla. Bohužiaľ.
Lights (Mackenzie Sinclair) - Mac & Kane
No a na záver tu mám jeden wall vytvorený špeciálne pre Lusy k jej novému príbehu Bez duše (ktorý aktuálne druhýkrát čítam) s jej novým "the" párom - Mac a Kanom. (A Sušenkou. Hej, to je tá mačka, ale zatiaľ netuším, či aj tá bude zohrávať v ich vzťahu nejakú úlohu... Možno? :D).