Marec 2016

Wallpapers: Galavant, LoT, The Flash, Lucifer
07-03-2016
Po rokoch sa znovu hlásim s wallpaperovou nádielkou! Po troch týždňoch som sa vrátila domov a musela som si aspoň krátku chvíľu vyhradiť na tvorbu wallpaperov. Nie je ich síce desať, ale na jednu šupu som ich spravila hneď päť, a pretože som so všetkými spokojná (a pretože sa mi nechce čakať ďalšie tri týždne, kým dostanem príležitosť dorobiť ďalších päť), rozhodla som sa ich zverejniť už teraz (veľmi narýchlo, lebo o pár hodín odchádzam na vlak - jéééj nočná jazda vlakom).

A čo že som si pre vás pripravila? Máme tu 1x The Flash (ktorého som len pred nedávnom znovu dohnala a akurát načas, aby som stihla ďalšiu mesačnú pauzu), 1x Legends of Tomorrow (Legendy som si ešte len rozpozerala, ale vyzerá to rovnako dobre ako Arrow a Flash, takže sledujem ďalej), 1x Lucifer (kto to nevie, Lucifer je nový seriál, ktorý je maximálne dokonalý a ak ho ešte nesledujete, hneď teraz by ste to mali ísť napraviť), no a napokon tu mám aj 2x Galavant (lebo... no... Galavant #LoveMeSomeGalavant).

Conquer the World (Galavant) - Isabella & Galavant
S týmto wallom som zrejme spokojná najmenej, ale budiž. Isabella a Galavant zostali mojím OTP aj počas druhej série (veď ako inak) a budú ním aj naďalej, bez ohľadu na to, či dostaneme alebo nedostaneme tretiu sériu.
Happily Ever After (Galavant) - 2x10 The One True King...
A ešte jeden kúsok s Galabellou - máličko som zmixovala ich začiatok s ich koncom. Je to však trochu spoilerový wallpaper, pokiaľ ste druhú sériu ešte nevideli (a náhodou to plánujete napraviť... čo by ste mali... hneď teraz... zahoďte všetko, čo robíte a pustite si Galavanta).
White Canary (Legends of Tomorrow) - Sara/White Canary
Zatiaľ som k Legendám dostala iba jediný nápad – na wall so Sarou. Mala som ju rada už v Arrow (rozhodne viac ako Laurel) a naštvalo ma, keď ju v tretej sérii tak drzo odstránili. No hoci bol jej návrat trochu na hlavu, teším sa z toho, pretože jej postava tím Legiend skvelo dopĺňa.
Killer Frost (The Flash) - Caitlin/Killer Frost
Na postavu Killer Frost som bola zvedavá od chvíle, kedy som sa vzdelávala na wikipédii vo veciach týkajúcich sa komiksov a zistila som, že Caitlin má takéto super alter ego. Spôsob, akým ju do druhej série Flasha zakomponovali, bol naozaj zaujímavý. Zatiaľ to nevyzerá, že by sa tam mala niekedy znovu objaviť, ale ja budem pevne dúfať, že sa tak skôr či neskôr stane.
Lucifer (Lucifer)
No a na záver veľmi jednoduchý wall k Luciferovi... Ale buďme k sebe úprimný... Tá tvár je umením sama o sebe, to už netreba vylepšovať efektmi :D #DevilOfTheYear
Nový dizajn!
08-03-2016
Po nových walloch tu máme aj nový dizajn! Hej, mohla som počkať pár dní a zverejniť ho až neskôr, ale keď mne ten starý už tak nejako začal liezť na nervy, takže som ho ochotná vymeniť za túto veľmi rýchlo zbúchanú náhradu (v podstate som ho vytvorila už včera, asi štyri hodiny pred odchodom do Bratislavy, ale nepodarilo sa mi ho dotiahnuť do detailov, preto ho zverejňujem až teraz v novej aktualizácii).

Dlho mi neprichádzalo na um, kto by mohol nahradiť moju hlavnú hrdinku... až kým som si nespomenula na najúžasnejšieho Lucifera. Ak som to ešte nespomínala, je to skvelý nový seriál, do ktorého sa musíte čo najskôr pustiť #AktualnaZavislost.