November 2015

Wallpapers: Harry Potter & Nemŕtvi
29-11-2015
Nemám pre vás žiadnu bohatú nádielku wallpaperov, čo je hrozne smutné, pretože už teraz je mi jasné, že svoju vysnívanú stovku ani tento rok nedosiahnem, ale aj tak som sa rozhodla ozvať s dvoma staršími kúskami. Na jeden z nich sa dívate pri každej návšteve tohto webu, druhý je... nuž, ani nie nový, ako skôr väčšinou nevidený (s výnimkou mojich známych na FB). Pôvodne som dúfala, že sa mi počas mojich každomesačných návštev domova podarí vytvoriť za tri mesiace dosť wallov aspoň na jednu poriadku aktuálku, lenže čím bližšie je koniec semestra, tým menej voľného času na tvorbu grafiky mám, a aj keby som mala záujem čosi spackať dokopy na internáte a na noťase, to ešte v blízkej dobe nebude fyzicky možné. Pred pár týždňami prekonal môj notebook ťažký infarkt a dostal z toho amnéziu, takže nemám prístup k Photoshopu ani k inému schopnému grafickému programu. Môžem iba dúfať, že sa mi do konca roka podarí si aspoň raz sadnúť k PC a pripraviť niečo schopné, nech tento rok nekončí až tak tragicky smutne a prázdno.
Real (Harry Potter)
Môj posledný tvorivý kúsok patril z nejakého záhadného dôvodu práve Harrymu Potterovi. Ale som s ním náramne spokojná, aj keď je len takýto jednoduchý :)
Choices (Nemŕtvi) - Carry & Sari
Mojím pred-predposledným grafickým kúskom bol tento wall s mojimi dvoma hlavnými hrdinkami. Áno, čítate správne, je to pred-predposledný kúsok, čo znamená, že v zálohe mám ešte jeden, opäť k svojej vlastnej sérii (ehm), ale ten som nikdy nestihla dokončiť, a dokiaľ s ním nebudem aspoň na 90% spokojná, na verejnosť sa nedostane.

Model: faestock
Hair: hellonlegs

PS: Výber ikonky pri tomto príspevku vôbec nie je náhodný - dokonale vystihuje moje aktuálne pocity zo života (resp. zo školy) :(