2017

Dva smutné wally a ešte smutnejšia štatistika
25-02-2017 | Kategórie: Wallpapers, Lucifer, Daredevil
Hanbím sa sama za seba, že som tu už tak dlho nič nepridala (celé dva mesiace) a pritom som strávila asi tri mesiace doma. Síce som sa extrémne nenudila - najprv tu boli Vianoce a rodinné povinnosti, potom som sa musela vrátiť do Bratislavy na skúšku, potom som sa konečne pustila do písania diplomovky a potom ma zase dohnali rodinné povinnosti -, ale naozaj som verila, že si nájdem pár dní na to, aby som sa povenovala grafike. Nuž, našla som si na to iba jeden deň a výsledkom mojej činnosti boli dva smutné wallpapery. No stále lepšie ako nič, že?

A tak vám po viac ako dvoch mesiacoch prinášam wallpaper k Luciferovi a k Daredevilovi. Aktuálne majú oba seriály pauzu (Lucifer našťastie iba do mája, zato Daredevil ešte celý jeden rok, ale medzitým sa dočkáme Defenders, voohoo), ale urobili na mňa taký dojem, že by som k nim chcela urobiť omnoho viac grafiky. Tak... Hádam... Jedného dňa... Vo vzdialenej budúcnosti...

 

Real (Lucifer) - Chloe & Lucifer
Asi som to povedala už pri prechádzajúcom poste, kde som taktiež zverejnila jeden wall k Luciferovi, ale keďže to bolo tak strašne dávno, môžem to zopakovať - druhá séria Lucifera bola ge-ni-ál-na! Spočiatku som sa trochu obávala, pretože prvé epizódy boli slabšie, ale potom sa to rozbehlo a bola z toho neskutočná jazda. Hrozne sa teším na tých dodatočných deväť epizód, ktoré stanica Fox pridala k druhej sérii (hádam sa to neobráti proti mne a nepôjde to zase dolu vodou). Zatiaľ to však vyzerá, že som schopná tvoriť iba wallpapery s Luciferom a Chloe - niežeby mi to vadilo, tých dvoch spolu zbožňujem.
This is not the end (Daredevil) - Daredevil & Elektra
No a ešte jeden dodatočný wallpaper s Daredevilom a Elektrou. Som zvedavá, čo si pre nás tvorcovia prichystali v tretej sérii, pretože prvé dve boli dosť dobré. Elektra síce nepatrí medzi moje najobľúbenejšie postavy, ale som zvedavá, ako to s ňou po tom závere druhej série bude pokračovať.

A áno, odignorovala som dokonca aj začiatok roka 2017 a nespravila som svoj tradičný štatistický súhrn. Je to možno aj tým, že som minulý rok robila ešte menej grafiky ako rok predtým a tie čísla by ma zrejme frustrovali. Ale tak pre zaujímavosť môžem povedať, že som vytvorila 211 avatarov k druhej sérii Galavanta (a keďže seriál neobnovili, žiadna ďalšia obrovská várka avatarov zrejme najbližších pár rokov nepribudne) a dokopy som vytvorila až 17 smutných wallpaperov (toto číslo prekvapilo aj mňa, naozaj som nečakala, že ich bude až tak málo, ah). Najviac som však aj tak hrdá na obálku, ktorú som vytvorila pre Lyn. Vlastne som vytvorila až dve, ale keďže do éteru sme zatiaľ vypustili iba tú prvú, musím si ju nateraz nechať pre seba, heh.